Zprávy

Zpět na článek

Ondřej Prokop rezignoval a nebude kandidátem ANO na pražského primátora

4 komentáře

Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Kobliha řekne, že NA VINĚ jsou média... To je svět ANO. Ne, na vině je on, média na to jen přišla. To je jak když mě chytnou ožralého za volantem a řeknu, že na vině jsou policajti...
Avatar - Radek Kaplan
Radek Kaplan
A přesně toto je důsledek práce nezávislých médií a novinářů - a právě proto se jich vládnoucí hnědokoalice tak bojí a chce je ovládnout
Jan Kolomazník
Tak.kdo pak bude ten čistý,vyvolený.Z toho musí mít makak hlavu v pejru,nemá lidi.Co Silver,nebo Tundra?
Avatar - Zuzana Sečánská
Zuzana Sečánská
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, Ondro!
Jsem zvědavá kdo bude dalším adeptem na post primátora a jak rychle skončí🤔😅