Komentáře
Prezident Pavel je ve volbách neporazitelný. Vládní kandidát proti němu nemá šanci, ať to bude kdokoli
172 komentářů
Vito Markl
0
Tak toto je supet joke )
ALOIS KRYM
Spojenými silami tu poskomunistickou veš na hradě porazíme.😎
Alena Kostelecká
Trošku se zapomíná na to, že naši moravští bratři, pod vedením otce a syna Úprkovic, se , za Protektorátu chtěli odtrhnou od zbytku ČSR, přidat se ke Slovenskému štátu a potažmo k nacistické III. Říši. Takže to samé jako Sudeťáci, které dnes odsuzují.
Alena Kostelecká
A co říkáte tomu, soudruhu Adámku, že ten geniální president přísahal věrnou lásku, na věčné časy SSSR? V době kdy tato pakáž okupovala naší vlast a on , jako voják, 100%tně kolaboroval a zradil rodnou zemi ?
Joska Oltec
@Alena Kostelecká To je pravda.A co ty říkáš tomu, že ani ti nejhorší komouši nebyli nikdy potrestáni a spokojeně dožili mezi těmi které zradili? Populace si je hýčkala, justice nechávala na pokoji. Velká šmouha hounem na znaku i vlajce celého Česka.
Alena Kostelecká
Dodnes máme ty bolševické držky v TV každý den. Šedivý, Šándor současný ministr obrany, president a desítky dalších, kolaborantských sviní. Normálně by měli viset, kulka by pro ně byla čestná smrt. Bohužel nejsme právní stát a tak tento dobytek pobírá královské důchody. Největší vinu na tom má debil Havel. Nakonec nebyl potrestán ani sadista Grebeníček, který mučil politické vězně.@Joska Oltec
Ježíš, to je zas jednou tendenčně napsaný článek.. že pisatel je obdivovatelem (ne)prezidenta PP musí být všem normálně smýšlejícím lidem naprosto jasné..
ALOIS KRYM
Hrad v čele s prezidentem sponzoroval sraz Sudeťáků, prostřednictvím Brněnské organizace, která sjezd iniciovala.😝
Prezident dělá stále více chyb a já věřím, že ho protikandidát porazí.
Kdyby se mu postavil Zeman a bylo mu jako Pavlovi, tak by Pavla porazil jako holobrádka.
Věřte, že pokud bude postaven kandidát, který nemusí být nutně z vládnoucí koalice a bude jen trochu při smyslech, má obrovskou šanci. Stávající prezident už udělal tolik chyb, které jsou tak do očí bijící, že nemohou zůstat bez povšimnutí, že jeho popularita prudce klesá i mezi jeho příznivci.
Samozřejmě žeje neporazitelný podporují ho média adruhé osočují protože jim to vyhovuje penízky penízky a ještě opozice jejich lídr vždycky jim vše podepsal i sebelepší lumpárnu.nebo ne?
ano je neporazitelný pokud nebude existovat protikandidát a že bude o tom není pochyb a že bude kvalitní o tom mluví i vrabci na střeše a tím pádem ten váš neporazitelný lhář, převlékač kabátků, bolševik jak poleno, skončí v žumpě i s tou svou vyžírkovou frau o tom není pochyb a určitě bude pouze první kolo
protože tato bolševická loutka kterou vodí kolář a spol. už žádnou šanci nedostane
protože tato bolševická loutka kterou vodí kolář a spol. už žádnou šanci nedostane
No to je demagogie . Nenáviděny prezident nemá konkurenci. Na to musel autor hodně pít.
@Stanislav Silhan Ještě tak chápat psaný text, co? Ale jestli máš nějakého tajného žolíka, který Pavlovi konkuruje v šancích na zvolení, tak sem s ním.
Je škoda že opozice i se svým velitelem mají uplacené skoro všechny média, a to je síla. Používají nekalé praktiky. Doufám že to nevyhraje. Média jim jdou na ruku. 🤮
@Igor Latura Co se dá dělat. Doma nás ty balíky peněz, co máme od Sorose už nebavilo přehazovat, tak jsme si koupili média.
