Zprávy

Zpět na článek

Petr Pavel má jet na summit NATO. Ústavní soud vydal předběžné opatření

23 komentářů

Pavel Vojta
Pan Babiš ví, co dělá. Je potřetí premiérem ČR. A zná, jak to chodí na sjezdu NATO za ty léta. To, že ustoupil, nebo povolil tento šprajc, Motoristům kvůli prezidentovi je jen taková závazková politika. Aby mohl mít pod kontrolou, nebo páku na Motoristy. On už, věděl dopředu, že to dopadne, tak jak to rozhodnutí dopadlo u ÚS. Babišovi je úplně jedno, jestli, tam prezident pojede nebo ne. Ale potřebuje stabilní koalici a vládu. O nic jiného mu nejde. Byl to dobrý tah? To ukáže až, čas. Můj názor
Jarda Bloudil
To zase Pávek predevsemi ze zahraničí Český republice umyje pro...děl.To bude ostudy.Uz teď je trapný jak se tam cpe.No jo no to si nesměl nechat ujít domluvit si (penízky pojďte domů k tatínkovi). Máme po Veskrnovi Václavovi nejhoršího prezidenta,kterého zajímají jen zahraniční a jeho osobní zájmy!Co bude c ČR je mu víte kde.Dobre poslouchá páníčky v zákulisí.Jeste uzdičku a bičík a je to kompletní.
Jiří Svoboda
Pařez zůstane pařezem a dub dubem. Ve vašem případě shnilý pařez shnilým pařezem.
Jiří Svatoš
Chtěl bych teď vidět protáhlé obličeje pana Macinky a pana Turka.
Šťastný to den!
Miroslav Zita
Ústavní soud dnes vydal předběžné opatření na ochranu prezidenta před nebezpečným prostředím, ve kterém by se mohl setkat s překážkami. Podle soudců totiž existuje vážné riziko, že by se během cesty na summit NATO mohl střetnout s odlišným názorem. 🤣
Ústavní Soud proto vládě nařídil, aby prezidentovi nebránila v pohybu, dýchání ani účasti na mezinárodních akcích. Zároveň doporučil odstranit z jeho trasy všechny výmoly, semafory na červenou a osoby kladoucí nepříjemné otázky.
Předseda ÚS , zdůraznil, že nejde o žádné zvýhodňování. Stejně bychom postupovali u každého občana, kterému hrozí, že se nebude moci dostat na summit NATO,.."prohlásil"
Ústavní soud však odmítá, že by někomu nadržoval. Podle jeho vyjádření pouze dbá na to, aby se prezident mohl bez překážek účastnit všeho, čeho se účastnit chce.,...
A tak nám pan předseda Ústavního soudu, muž s pozoruhodně selektivní pamětí, který si už nějak nedokáže vybavit, jak soudil před rokem 1989, opět laskavě vysvětlil, jak mají fungovat ústavní zvyklosti a pravidla demokracie. 🤣🤣.
Jiří Svatoš
@Miroslav Zita
Jak jste přišel na to, že v ústavě je napsáno, že se zasedání Nato může zúčastnit každý člověk?
Miroslav Zita
@Jiří Svatoš
Když si to přečtěte ještě jednou, nebo spíše vícekrát, tak přijdete na to, že se jedná o ironii a nadsázku.
dedeky
@Miroslav Zita Kdybyste si pečlivě přečetl rozhodnutí ÚS, neplácal byste takové hovadiny Vy komiku.
Tomas Rott
To ke komedie, chybí jen popcorn...
Pavel Nyklicek
Tak už jsem o tom i psal.
Přece nemůže sedět doma ta nezasvědcenějši osoba, která navíc byla vojákem, na rozdíl od tie imigranté zo slovače.
Navíc s modrou knížkou, neboli boje neschopen.!
PEtr Tobes
@Pavel Nyklicek tak uz se vyjadril hlavni strujce teto sarady i ten druhej z gangu..to je sila, ale asi se to dalo cekat, vubec to nedavaji a dobre jim tak, prezident se jen prihlasil o sva prava dana ustavou a to absolutne nevydychavaji
Pavel Maleček
No co ÚS zbylo, když sám Macéééjko ko ko ko jasně deklaroval, že Pavlova neúčast je jeho osobní pomsta za Turka. To se zákonnými natož ústavními pořádkem nic společného nemá.
Avatar - Joska Bureš
Joska Bureš
Nedá si ten mejdan se starými známými ujít a nedá. Bude tam chlastačka? 😎
Dalibor Vlach
@Joska Bureš
Vy jste nějak zastydnul u Miloše, ne?
Avatar - Joska Bureš
Joska Bureš
@Dalibor Vlach Miloš snad také působil u Otana? Vzbuď se...
Jan Steller
@Joska Bureš Chcete naznačit, že hradní ožrala nejezdil na summity NATO? Tak se vzbuďte vy, klaunem.
Jaroslav Rypadlo
Bude zastupovat (a kritizovat) českou vládu nebo sudeťáky kterým zaštítil sjezd v Brně?
zdenek2
@Jaroslav Rypadlo A ještě ke všemu na příkaz soudu. Tak se na něj budou dívat v zahraničí. Ale i na vládu a na nás všechny. To bylo pořád strachu o nějakou mezinárodní ostudu. A najednou nikomu ostuda nevadí. A bude tam doufám sedět ve společnosti té odpudivé, lidské , americké bytosti. A rád. Bude v telce.
Avatar - Zuzana Sečánská
Zuzana Sečánská
@zdenek2 Petr Pavel ostudu nedělá. O ní se dostatečně přičiňuje především Macinka a Babiš.
Lubomír Hubička
@zdenek2 Zdeňku, ty jsi opravdu slaboduch. Vždyť na loňským summitu v Holandsku seděli oba kousek od sebe. Tvůj argument nebo co to je, je jenom plácnutí. Ostudu zatím dělá jenom Babiš a jeho nesvéprávni pastorci. A vůbec... Hlavu z ***e, hochu, hlavu z ***e...
Avatar - Zuzana Sečánská
Zuzana Sečánská
@Jaroslav Rypadlo Víte akorát tak dvě byliny. Přečtěte si to předběžné opatření a pak fantazírujte.😊 Proč do toho motáte sudeťáky?
Ondřej Šimon
@Zuzana Sečánská neschopní potřebují na někoho házet svoje problémy, Hitler měl Židy, Lenin kulaky, pan Rypadlo sudeťáky.
OldMonkey
Mno...akorát v případě kompetentní "žaloby " (ona to není ve skutečnosti zaloba) mam pocit ze české právo "předběžné opatření " nezna...to není obcansko právní spor....