Komentáře
Babiš, Havlíček či Schillerová jsou podprůměrní baviči, ale jejich rádoby vtipné varieté je dobré sledovat
48 komentářů
Josef Tyl
Již několikrát jsem zde publikoval, že zaměňovat tyto lidi na fotografii za šašky, je nepatřičné (Královští šaškové nebyli hloupí; naopak, často patřili k nejinteligentnějším lidem na dvoře. Jejich role byla komplexní a zdaleka nešlo jen o nemotorné trpaslíky, i když i takoví byli) , měli bycom si ujasnit, že jdepředevším o klauny.
Bureš a jeho poskoci jen jedou na vlně. Vsadili na přitroublé voliče a nechápou, že tihle lidé jsou prostě přitroublí a musí tak s nimi pracovat. Je to poznat na zdejších diskuzích. Ta taktika je špatně zvolená, jejich voliči reagují stěží na světlo...
Zajímavou taktiku zvolil Okamura. Nedělá nic a čeká, co zbude... Možná se ukáže, že to není špatná taktika, protože jak Motůrci, tak koblihy jsou úplně marné...
Zajímavou taktiku zvolil Okamura. Nedělá nic a čeká, co zbude... Možná se ukáže, že to není špatná taktika, protože jak Motůrci, tak koblihy jsou úplně marné...
Podle množství materiálu, který tato hustá trojka denně valí na sítě je jasné že se nevěnují tomu k čemu je "naši lidi" volili tj. bude líp, ale oni na vládnutí nemohou mít čas a proto je líp jen jim. A Koblížek naletěl a nadává "lepšolidem" ale chtělo by to zrcadlo.....
To byla paráda v těch devadesátkách, spousta legrace, mnoho super časopisů, plno dobrých novinářů...
Reflex byl jeden z nejlepších. Dneska? Srágora.
Reflex byl jeden z nejlepších. Dneska? Srágora.
Sranda musí bejt i kdyby fotra věšeli.....
S babisem a spol samozřejmě žádná sranda nikdy nebyla a pro naši zem je to spíše tragikomedie.
Bohužel nemáme být má co hrdi s naší vládou.
EU má babiše jako hnidu, rusko se na něj třese, koalice táhne zemi na východ, země se zadlužuje, inflace na vzestupu, drahé pohonné hmoty, energie zdrazují, legislativa utahuje šrouby, přichází zákony na míru trestně stihaného nejstaršího premiéra EU, zavádí se kontrola podnikajících občanů, daně jdou nahoru, zemi ovládá seskupení které nevolilo 94% občanů a čekají nás schodky 400 až 500 mld/rok !!!
Vše je špatně a každý si to vyžere, hlavně naše děti.
Politici po sedmdesátce by se měli házet ze skály..
S babisem a spol samozřejmě žádná sranda nikdy nebyla a pro naši zem je to spíše tragikomedie.
Bohužel nemáme být má co hrdi s naší vládou.
EU má babiše jako hnidu, rusko se na něj třese, koalice táhne zemi na východ, země se zadlužuje, inflace na vzestupu, drahé pohonné hmoty, energie zdrazují, legislativa utahuje šrouby, přichází zákony na míru trestně stihaného nejstaršího premiéra EU, zavádí se kontrola podnikajících občanů, daně jdou nahoru, zemi ovládá seskupení které nevolilo 94% občanů a čekají nás schodky 400 až 500 mld/rok !!!
Vše je špatně a každý si to vyžere, hlavně naše děti.
Politici po sedmdesátce by se měli házet ze skály..
Není to jen Nejsvětější trojice Agrofertu. Celá Sněmovna letos připomíná kabaret.
Na kabaret "Nutella" a jeho smysl pro absurdní divadlo nedosáhne už nikdy nikdo. Tam se mohl reflex vyřádit do aleluja. Dnes už jede na vlně podmíněného reflexu AB. Za ta léta upevněného.
Josef Tyl
@Miroslav Zita, Omlouvám se, že jsem ještě nedospěl k pochopení tvého literárního díla v tomto tvém mudrování. Půjdu si radši na ještě jednu vysokou školu.
