Zprávy
Uživatel_5734171
0
Kobliha řekne, že NA VINĚ jsou média... To je svět ANO. Ne, na vině je on, média na to jen přišla. To je jak když mě chytnou ožralého za volantem a řeknu, že na vině jsou policajti...
Přejít do diskuze
A přesně toto je důsledek práce nezávislých médií a novinářů - a právě proto se jich vládnoucí hnědokoalice tak bojí a chce je ovládnout
Tak.kdo pak bude ten čistý,vyvolený.Z toho musí mít makak hlavu v pejru,nemá lidi.Co Silver,nebo Tundra?