Komentáře
Marit
0
Lidí rozvědčíkovi dávají najevo jaký je to rozmazlený fracek. Být znova na hradě nemá šanci.
Hnus fialový. Vláda, senát a parlament zbyteční. Moc má v rukou Kolář a jeho sebranka. ( ÚS samozřejmě v tom)
super. pokud budou mít pravdoláskaři dlouhodobě hrad a my dezoláti dlouhodobě vládu, tak sem spokojenej ...
To určitě ne. Znovuzvolení mu zajistí jedině mediální kampaň "nezávislých médií" a útok na emoce voliček 50+ . K tomu pravidelné znectění protikandidáta. Každý, kdo jen trochu sleduje jeho dosavadní prezidentování, nemůže takovou šílenou volbu učinit. Na karierní minulost téhle mediální figury už vůbec nehledě.
Autorova věta "Pro Českou republiku by bylo samozřejmě lepší, pokud by spolu ústavní činitelé vycházeli dobře přes všechny možné rozdílné názory" pomíjí základní moment celého komentovaného sporu: v čí prospěch slouží zamýšlená změna v zastupování státu na jednáních nejvyšších představitelů NATO? Proč Motoristé sobě a) prosazovali do funkce ministra zahraničí hrdého nácka, daňového podvodníka, nositele smrdutých myšlenek? b) vyhlásili nesmiřitelnou válku prezidentovi, který odmítl takovou osobu do ministerské funkce jmenovat? Tomu se neříká "rozdílné názory", tomu se říká zásadní odpor proti rozkladu společnosti.
A znovu je třeba autorovi připomenout: nejde o "spor" mezi Pavlem a Macinkou. Jde o zásadní střet mezi demokratickými politiky na jedné straně, a Babišem a Klausem na straně druhé jakožto nositelů těch nejhorších motivací, které nemají v politice demokratického státu co dělat. Tady není místo pro rádoby vyvážený přístup k hodnocení jednotlivostí. Je třeba nekompromisně pojmenovat to, co se nyní v Česku děje. Je to otevřený souboj o principy, o zachování demokracie a pevné orientace v tom, co demokracii zásadním způsobem ohrožuje.
A znovu je třeba autorovi připomenout: nejde o "spor" mezi Pavlem a Macinkou. Jde o zásadní střet mezi demokratickými politiky na jedné straně, a Babišem a Klausem na straně druhé jakožto nositelů těch nejhorších motivací, které nemají v politice demokratického státu co dělat. Tady není místo pro rádoby vyvážený přístup k hodnocení jednotlivostí. Je třeba nekompromisně pojmenovat to, co se nyní v Česku děje. Je to otevřený souboj o principy, o zachování demokracie a pevné orientace v tom, co demokracii zásadním způsobem ohrožuje.
O výsledku rozhodne kvalita protikandidáta a nálada společnosti v době voleb, ne články, které dva roky předem vyhlašují vítěze.
Jsem přesvědčený, že od minulých prezidentských voleb Petr Pavel přišel o část svých tehdejších voličů.
Samozřejmě tak ale může získat i nove voliče.
Mnozí voliči ale chtěli prezidenta, který bude hájit především české zájmy. Dnes mají mnozí z těch voličů pocit, že největší radost mu dělá, když může být premiantem u Německého "bratra".
Občas to budí dojem, že prezident čte scénář napsaný někým jiným. Kdo je autor, to už zůstává záhadou.
Jsem přesvědčený, že od minulých prezidentských voleb Petr Pavel přišel o část svých tehdejších voličů.
Samozřejmě tak ale může získat i nove voliče.
Mnozí voliči ale chtěli prezidenta, který bude hájit především české zájmy. Dnes mají mnozí z těch voličů pocit, že největší radost mu dělá, když může být premiantem u Německého "bratra".
Občas to budí dojem, že prezident čte scénář napsaný někým jiným. Kdo je autor, to už zůstává záhadou.
Toho ko*ota může volit jen totální ko*ot.
@Jimmi tak se hlásím že ho volím,na rozdíl od někoho to činím slušně a pod vlastním jménem bez schovávaček
Spíše to vypadá, že zloba, závist a zášť proti úspěšnějším je jednoznačně na straně autora článku. Ale to zase není taková novinka😂🤣