Zprávy
Policie zahájila trestní řízení kvůli Turkově nehodě. Má podezření na ublížení na zdraví z nedbalosti
11 komentářů
Jarda Bloudil
1
Takže se lidem co vedou stát klante až k zemi.
Uživatel_5573847
0
@Jarda Bloudil klidně se opici na koksu klaněj subíku
Tady je zase prechytralech odborníků!Že vy vsici neridite tento stát?S takovej má znalostmi a věštěním co a jak bude v budoucnu,stát zkrachuje dřív než řekneš švec.
Nechci aby to vypadalo že poučuji ČTK 😁ale policie nevede trestní řízení. Policie vyšetřuje. A v případě že shledá trestný čin, tak to postoupí státnímu zástupci. Ten, pokud to vidí stejně to předá soudu.
Za všetko môže Kalůsok.
To si pametajtě čehůni moji milí poddaní....
To si pametajtě čehůni moji milí poddaní....
Správně, řidič sanitky totiž z nedbalosti ohrozil duševní zdraví pana Turka a ještě si dovolij zadní částí vozidla se odrazit od předku vozu pana Turka, aby pak ve spirále rotoval na chodník, aby se pokusil ohrozit i další osoby. Když zjistil co se stalo maskoval svoji nedbalost předstíràním drobného zranění. Hanba mu.
Na vině není Turek, ale Fiala, EU a Green Deal.
No a co budou teď říkat babi sti na vyjádření soudu. Nějak policie zapomněla na veřejné ohrožení. Protože to letící auto jen těsně minulo skupinku lidí. Jeden z nich musel dokonce uskočit jinak by byl mrtvej.