Je tady velký problém.To jejich blbnutí má cíl a jejich voliči si stále myslí,že si jen dělají legraci.Nedělají.Babiš si vzal do vlády fašouny Okamury a klausovi nácky.Všichni rukou společnou chtějí ovládnou instituce státu,média a stát jako takový.Stejně jako v Maďarsku.Tomu je třeba se bránit,žádná legrace to není.
ALOIS KRYM
@Uživatel_5734171...buď rád, že jsou podporovate Babiše přitroublí, jak jinak by vynikla tvoje prudká inteligence, která přímo prýští z každé tvojí věty. 😂🤣
@Miroslav Zita Zábavný paradox, hrubka v debatě o dosaženém vzdělání... Oprav si to, Zito, ať nemáš z ostudy kabát, mudrlante.
@Josef Tyl
"Půjdu si radši na ještě jednu vysokou školu"?? 🤣🤣
Tak určitě. Vás tipuji, že by jste nevystudoval ani humanitní vědy na soukromé VŠ.
"Půjdu si radši na ještě jednu vysokou školu"?? 🤣🤣
Tak určitě. Vás tipuji, že by jste nevystudoval ani humanitní vědy na soukromé VŠ.
ALOIS KRYM
Je mi z opozice a jejich novinářů docela smutno. Nepoučili se ze své porážky a místo spolupráce s vládou ve prospěch občanů Česka , stále mají program "antibabiš" a snaží se vládě a tedy i občanům jenom škodit.😎
Italové kdysi měli Berlusconiho, my máme soudruha estebáka Bureše, alias Burlesconiho. Protože to co tato vládá předvádí by byla špatná burlesca i kdyby nekradli...
Autor článku lomí rukama a hledá nové „baviče“ české politiky. Jenže při tom hledání jaksi přehlédl slona uprostřed manéže. Tedy přesněji řečeno profesora, který několik let seděl ve Strakově akademii a předváděl číslo, za které by se nemusel stydět ani principál kočovného cirkusu.
Petr Fiala totiž nebyl jen premiér. On byl žánr. Člověk, který dokázal pronést větu o tom, že „lidé mají více peněz“, zatímco národ počítal drobné na máslo.Vedle něj působí dnešní podcastové duo Babiš–Havlíček skoro jako učni z ochotnického spolku.
Fiala šel totiž jinou cestou. Umění nehnout brvou ani ve chvíli, kdy polovina republiky nevěří vlastním uším. Současný premiér alespoň nepůsobí dojmem, že národu oznamuje zdražování elektřiny stylem unaveného knihovníka před zavíračkou.
V české politice totiž někdy stačí málo,.. aby premiér nepůsobil jako člověk, který by dokázal uspat i espresso.
Petr Fiala totiž nebyl jen premiér. On byl žánr. Člověk, který dokázal pronést větu o tom, že „lidé mají více peněz“, zatímco národ počítal drobné na máslo.Vedle něj působí dnešní podcastové duo Babiš–Havlíček skoro jako učni z ochotnického spolku.
Fiala šel totiž jinou cestou. Umění nehnout brvou ani ve chvíli, kdy polovina republiky nevěří vlastním uším. Současný premiér alespoň nepůsobí dojmem, že národu oznamuje zdražování elektřiny stylem unaveného knihovníka před zavíračkou.
V české politice totiž někdy stačí málo,.. aby premiér nepůsobil jako člověk, který by dokázal uspat i espresso.
@Josef Tyl
Když někdo napíše příspěvek do diskuse, ještě z něj automaticky nevzniká publikace, stejně jako z člověka v garáži není hned automobilka jen proto, že drží klíč od auta.
Tvářit se, že komentář na internetu má stejnou váhu jako publikovaná práce, je asi jako prohlásit nákupní seznam za literární dílo jen proto, že je napsaný na papíře.
Příspěvek v diskusi je názor, reakce nebo osobní úvaha.
Publikace je text, který má určitou strukturu, zdroje, metodiku.
Pokud někdo považuje obyčejný diskusní příspěvek za publikaci, pak je jeho představa o fungování odborného světa asi na úrovni šesté třídy základní školy, tam se ještě často věří, že když je něco napsané dlouhým odstavcem a tučně, musí to být vědecké.
Když někdo napíše příspěvek do diskuse, ještě z něj automaticky nevzniká publikace, stejně jako z člověka v garáži není hned automobilka jen proto, že drží klíč od auta.