A tobě pořídili mozek na klinice asistované reprodukce (IVF) od Hartenbergu (spadajícího pod SynBiol), co vlastní Babiš?
Tak to se máš. Sice ti evidentně nefunguje tak úplně na 100% a vykazuje silné kognitivní zkreslení, ale zato máš krásný život. Už ti taky dorazila letka pečených holubů od Andyho? Já jen, že je 3/4 roku od voleb a mě furt nic. To asi bude těma Sorosovými balíky, co mám ještě doma.
A tobě pořídili mozek na klinice asistované reprodukce (IVF) od Hartenbergu (spadajícího pod SynBiol), co vlastní Babiš?
Tak to se máš. Sice ti evidentně nefunguje tak úplně na 100% a vykazuje silné kognitivní zkreslení, ale zato máš krásný život. Už ti taky dorazila letka pečených holubů od Andyho? Já jen, že je 3/4 roku od voleb a mě furt nic. To asi bude těma Sorosovými balíky, co mám ještě doma.
@Igor Latura
Je pravda, že pokud sleduji média, tak kupříkladu jediné médium nenapíše nic dobrého pro babiše a vsichni jdou proti němu.
Samotného Pavla cca 90 % chválí.
Vypadá to na docela jednostrannou záležitost a protikandidat Pavla vlastně nemá šanci..
Babiš Mafru prodal a tím se částečně odzbrojil.
Je pravda, že pokud sleduji média, tak kupříkladu jediné médium nenapíše nic dobrého pro babiše a vsichni jdou proti němu.
Samotného Pavla cca 90 % chválí.
Vypadá to na docela jednostrannou záležitost a protikandidat Pavla vlastně nemá šanci..
Babiš Mafru prodal a tím se částečně odzbrojil.
@Pavel Nyklicek Babiš sice Mafru prodal, ale má tam neveřejné dohody, takže zapomeňte na to, že Mafra jde proti němu. A to se nemusíme bavit o tom, jak Babisovi nadbíhá Prima. Proč asi? Co byste řekl?
Josef Tyl
@Pavel Nyklicek - mít se díky Babišovi ještě líp, to já už bych nedal. 🦋🐓😎
Josef Tyl
@Igor Latura - Denaturo, jediný kdo si musel koupit média byl babiš, ubožáčku.
@Igor Latura Co StBlabišovi brání si uplatit médií kolik chce? To na to jako nemá prachy ten chudák multimiliardář? A proč si je dříve oficiálně koupil?
@Ladislav Soukup on je nechce uplácet. Kdyby je uplácel tak nejdou po něm jak po uzeném 😂
@Igor Latura On je nechce uplácet, pan čistý a spravedlivý 😄 On si je dříve jenom koupil a přímo úkoloval novináře co mají psát, na což jsou důkazy. A pak je zase prodal, i když možná jen na oko. Je to chudák, pan čistý a spravedlivý. Fialovci mají odněkud jistě spoustu peněz na uplácení. Jistě na to máte důkazy.
Jednoduchý svět paranoidního flastence. Média o někom píší podle toho, kdo uplácí. Jenom pan čistý a spravedlivý StBlabiš uplácet nechce. Vtip roku.
Jednoduchý svět paranoidního flastence. Média o někom píší podle toho, kdo uplácí. Jenom pan čistý a spravedlivý StBlabiš uplácet nechce. Vtip roku.
Dětský román autora z knížky Proč maminka nemá Adámka ráda. Pavel je tak kandidát pro Ukrajince a vyznavače Landsmannschaftu. Pokřivený charakter co podepisoval Fialovi vše jak na běžícím pásu. To co se v armádě naučil jak škodit, teď uplatňuje jako prezident. Je trapný a ohání se ústavou o které zřejmě nic neví protože na školení PŠM spal. 🤣🤣🤣
Taková propagace se psala o koalici spolu taky a jak dopadla.
