Zprávy
Pavel Vojta
0
Pan Babiš ví, co dělá. Je potřetí premiérem ČR. A zná, jak to chodí na sjezdu NATO za ty léta. To, že ustoupil, nebo povolil tento šprajc, Motoristům kvůli prezidentovi je jen taková závazková politika. Aby mohl mít pod kontrolou, nebo páku na Motoristy. On už, věděl dopředu, že to dopadne, tak jak to rozhodnutí dopadlo u ÚS. Babišovi je úplně jedno, jestli, tam prezident pojede nebo ne. Ale potřebuje stabilní koalici a vládu. O nic jiného mu nejde. Byl to dobrý tah? To ukáže až, čas. Můj názor
To zase Pávek predevsemi ze zahraničí Český republice umyje pro...děl.To bude ostudy.Uz teď je trapný jak se tam cpe.No jo no to si nesměl nechat ujít domluvit si (penízky pojďte domů k tatínkovi). Máme po Veskrnovi Václavovi nejhoršího prezidenta,kterého zajímají jen zahraniční a jeho osobní zájmy!Co bude c ČR je mu víte kde.Dobre poslouchá páníčky v zákulisí.Jeste uzdičku a bičík a je to kompletní.
Ústavní soud dnes vydal předběžné opatření na ochranu prezidenta před nebezpečným prostředím, ve kterém by se mohl setkat s překážkami. Podle soudců totiž existuje vážné riziko, že by se během cesty na summit NATO mohl střetnout s odlišným názorem. 🤣
Ústavní Soud proto vládě nařídil, aby prezidentovi nebránila v pohybu, dýchání ani účasti na mezinárodních akcích. Zároveň doporučil odstranit z jeho trasy všechny výmoly, semafory na červenou a osoby kladoucí nepříjemné otázky.
Předseda ÚS , zdůraznil, že nejde o žádné zvýhodňování. Stejně bychom postupovali u každého občana, kterému hrozí, že se nebude moci dostat na summit NATO,.."prohlásil"
Ústavní soud však odmítá, že by někomu nadržoval. Podle jeho vyjádření pouze dbá na to, aby se prezident mohl bez překážek účastnit všeho, čeho se účastnit chce.,...
A tak nám pan předseda Ústavního soudu, muž s pozoruhodně selektivní pamětí, který si už nějak nedokáže vybavit, jak soudil před rokem 1989, opět laskavě vysvětlil, jak mají fungovat ústavní zvyklosti a pravidla demokracie. 🤣🤣.
Ústavní Soud proto vládě nařídil, aby prezidentovi nebránila v pohybu, dýchání ani účasti na mezinárodních akcích. Zároveň doporučil odstranit z jeho trasy všechny výmoly, semafory na červenou a osoby kladoucí nepříjemné otázky.
Předseda ÚS , zdůraznil, že nejde o žádné zvýhodňování. Stejně bychom postupovali u každého občana, kterému hrozí, že se nebude moci dostat na summit NATO,.."prohlásil"
Ústavní soud však odmítá, že by někomu nadržoval. Podle jeho vyjádření pouze dbá na to, aby se prezident mohl bez překážek účastnit všeho, čeho se účastnit chce.,...
A tak nám pan předseda Ústavního soudu, muž s pozoruhodně selektivní pamětí, který si už nějak nedokáže vybavit, jak soudil před rokem 1989, opět laskavě vysvětlil, jak mají fungovat ústavní zvyklosti a pravidla demokracie. 🤣🤣.
@Miroslav Zita
Jak jste přišel na to, že v ústavě je napsáno, že se zasedání Nato může zúčastnit každý člověk?
Jak jste přišel na to, že v ústavě je napsáno, že se zasedání Nato může zúčastnit každý člověk?
Tak už jsem o tom i psal.
Přece nemůže sedět doma ta nezasvědcenějši osoba, která navíc byla vojákem, na rozdíl od tie imigranté zo slovače.
Navíc s modrou knížkou, neboli boje neschopen.!
Přece nemůže sedět doma ta nezasvědcenějši osoba, která navíc byla vojákem, na rozdíl od tie imigranté zo slovače.
Navíc s modrou knížkou, neboli boje neschopen.!
No co ÚS zbylo, když sám Macéééjko ko ko ko jasně deklaroval, že Pavlova neúčast je jeho osobní pomsta za Turka. To se zákonnými natož ústavními pořádkem nic společného nemá.
Nedá si ten mejdan se starými známými ujít a nedá. Bude tam chlastačka? 😎
Bude zastupovat (a kritizovat) českou vládu nebo sudeťáky kterým zaštítil sjezd v Brně?
@Jaroslav Rypadlo A ještě ke všemu na příkaz soudu. Tak se na něj budou dívat v zahraničí. Ale i na vládu a na nás všechny. To bylo pořád strachu o nějakou mezinárodní ostudu. A najednou nikomu ostuda nevadí. A bude tam doufám sedět ve společnosti té odpudivé, lidské , americké bytosti. A rád. Bude v telce.
@zdenek2 Petr Pavel ostudu nedělá. O ní se dostatečně přičiňuje především Macinka a Babiš.
Mno...akorát v případě kompetentní "žaloby " (ona to není ve skutečnosti zaloba) mam pocit ze české právo "předběžné opatření " nezna...to není obcansko právní spor....