Prostor X

Zpět na článek

Otakar Foltýn: Kdyby po stejné trase lezl šnek, tak by postupoval rychleji než současná ruská armáda

7 komentářů

Miloš Tesař
Bývalý náčelník úřadu propagandy fialové hrůzy se nezapře.
Avatar - ALOIS  KRYM
ALOIS KRYM
Ježíši Pavlíno co jsme vám udělali, že sem cpete blábolení toho potomka ofčí babičky a stepního ukrajince ?🙄🙈
Avatar - Eduard Sykora
Eduard Sykora
je poměrně skandální že bejvalej lampasák nechápe princip opotřebovávací války
Miloš Hora
Nějak jsem si vzpomněl na ,,analýzy" poručíka Duba ve Švejkovi...
Avatar - febrik
febrik
Díky za rozhovor. Foltýn, jak je jeho dobrým zvykem, výstižně a pohotově pojmenoval a okomentoval nejen bolístky současné společnosti 👍
Tomas Rott
Ještě zapomněl zmínit, že Ukrajině válka prospívá a že válka je "sexi" jak ví jenom on...
19101951
To jste si vybrala toho pravého,tohoto tvora tady všichni milují!