Joska Oltec
Z předsedů vlád samostatné České republiky (od roku 1993) byl členem KSČ pouze Andrej Babiš (v letech 1980–1989). Všichni ostatní polistopadoví premiéři (Václav Klaus, Josef Tošovský, Miloš Zeman, Vladimír Špidla, Stanislav Gross, Jiří Paroubek, Mirek Topolánek, Jan Fischer, Petr Nečas, Jiří Rusnok, Bohuslav Sobotka a Petr Fiala) v KSČ nebyli.
Doufám, že lidi dostanou rozum a už ho nezvolí!!!
Igor
A opět zástup různých tupých hlav stále se stejným, lživým, narativem! Opět důkaz , že se redaktor trefil! Díky, Petře Pavle!
No, jednoduchých fanynek 50+ je jistě dost, těm obstarožní manekýn imponuje, pár hrdinných, systémově konformních umělců se taky najde, ale že by to mělo stačit? I když masivní pro - PP propaganda už teď jede naplno, viz podmíněný reflex, lidé, i ti poněkud jednodušší, pomalu prozírají.
ALOIS KRYM
Když je ve volbách neporazitelný, tak je ho prostě nutné porazit jinak, aby ve volbách neprudil😎
Joska Oltec
@ALOIS KRYM Porazit jak, na jatkách?? ☠️☠️
Josef Tyl
Paradoxem, jak by napsal Havel je, že místní bolševici tady demokratům nadávají do bolševiků. 🤮💩🐂
Tento Pávek již přísahal tolikrát a na různé odlišné věci, že ani neví co je momentálně aktuální. Myslela jsem, že se vůbec nemůže stát, aby ČR měla za prezidenta estébáka-rozvědčíka.
Igor
@Regina Holá Ne, estébák je premiér, navíc zloděj soudně stíhaný! Máš v tom zmatek, holka. 🤣🤣🤣
@Regina Holá Na kolik že odlišných věcí podle flastenecké koblihy Pavel přísahal? Stačí mi v posledních 35 letech. Rozhodně se v tom počtu věcí nemůže rovnat se skutečným estébákem StBlabišem, který střídá celkovou politickou orientaci cca jednou za deset let, a názory každý měsíc podle momentálních průzkumů veřejného mínění.
Tak snad i voliči Pávka pochopili, že jednou komunista vždycky komunista....a soudruh Pávek a soudružka Pávková se na Hradě ocitli tak nějak omylem.
@Karel Karel A jak se projevuje jeho komunismus? Spolupracuje snad s komunisty jako Babiš? Pracuje snad s komunistickým elektorátem jako Babiš?Nechal se snad v kandidatuře na prezidenta podporovat od komunistů jako Babiš? Má třídní kecy jako Babiš?
To je jen vaše zbožné přání, realita bude docela jiná!!!
Josef Tyl
@vaclav mistat - hele mistat, můžeš mi poslat čísla do sportky, ty určitě víš vše co bude. A potom bude mistát.
I kdyby k volbám přišlo všech asi 7,5 milionů, on bude mít 8 milionů hlasů asi takto, jako proti stb babišovi, vždy jde jen o podvody na občanech co si myslí, že mají svobodu volby.
Nemá cenu už nyní řešit kdo vyhraje příští prezidentské volby a neporazitelnost Petra Pavla, do té doby se může stát cokoliv, porazit ho může i mrtvice nebo infarkt.
Josef Tyl
@mobby - tvoje, tvůj? 🐂
Tento prezident byl vygenerován minulou vládou,která využila marketing.Tehdy jim to vyšlo,ale v současnosti po velkém zklamání ztrácí Pavel příznivce.Prezidentem už nebude.
