Prostor X
Otakar Foltýn: Kdyby po stejné trase lezl šnek, tak by postupoval rychleji než současná ruská armáda
7 komentářů
febrik
0
Díky za rozhovor. Foltýn, jak je jeho dobrým zvykem, výstižně a pohotově pojmenoval a okomentoval nejen bolístky současné společnosti 👍
Ještě zapomněl zmínit, že Ukrajině válka prospívá a že válka je "sexi" jak ví jenom on...
ALOIS KRYM
Ježíši Pavlíno co jsme vám udělali, že sem cpete blábolení toho potomka ofčí babičky a stepního ukrajince ?🙄🙈