Komentáře
Jak se vláda srovná s prohrou u Ústavního soudu? Turek ho chce zrušit, Macinka halucinuje o puči
31 komentářů
Právě jsme se stali přímými svědky extrémní kohabitace. Jen nerozumím tomu, proč nejvíce naříká ten, jenž ji zahájil!
Vláda argumentovala, že P.P nebude v Ankaře prezentovat politiku vlády.
Ale názor vlády se mění cca 5x denně.
Zrušit muniční iniciativu, nebo zachovat?
Plnit závazek NATO 2%?
Z šesti rozhovorů s AB se ve čtyřech vyjádřil, že závazek samozřejmě splníme, ve dvou prohlásil, že ne.
Může potom prezident zastupovat politiku vlády?
Ale názor vlády se mění cca 5x denně.
Zrušit muniční iniciativu, nebo zachovat?
Plnit závazek NATO 2%?
Z šesti rozhovorů s AB se ve čtyřech vyjádřil, že závazek samozřejmě splníme, ve dvou prohlásil, že ne.
Může potom prezident zastupovat politiku vlády?
Ne, neprohrál Macinka. Neprohrál Babiš. Neprohrála vláda.
Prohráli občané České republiky a paradoxem je, že prohráli i ti občané, kteří v tomto "sporu" fandili prezidentovi.
Máme totiž prezidenta, který je vlastně tak silný, jak silný ho v danou chvíli učiní soudní výklad, který by rozhodně neměl upřednostňovat vlastní ideologii před textem zákona.
Prohráli občané České republiky a paradoxem je, že prohráli i ti občané, kteří v tomto "sporu" fandili prezidentovi.
Máme totiž prezidenta, který je vlastně tak silný, jak silný ho v danou chvíli učiní soudní výklad, který by rozhodně neměl upřednostňovat vlastní ideologii před textem zákona.
Což takhle přijmout americký demokratický způsob vypořádání se s prezidentem škůdcem ?😎
no MOTosra.ci dostali zaslouzene po papuli, Bures taky, ale o trochu mene, nicmene on je ten hlavni odpovedny, ale MOTurci ho drzi za gule i kvuli stretu zajmu, ten jeste prijde...kazdopadne, kdyby PP ustoupil, tak by to zneuzili uplne maximalne a uz by ho skoro nikam nepustili, proste by si to ridil Macinka, a tomu se jinak zamezit nez podanim k US nedalo, takze je moc dobre, ze se tak stalo a bylo to nutne, ale kdo to nechce videt, tak to videt nebude
Tohle není prohra vlády , tohle je prohra celé ČR, opět se potvrzuje, že na objednávku soud udělá cokoliv, dokonce tryskovou rychlostí. Když šlo o důchody řešili to přes rok - také mohli vydat předběžné opatření. To se ale fialokratům s arcivojáčkem nehodilo.
Prohra toť otázka, Pavel tam může také čučet jako pověstný kůl v plotě.
@Anton Augustin
Patrně nevíš, že Pavel byl NEJVYŠŠÍ vojenský představitel NATO. Jinými slovy, on bude mezi hvězdami summitu...
Patrně nevíš, že Pavel byl NEJVYŠŠÍ vojenský představitel NATO. Jinými slovy, on bude mezi hvězdami summitu...
@Uživatel_5734171 byl kýmsi dosazen na vysokou funkci v NATO, nyní byl kýmsi protlačen na židli prezidenta - ten za nic nezodpovídá, když tam bude důstojně mlčet a tvářit se generálsky, tak jako řidič může vládu odvést.
@Uživatel_5734171
On byl také komunista v Husákovo ČSLA,
Ty se chlapče oháníš jenom tím co obrátil kabát.
On byl také komunista v Husákovo ČSLA,
Ty se chlapče oháníš jenom tím co obrátil kabát.
@Uživatel_5734171
Tak samozřejmě až se budou velikáni setkávat, je tam někdo v koutě místo i pro Mácu, ale opravdu jen šoupat nohama....
Máca si udělal natolik špatně renomé, že se s ním nebude bavit nikdo už jen z pocitu, žebyse na něj každý díval a považoval ho za vola.
Tak samozřejmě až se budou velikáni setkávat, je tam někdo v koutě místo i pro Mácu, ale opravdu jen šoupat nohama....
Máca si udělal natolik špatně renomé, že se s ním nebude bavit nikdo už jen z pocitu, žebyse na něj každý díval a považoval ho za vola.
@Uživatel_5734171 A budou tam prezidentovi naslouchat i kdyby jen seděl v koutě na rozdíl od onoho šaškovského triumvirátu, kterému nebude věnována žádná pozornost i kdyby seděli úplně vpředu.
Celá aliance už vnímá toto martirium a je docela pravděpodobně, že na setkání v Ankaře budou na just lidé z oboru v kontaktu s Pavlem a Macinka zůstane velmi pravděbodobně v koutě osamocen.
S takovým máslem na hlavějet do Ankary bude pro Motiry ňamka.
Bude to beze slov, ale zároveň hlasité vyjádření proti klukovi z plakátu z debilnim přiblblým úsměvem rozeného idiota.
S takovým máslem na hlavějet do Ankary bude pro Motiry ňamka.
Bude to beze slov, ale zároveň hlasité vyjádření proti klukovi z plakátu z debilnim přiblblým úsměvem rozeného idiota.
Hradní opoziční škůdce má podporu v politickém rozhodování některých ústavních soudců a to způsobem, který připomíná začátek politických procesů 50 let. A zase je v čele komunistický prezident.😎
@Alois Žilka Žílo, ty primitive... Kdyby sis to alespoň pořádně přečetl.
))))
"Neobstojí námitky, že rozhodl údajně „Pavlův“ Ústavní soud. Soudcem zpravodajem byl Pavel Šámal, jenž prošel Zemanovou nominací. Dva ústavní soudce, Jana Wintra a Ditu Řápkovou, kteří vydali odlišné stanovisko, navrhl prezident Pavel. Proto se negativní reakce obracejí hlavně na hlavu státu."
))))"Neobstojí námitky, že rozhodl údajně „Pavlův“ Ústavní soud. Soudcem zpravodajem byl Pavel Šámal, jenž prošel Zemanovou nominací. Dva ústavní soudce, Jana Wintra a Ditu Řápkovou, kteří vydali odlišné stanovisko, navrhl prezident Pavel. Proto se negativní reakce obracejí hlavně na hlavu státu."
Oba tito kašpaři teď dojeli... Macinka na svoji politickou nevyzrálost, pubertální naschvály a demagogii, Babiš na svoje špinavé intriky, vydíratelnost od Motůrků a především na svoji již tak příslovečnou zbabělost... Zlatá Fialova vláda. To jsme se alespoň nemuseli před zahraničím za členy vlády stydět, jako za tyhle podrazácké, populistické šmejdy.. Ovšem chápu, že "Mařka z mlékárny" a "Pepa z depa" jsou s nimi ve své jednoduchosti a blažené nevědomosti spokojení..
)
)
@Jiří Hybeš
Podepisuji!
Tato pseudovláda má našlápnuto ve stylu sopky, která zasypala svou činností sama sebe....
Jen tak dál. Bude líp. Předsedovi už i je.... zvláště jeho vysokému krevnímu tlaku je čím dál lépe....
Podepisuji!
Tato pseudovláda má našlápnuto ve stylu sopky, která zasypala svou činností sama sebe....
Jen tak dál. Bude líp. Předsedovi už i je.... zvláště jeho vysokému krevnímu tlaku je čím dál lépe....
Nebo PEPA jako aktivistka Greta Thunbergová.