Mou podporu ma PP naprosto jistou. Neznám nikoho lepšího, kdo by prezidentský úřad zastával lépe, nežli on. S jedním ale v článku nesouhlasím, a to že má nudný projev...naopak, jeho humor je excelentni 👌😍
@Hilena je to tak, je to velky favorit, jen by si mel obcas davat pozor prece jen, je hodne sledovany, a i kdyz ja s jeho podporou Meeting Brno nemam vubec zadny problem, tak tohle by mu mohlo nejake volice ubrat, jsme tady porad ve vleku bolsevicke propagandy a zamrzli nekde v 70 nebo 80 letech a spousta lidi porad nechape, ze dnes uz jsou nejake "domnele" naroky sudetskych nemcu uplne mimo realitu a pase a navic se od nich oficialne distancovali, coz je podstatne, ale nekomu to proste nevysvetlis, hlavne fandum Pitomia a mnohym Buresovcum..takze v tomto bych byl na jeho miste asi zdrzenlivejsi, ale do pul roku se na to stejne zapomene..ted to jen nasi komercni fasouni proste zneuzivaji jak se da
Největším protikandidátem je Pavel sám. Spousta lidí ho volila na základě jeho image, kterou si však zdárně ničí každým dalším hloupým prohlášením, nebo aktem vůči současné koalici.
Pan Adámek je asi hodně mladý a naivní Adámek.reflex už není co býval a myslím, že hodně klesá ke dnu,pak přijde někdo, kdo si u vás něco zaplatí a vám nezbývá než "Koho chleba jíš,toho píseň zpívej."Vážně vás taková práce žurnalisty baví. Pepa byl stvořen určitými lidmi,aby se líbil,aby připomínal TGM a vy pořád myslíte, že lidé mají IQ jako on a kolikrát budete ty lži, jakékoli,opakovat, že se stanou pravdou.Tohle vám můžou zbaštit ty děcka ve školách, čest výjimkám, co je chodí tak rád oblbovat do škol.Ale už těch jeho evropanských řečí začínají mít dost.Aby to nakonec nebylo tak,že kdokoliv se proti němu postaví vyhraje.Nebude vám potom trapně, co na to vaše svědomí,že by hypotéka???
Zrovna nedávno v idnes byl nějaký průzkum, kde generalismus byl třetí za Havlem a Klausem, takže to nebude tak divoké jako si myslí ti co žijí ve své bublině s klapkami na očích.
Pavel obsadil třetí místo. V nejnovějším průzkumu výzkumné agentury STEM/MARK ho na druhém místě předběhl Václav Klaus. Poslední místo obsadil Miloš Zeman.
Pavel obsadil třetí místo. V nejnovějším průzkumu výzkumné agentury STEM/MARK ho na druhém místě předběhl Václav Klaus. Poslední místo obsadil Miloš Zeman.
Josef Tyl
@Anton Augustin - škoda že jsi tak mdlého rozumu, Protože když Zeman a Kllaus jsou před ním a kandidovat nebudou, tak kdo je asi na 1 místě kandidátky troubo? 🐂🦋🐓
bla bla bla - sionicko boľševická propaganda!!
ps
jednou rozvědčík, navždy rozvědčík!!
ps
jednou rozvědčík, navždy rozvědčík!!
@Jozef Kolek Rusismus ve vašem plivanci vás identifikuje dostatečnq.
Tomáš Kosík
A proč?Protože globalisticka mafie co dosadila toho kolaboranta ho kryje massmediama/presstitutama a jedou nonstop propagandu na jeho kult osobnosti na kterej se chytají ovce bez vlastního názoru takže většina jinak by neměl žádnou šanci...Demokracie prostě nemůže fungovat, když lidí žijou ve lžích, manipulacích a totální propagandě
Josef Tyl
Babiš protlačí do role prezidenta Macinku. A ten mu za odměnu udělí 1 po palici, pardon abolici. 😁
ALOIS KRYM
O lidech jako je PP už Jan Žižka říkal "hnát ty politické korouhvičky, hnát ty hrdla ulhaná, hnát ty hnáty líné, hnát je ze země, až se jim bude za patama prášit". Takže na co čekat až na volby ?🙂
Josef Tyl
@ALOIS KRYM - chtěl jsem tě po106. ujistit že nejsi vtipný, ale neudělám to, protože tentokrát ty jsi trapný! (profláknutá hláška).💩
Pokud nikdo proti Pavlovi nemá šanci, tak tu máme zpět komunismus v plné parádě.
