Prostor X
Ondřej Novotný: Vémolovi věřím skoro absolutně. Hodit ho přes palubu kvůli společnosti? To neuděláme
2 komentáře
janzo
0
Po předchozích skvělých rozhovorech velké zklamání,přehlídka nabubřelého ega,výpovědní hodnota nula.Samozřejmě můžete vypnout,což jsem udělal.Nechápu smysl tohoto rozhovoru.Po Márdym,Aně Geisletrové,Kortusovi ,Kolářovi mlácení prázdné milionářské slámy.Nic proti "vyšší třídě",ale i mezi nimi se najdou inteligenti,co mají co říci.Ještě k užívání hrubých slov: s tím jsem měl problém už u Otakara Foltýna ,ač souhlasím s jeho postoji.Kde chybí myšlenka a nadhled,použijí sprostá slova.Svědčí to jen o jejich nezralosti.
Přejít do diskuze