Zprávy
Keir Starmer oznámil rezignaci. Skončil v čele labouristů, premiérem zůstane, než strana vybere nástupce
1 komentář
Jarda Bloudil
1
No konečně někdo odstupuje.Ale těm tisícům děvčat kolem 12l.hromadným znásilněním v Británii a některé děti to bohužel neprezili rukou vrahů především Albánců, a tý verbezi co si tam Británie pustila.A co královská rodina? Ta se k tomu staví tak že se defakto jich se to netýká
Přejít do diskuze