Josef Tyl
@Frantisek Najman tady veřejně vyhlašuje, že je de bill!🐂🏅
Když vidím, že křivka četnosti gumítkových přešlapů nabývá exponenciální charakter, nevynášel bych až tak rezolutní soudy o příštím běhu časů.
Můžeme se proti tomu ohradit, můžeme proti tomu protestovat, ale Pavel je jediný kandidát, ktery vyhraje i když nepůjde do žádného duelu !
Ten kdo se pravidelně po dva roky pohybuje kolem 60% oblíbenosti zůstává i nadále naprostým favoritem.
Vzhledem k tomu, že Babiš už dopředu hlásá že kandidovat nebude, tak hnutí DNO navrhne pravě jeho!
Jenže ekonomický aspekt a styl jeho vládnutí bude za dva roky určující a nezdá se, že bude líp.
Na druhou stranu, pokud nechce Babiš sedět do smrti v poslanecké sněmovně, musí se stát prezidentem a dát si milost.
Tohle jsou ovšem jen labutí písně a v republice jsou prokandidati Pavla všichni na úrovni tohového Středuly....
Ten kdo se pravidelně po dva roky pohybuje kolem 60% oblíbenosti zůstává i nadále naprostým favoritem.
Vzhledem k tomu, že Babiš už dopředu hlásá že kandidovat nebude, tak hnutí DNO navrhne pravě jeho!

Jenže ekonomický aspekt a styl jeho vládnutí bude za dva roky určující a nezdá se, že bude líp.
Na druhou stranu, pokud nechce Babiš sedět do smrti v poslanecké sněmovně, musí se stát prezidentem a dát si milost.
Tohle jsou ovšem jen labutí písně a v republice jsou prokandidati Pavla všichni na úrovni tohového Středuly....
ALOIS KRYM
Ty vlhké sny o neporazitelnosti exkomunisty a komunistického rozvědčíka sídlícího dočasně na hradě jsou docela úsměvné.😎
nevím co si tady pořád vymíšlíte ,je to jen vaše zbožné přání , ale určitě znovu nebude prezidentem ,možná už ani nedodělá období ,už se na něj vaří polívčička ,jak jste zvyklí ji dělat na vládní poslance a ministry
@Miroslav Poděbradsky Tak jedině pokud budete vy a vám podobní lumeni nominovaní do volebních komisí, protože jestli nechápete že 60% je většina a zápis provedete pomocí vaši svahilštiny tak může vyhrát i A.Krym.
@Pepa Zahrádka pořád by to byla lepší varianta, než fialový generalissimus. Vyhrál díky hlasům žen, které v něm viděly hezčího muže. A hlavně tady se nevolil arcižoldák, tady se volilo buď pro nebo proti Babišovi.
@Miloš Tesař Tak mít na hradě toho co až když mu koupili globus tak zjistil kde je Grónsko, skvělého leteckého dispečera co zajistí sloty, vynálezce žaludečního mléka či odborníka na planetu měsíc tak to by mohly světové agentury zařadit hradní tiskovky do kategorie zábava/estráda hned vedle televarieté. Slovy vás dezolé, tak už tu volební prohru rozdýchejte a užívejte si, vždyť už máte lepší vládu a on přeci prezident být nechtěl, jako premiér může zařídit mnohem více-ostudy.
Joska Oltec
Koukáme jak mají mnozí místní přispěvatelé rádi svou většinově zvolenou vládní reprezentaci. Vědí vše líp a stejně jako kdysi ve 4. cenové po deseti pivech dokáží hravě pořešit všechny problémy světa. Kdo s nimi nesouhlasí je blbec který nic neví a nezná.
@Joska Oltec
Někdo deset piv, někdo lajnu koksu, někdo hulí trávu.
Vyber si.
Někdo deset piv, někdo lajnu koksu, někdo hulí trávu.
Vyber si.
