Zprávy

Zpět na článek

Zemřel "Magor" Ivan Martin Jirous, legenda českého undergroundu

10 komentářů

novakjiri1239
20. listopadu 2011 • 01:42
...nikde v nekrolozich neni zminena informace, ze byl pan Magor v roce 1996 odsouzen za pohlavni zneuziti dvoulete divky. Proc v te zaplave superlativu nezmini minimalne Reflex taky neco z toho smradlavejsiho soudku?

http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=z9Y3­zmiw­lW4
jirivan
11. listopadu 2011 • 19:34
Nějak jsem o Ivanu Jirousovi vždycky věděla, spíš však jen ze "skandálů", proniknuvších na veřejnost, zkreslená podoba. Po přečtení článku a po diskusi s přáteli pro mě pojem Magor Jirous znamená BÝT SÁM SEBOU A MÍT V HLAVĚ SROVNÁNO. A BÝT PRDLÝ- proč ne, spousta prázdných lidí na sebe upozorňuje plánovitě, v rámci mediální kampaně, jenže tady to možná bylo pro prdlost samu, což je mi velmi, velmi blízké! S pozdravem "Více přirozenosti a méně snobizmu" ...jiřina.
juditassk
11. listopadu 2011 • 08:15
Sem napište váš vzkaz!Pro mě byl Ivan Martin Jirous největší morální autorita. Již 30 let. Od té doby, co jsem ho jako 15-letá viděla poprvé. Měl mnoho tváří, mnoho běsů.... Jeho znalosti a lehkost s jakou je sděloval je nevídaná. Jsem moc smutná, že už nenapíše žádnou báseň. Pro mě osobně odešel jeden z nejdůležitějších lidí mého života.
miomilas
11. listopadu 2011 • 01:34
No musíme tam všichni, ale že bych téíhle legendy olitoval, to po mně teda fakt nechtějte.
zatoulanej.pes
11. listopadu 2011 • 00:12
ale o tomhle praseti to pujde těžko.
placirkabodlo
11. listopadu 2011 • 07:56
***zal te v hospode za hloupost, to asi ne, ale verim, ze za tupou sprostost ano, a dostal jsi poradnou nakladacku ze. jen tak dal srabe, ale musel sis pockat aby ses realizoval co. no jo
bosanoha
10. listopadu 2011 • 19:54
za rozhovor. A za vzpomínku.
von.rammstein
10. listopadu 2011 • 17:47
musíme tam všichni.
monte44
10. listopadu 2011 • 15:14
Tak už jste se také vydal do té Magické noci, Ivane. Pozdravujte tam Mejlu a Egona; nechť je Vám země lehká a děkujeme Vám za vše.
placirkabodlo
10. listopadu 2011 • 14:53
v pici