Komentáře
Petr Vadinský
11
@Jimmi tak se hlásím že ho volím,na rozdíl od někoho to činím slušně a pod vlastním jménem bez schovávaček
Přejít do diskuze
@Alois Žilka Ty tvoje bláboly založené na ruské "argumentační" škole jsou čím dál víc trapnější.
To určitě ne. Znovuzvolení mu zajistí jedině mediální kampaň "nezávislých médií" a útok na emoce voliček 50+ . K tomu pravidelné znectění protikandidáta. Každý, kdo jen trochu sleduje jeho dosavadní prezidentování, nemůže takovou šílenou volbu učinit. Na karierní minulost téhle mediální figury už vůbec nehledě.
Autorova věta "Pro Českou republiku by bylo samozřejmě lepší, pokud by spolu ústavní činitelé vycházeli dobře přes všechny možné rozdílné názory" pomíjí základní moment celého komentovaného sporu: v čí prospěch slouží zamýšlená změna v zastupování státu na jednáních nejvyšších představitelů NATO? Proč Motoristé sobě a) prosazovali do funkce ministra zahraničí hrdého nácka, daňového podvodníka, nositele smrdutých myšlenek? b) vyhlásili nesmiřitelnou válku prezidentovi, který odmítl takovou osobu do ministerské funkce jmenovat? Tomu se neříká "rozdílné názory", tomu se říká zásadní odpor proti rozkladu společnosti.
A znovu je třeba autorovi připomenout: nejde o "spor" mezi Pavlem a Macinkou. Jde o zásadní střet mezi demokratickými politiky na jedné straně, a Babišem a Klausem na straně druhé jakožto nositelů těch nejhorších motivací, které nemají v politice demokratického státu co dělat. Tady není místo pro rádoby vyvážený přístup k hodnocení jednotlivostí. Je třeba nekompromisně pojmenovat to, co se nyní v Česku děje. Je to otevřený souboj o principy, o zachování demokracie a pevné orientace v tom, co demokracii zásadním způsobem ohrožuje.
A znovu je třeba autorovi připomenout: nejde o "spor" mezi Pavlem a Macinkou. Jde o zásadní střet mezi demokratickými politiky na jedné straně, a Babišem a Klausem na straně druhé jakožto nositelů těch nejhorších motivací, které nemají v politice demokratického státu co dělat. Tady není místo pro rádoby vyvážený přístup k hodnocení jednotlivostí. Je třeba nekompromisně pojmenovat to, co se nyní v Česku děje. Je to otevřený souboj o principy, o zachování demokracie a pevné orientace v tom, co demokracii zásadním způsobem ohrožuje.
Spíše to vypadá, že zloba, závist a zášť proti úspěšnějším je jednoznačně na straně autora článku. Ale to zase není taková novinka😂🤣
Hnus fialový. Vláda, senát a parlament zbyteční. Moc má v rukou Kolář a jeho sebranka. ( ÚS samozřejmě v tom)
O výsledku rozhodne kvalita protikandidáta a nálada společnosti v době voleb, ne články, které dva roky předem vyhlašují vítěze.
Jsem přesvědčený, že od minulých prezidentských voleb Petr Pavel přišel o část svých tehdejších voličů.
Samozřejmě tak ale může získat i nove voliče.
Mnozí voliči ale chtěli prezidenta, který bude hájit především české zájmy. Dnes mají mnozí z těch voličů pocit, že největší radost mu dělá, když může být premiantem u Německého "bratra".
Občas to budí dojem, že prezident čte scénář napsaný někým jiným. Kdo je autor, to už zůstává záhadou.
Jsem přesvědčený, že od minulých prezidentských voleb Petr Pavel přišel o část svých tehdejších voličů.
Samozřejmě tak ale může získat i nove voliče.
Mnozí voliči ale chtěli prezidenta, který bude hájit především české zájmy. Dnes mají mnozí z těch voličů pocit, že největší radost mu dělá, když může být premiantem u Německého "bratra".
Občas to budí dojem, že prezident čte scénář napsaný někým jiným. Kdo je autor, to už zůstává záhadou.