@Joska Oltec Tak jim už je líp. F35 prodané, muniční inciativa zrušená, potraviny za jarmarkové ceny, pohonné hmoty levné, hypotéky levné, bytů dostatek, všichni mají zubaře, pohotovost či obvoďáka, deficit rozpočtu je výrazně pod schodky Fialovy vlády, příští bude přebytkový, do důchodu se chodí v 65 a důchody jsou opět valorizované podle minulého vzorce a rozdíl byl všem ukraden. A jako bonus mají všichni dividendy z lithia co jim rozdává Budelíp na stadionu Sáblíkové a pozvánky tiskne na papír koupený v rámci programu centrální nákupy. Jen vám Budelípům doporučím abyste si již zavřeli okna protože jste jistě nastydlí jak pořad čekáte až přiletí ti pečení holubi. Jo zapomněl jsem máme dva borce, jeden stáhl vlajku a druhý kalhoty. Holt já vám koryte a vy mě imunite a potom mám od Macinke Turke a Okamure povoleno říkat že jsem silný premiér.....
@Pepa Zahrádka , rozdíl je v tom, že za fialokratické despocie přiletět opravdu nemohli. Nyní pravděpodobně nepřiletí též, ale naděje zde je. Ta minulé 4 roky nebyla.
Uživatel_5734171
Bureš chystá nějakou levárnu, ale nikdo normální mu kandidovat nebude. Namaluje si na záda terč a o to nikdo nestojí. Za koblihy bude kandidovat nějaký troglodyt typu Vondráček. Bez šance...
Maximálně Nacher sesmolí nějaký Dvojí metr, jak jsou na ně všichni zlí...
Maximálně Nacher sesmolí nějaký Dvojí metr, jak jsou na ně všichni zlí...
no problém je v tom že normální člověk může horko těžko soutěžit a rovnávat se s ulhaným prodejným hovadem proto je tolik idiotů v politice vysokém vedení firem armádě jelikož když je nějaký konkurs volby nebo výběrko a dojde tam normální člověk otočí se a jde pryč protože soutěžit s ***y se nedá a náš hradní pán se svým vysokým morálním profilem ční nade vše
No to bude velice smutné, když to zase vyhraje nedostudovaný komunistický rozvědčík...🤷♂️
Neustále se nám podsouvá obraz stávajícího prezidenta a jeho manželky coby morálních ikon. O morálních kvalitách celoživotního kariéristy silně pochybuji a pokud jde o absolventku Vysoké školy politické, samostatné fakulty Vojenské politické akademie Klementa Gottwalda v Bratislavě (po listopadu narychlo přemalované na pedagogickou fakultu), čím ta nás má zaujmout? Hadříky, co si nakupuje z apanáže, kterou jí vyvzdoroval manžel? Češi, Moravané a Slezané si ve vedení státu zasluhují představitele typu pana profesora Mahlera - vzdělané, uvážlivé, s životní zkušeností. Nikoli amorální trosky a marketingové loutky ovládané ze zákulisí. Pořád se mi nechce věřit, že by v naší zemi nebylo kvalitnějších kandidátů...
@František Mandát Souhlas, ale prachy dostala politručka z náhrad prezidentskýho, tzn. 0 od 0 pojde...
@František Mandát Já myslím že se určitě kandidát najde,který se této karikatuře postaví.
@František Mandát
Docela to sleduji, ale tady je opravdu daně, že kandidáti proti Pavlovi fakt zatim nejsou....
Veškeré kandidátstvo je bodově tak na úrovni Středula a spol, což je opravdu málo.
Navíc každý ví, že by do toho musel vložit čas a peníze a to do předem prohrané volby je velmi riskantni krok
Docela to sleduji, ale tady je opravdu daně, že kandidáti proti Pavlovi fakt zatim nejsou....
Veškeré kandidátstvo je bodově tak na úrovni Středula a spol, což je opravdu málo.
Navíc každý ví, že by do toho musel vložit čas a peníze a to do předem prohrané volby je velmi riskantni krok
„Neporazitelný“ je v politice většinou jen elegantnější výraz pro „zatím nikdo nepřišel s lepším překvapením“. 😄
Každý je nahraditelný a každý je jednou porazitelný. Dějiny jsou v podstatě nekonečný hřbitov lidí, o kterých se tvrdilo, že je nejde sesadit.
