Komentáře
Bartkovský: Prezidentova žaloba je logická. Macinka se několikrát sám udal, že jde jen o pomstu, ne o ústavu
17 komentářů
Pěkně shrnuto..... Ještě že si Micinka nevidí do vlastních úst, takže to ten Ústavní soud bude mít díky němu dost jednoduché. Dodneška si myslel, že vede hru, teď přišel o všechny hračky a někde trucuje v koutě....
Tak prezident nakonec u soudu, jehož souce prezident jmenuje, vyhrál a na summit NATO ho musí vláda vzít sebou, třeba jako řidiče. Pokud by byl prezident frajer tak teď řekne, že už jet nechce, ale to od poskomunistického rozvědčíka, jako představitele opozice, čekat nelze.😉
Tihle kluci plakátu Macinka a Turek jsou fakt přetrhdíla.
Turek vyšetrován, skandály, čorky, daně a Máca blbeček na kliček.
Sečteno a podrženo kluci Konečnikovi.
Turek vyšetrován, skandály, čorky, daně a Máca blbeček na kliček.
Sečteno a podrženo kluci Konečnikovi.
To budou ti prevíti zklamaní... A jejich věrní koblihožrouti také 

je to jednoduche, toto PP nemohl prohrat, nejaky prizdisr.c z MOTurku si zacal hrat na jeho bosse, coz proste v zadnem pripade neni a nikdy nebude, a tady to ma cerne na bilem..ostuda jako blazen pro celou luzovladu, ale te bande gauneru to bude celkem jedno..takovi oni jsou
a) nějak si moc neumím představit co by se dělo kdyby dal soud rudogumovčikovi za pravdu
b) co by se dělo kdyby Babiš rozhodnutí ústavního soudu ignoroval? (dostane pokutu?)
b) co by se dělo kdyby Babiš rozhodnutí ústavního soudu ignoroval? (dostane pokutu?)
Macinka je to nejtupější, co kdy v politice bylo. Postpubertální jelito, takový malý zlodědek Klaus.A náležitě si to vychutnává. Tohle je test demokracie a demokracie prohrává, neumí si poradit s tímhle konkrétním případem. Drží ho Bureš, kterého drží Macinka...
@Uživatel_5734171 je to mstivy namysleny slizoun, ve skole jiste "oblibeny"...ale dostali po cuni, ted jsem zvedav, co na to Stbak 

Česko se musí bránit šmejdům. Svorně a odhodlaně.