Zprávy

Zpět na článek

Prezident podal kompetenční žalobu na vládu, Ústavní soud se sejde zítra

4 komentáře

Jarda Bloudil
To ce předvádí současný prezident nemá v historii obdoby.Za každou cenu udělat Česko totálně závislé na EU,které nebude smět o sobě rozhodovat s budem poslední kdo bude smět cokoli namítnout.
Jarda Bloudil
Hergot to je fofr.Kdyby se měli sejít kvůli duchodum tak jim to bude trvat rok.
Jan Bejšovec
Kdyby Bureš podal stejnou žalobu pro nejmenování Turka, také by se soud sešel do druhého dne???
Jarda Bloudil
@Jan Bejšovec To určitě že NE.