Vždycky se někde vynoří outsider, kterého establishment nejdřív přehlíží, pak zesměšňuje a nakonec nervózně přepočítává procenta. Čím jistější jsou komentátoři výsledkem, tím větší šance, že jim realita pošle korekční facku.
Každý je nahraditelný a každý je jednou porazitelný. Dějiny jsou v podstatě nekonečný hřbitov lidí, o kterých se tvrdilo, že je nejde sesadit.
Vždycky se někde vynoří outsider, kterého establishment nejdřív přehlíží, pak zesměšňuje a nakonec nervózně přepočítává procenta. Čím jistější jsou komentátoři výsledkem, tím větší šance, že jim realita pošle korekční facku.
cože? stačí aby měl protikandidáta bez záznamu u STB a maže ...
Toho může volit jedině duševní mrzák po lobotomii. Ukrofil kolaborant jako vyšitý, komunista a estébák, Válek chtivý zbrojařský akcionář. Už se nemůžu dočkat až od voleb potáhne jako spráskaný pes nikdo ho za prezidenta nechce, tak si ty vaše *** strčte někam.
@Uživatel_1277827 takový smutný život máš. Skoro ale jenom skoro je mi tě líto, chudáčku . Btw chtěl bych vidět to "nikdo"
@Uživatel_1277827 Jak jste dospěl k tvrzení: "nikdo ho za prezidenta nechce"?
@Radovan Pajonk Nedávno na netu byla diskuze s možností poslat hlas chcete za Prezidenta PP?u Ano to bylo skoro prázdné a u NE téměř plné.Tak kde berou paní redaktoři ty procenta?Aha mají nakázáno psát takto i ,když vědí že je to lež.
Pavel 1
@Jarda Bloudil a pak ses probudil s rukou v burešově nočníku soudruhu
Proč pořád několik pomatencű vyzdvihuje Pavla, když většina národa si přeje, aby předčasně skončil. Jeho excesy jdou proti Česku a lidem.
@Uživatel_5337246
uvědomte si, že jste na stránkách Reflexu a ten adoruje pražskou kavárnu.
Tito lidé nemají žádný důvod napsat něco v obráceném smyslu.
Na druhou stranu je faktem, že současná opozice nemá žádnou čistou a silnou osobu, kterou by mohli bez obav začít tlačit na hrad.
U nás je vždy jenom otázkou času aby ti praví novináři vykopali potřebné kompro na kohokoliv.
uvědomte si, že jste na stránkách Reflexu a ten adoruje pražskou kavárnu.
Tito lidé nemají žádný důvod napsat něco v obráceném smyslu.
Na druhou stranu je faktem, že současná opozice nemá žádnou čistou a silnou osobu, kterou by mohli bez obav začít tlačit na hrad.
U nás je vždy jenom otázkou času aby ti praví novináři vykopali potřebné kompro na kohokoliv.
Alena Kostelecká
37 let po " revoluci" a bolševici se pořád rvou o koryta. Československo nemělo nikdy vzniknout. Odsuzujeme sjezd sudetských baráčníků a předsedu vlády nám dělá komunistický udavač a kolaborant, příslušník kmene, který nám 3x vrazil kudlu do zad, kterému sekunduje Asiat, který masakroval a požíral své zajatce. Dráteníci se zachovali hůř jak sudetští nacisté.
@Alena Kostelecká ty to nemáš v životě jednoduché, viď, zkus , místo nenávisti, souložit. Bude ti lépe.
Josef Tyl
@Miloš Tesař -* on to s ní nechce nikdo dělat. Proto se ukájí takto!
Alena Kostelecká
Koukám, že zasloužilí soudruzi, Tesař a Tyl ( krycími jmény Jů a Hele ) zahájili akademickou diskusi. No, holt hoši z vokovické Sorbony a se vzděláním z Marx-Leninismu, inteligenci nezapřou. Tož, pozdravujte v Moskvě a hlavně v Kremlinu.@Josef Tyl