Pro příští volbu prezidenta nebudou potřeba žádné zvláštní vědomosti či schopnosti. Bude stačit když bude prokazatelné že nekradl a nepodváděl.
@Marit Naštěstí se pletete. Asi byste jako prezidenta měl udavače STB. Nebo mimino Turka. Smůla soudruhu, smůla.
Lidí rozvědčíkovi dávají najevo jaký je to rozmazlený fracek. Být znova na hradě nemá šanci.
Říká se tomu KLIDNÁ SÍLA.
Zde mluvíme o prezidentovi Pavlovi.
Pak tu máme SÍLU HLOUPOSTI a tu představuje Macinka.
Pokud sledujeme výroky a odezvy na výlevy politickeho puberťáka, můžeme jednoznačně říci, že Macinka stále posiluje již velmi silný post nejoblibenějšiho politika, který dostal ve volbách tak obrovské množství hlasů, že nemůže být nikdy překonán.
Za tím vším se pohybuje předseda, který nám slábne, což by ani tak nevadilo, ale začínám mít pocit, že na to nemá.
On není schopen vést tuto zemi, jelikož když se kohokoli zeptáte, aby rychle vyslovil pozitiva předsedy, každému se pouze vybaví hádky, spory, soudy, sliby...
Není to málo Antone Pavloviči.?
Lip už bylo. Je čas odejít.
Diky přesedo, ale román Stařec a moře si mohu přečíst, kdežto Stařec a moře nesmyslů se nedá ani poslouchat!
Zde mluvíme o prezidentovi Pavlovi.
Pak tu máme SÍLU HLOUPOSTI a tu představuje Macinka.
Pokud sledujeme výroky a odezvy na výlevy politickeho puberťáka, můžeme jednoznačně říci, že Macinka stále posiluje již velmi silný post nejoblibenějšiho politika, který dostal ve volbách tak obrovské množství hlasů, že nemůže být nikdy překonán.
Za tím vším se pohybuje předseda, který nám slábne, což by ani tak nevadilo, ale začínám mít pocit, že na to nemá.
On není schopen vést tuto zemi, jelikož když se kohokoli zeptáte, aby rychle vyslovil pozitiva předsedy, každému se pouze vybaví hádky, spory, soudy, sliby...
Není to málo Antone Pavloviči.?
Lip už bylo. Je čas odejít.
Diky přesedo, ale román Stařec a moře si mohu přečíst, kdežto Stařec a moře nesmyslů se nedá ani poslouchat!
super. pokud budou mít pravdoláskaři dlouhodobě hrad a my dezoláti dlouhodobě vládu, tak sem spokojenej ...
A víte co je na tom nejhorší?Nedostane se tam za rok a půl znova Pávek křivák,přijde jinej křivák a tak to bude celé do kola.Pozadi si mezi sebe nikoho nepustí.Pavek rozkazy plní do puntíku tak zatím vyhovuje.Ale s tou žalobou přestřelil.Ani se nesnažil vést s Babišem pořádný dialog.
@Uživatel_6235321 narozdíl od tebe,číselný anonyme, to všichni vědí - používají mozek, to je taková hmota,kterou ty nemáš, shluku čísel.
Jasně co jiného může Reflex napsat? Stejně jako Fórum 24 a Seznam zaplacení Hradem. Všichni, včetně opozici mu stráni, protože je jejich představitel. Ale voliči už pochopili koho volili,jak byli médii z masírování, stejnou chybu mnozí neudělají. Je to pouhý kariérista, morální kredit nikdy neměl, hanba mu .
@Alois Žilka Trapné i na Vás. Musíte hlásat, co Vám Kreml nařídil. Nikoli vlastní myšlenky.
@Uživatel_5708956 čím chceš říct, chceš říct, že tebe bureš neplatí, že ty kraviny vykládáš čistě z bIbosti.
@Ringhofer dost dobře není možné ohrozit to, co tu vůbec není. Máme tady prvobytně nesourodou demokratúru a je úplně jedno kdo se s kým zrovna hádá.
@Eliška Janalíková pohledný muž, viď, janalíková, dobře vypadat je silná demokratická devíza