Tvářit se, že komentář na internetu má stejnou váhu jako publikovaná práce, je asi jako prohlásit nákupní seznam za literární dílo jen proto, že je napsaný na papíře.
Příspěvek v diskusi je názor, reakce nebo osobní úvaha.
Publikace je text, který má určitou strukturu, zdroje, metodiku.
Pokud někdo považuje obyčejný diskusní příspěvek za publikaci, pak je jeho představa o fungování odborného světa asi na úrovni šesté třídy základní školy, tam se ještě často věří, že když je něco napsané dlouhým odstavcem a tučně, musí to být vědecké.
@Pavel Maleček
Opravdu si myslíš, že Česku vládne babiš?
Nezačíná jméno skutečneho vládce na M....?
Opravdu si myslíš, že Česku vládne babiš?
Nezačíná jméno skutečneho vládce na M....?
@Jiří Červený ... jak v Mrazíkovi - nic jsi nepochopil a tak dál budeš po světě s medvědí hlavou chodit ... onen efekt je taky o přecenění schopností druhých - tak promiňte.
@Ladislav Kopřiva Jsou to neřádi. Je to odkaz na titulní stranu Časopis Reflex č. 37/2015. Mě funguje ale když ho dám sem, do diskuze, nejde. Asi se stydí za svojí málo lepšolidskou minulost. ☻
@Uživatel_237602 https://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=vydani&titul=1010&rok=2015&vydani=37
@Miloš Hora Třeba https://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=vydani&titul=1010&rok=2015&vydani=37
@tempter Nevíte co znamenají uvozovky? Zita cituje Pepu Tyla. Kdo má z ostudy kabát? ☺
@tempter
To Vás na té VŠ moc nenaučili, když umíte pouze přeskakovat z účtu na účet. 🤣
To Vás na té VŠ moc nenaučili, když umíte pouze přeskakovat z účtu na účet. 🤣
@Pavel Nyklicek lžeš, a to tak, že hodně, v barvách ODS je to povinnost viď, Herr Nyklitzek!
@Pavel Nyklicek nikoliv vládce ČR je Brusel a USA, občané ČR jsou otroky ve vlastní zemi
@tempter
Jasně, není tam. Jen je zvláštní, že si ti samí pseudonovináři nikdy dřív nevšimli, že tam tenhle šašek Fiala roky vůbec nebyl potřeba ani vidět.
Jasně, není tam. Jen je zvláštní, že si ti samí pseudonovináři nikdy dřív nevšimli, že tam tenhle šašek Fiala roky vůbec nebyl potřeba ani vidět.
Rádoby intelektuálové, vyzbrojeni "humanitním vzděláním", zvláště ti brusel neomarx-progresivisticky zfanatizovaní, mají tendenci zesměšňovat to, co do hlav nejen svých voličů Babiš a spol. na sítích valí.
Když tím, jako málo čím prokazují svou totální odtrženost od toho, co se děje v hlavách běžného, tedy většinového občanstva. Které však není jen zpátečnicky zaostalým davem, jak si ve své morál-intelektuál nadutosti myslí.
Občanstvo totiž ne že Babišovi a spol. fandí, ono je především znechuceno tím, co ti prý demokraticky lepší, tedy liberální politici předvádí. Zvláště když v hospodaření se státními financemi "kážou vodu a pijí víno" a pak tím, jak občanstvu vnucují až bučící bruselské nesmysly. Směřující k bruselskému islám socialismu, který občanům bere svobodu, kulturně sociální tradice, pocit bezpečí a v neposlední řadě peníze.
A právě na kritice tohoto Babiš a spol. staví svou zdánlivě slaboduchou zábavu. Která v reálu velmi fikaně cílí na to, co občany trápí a podává jim to pro ně pochopitelnou a nedirektivní, zábavnou formou. A tak je pro občany Babiš jedním z nich, protože se nad ně nepovyšuje a k tomu pro ně bolavá témata jim pochopitelným způsobem komentuje. Proto také Babiše a spol. volí, když pro ně i něco jako lidový Zorro mstitel je.
Takže to co "intelektuálové" považují za zpátečnickou pokleslou zábavu ve skutečnosti je velmi propracovaná a sofistikovaná manipulace veřejným míněním, která Babišovi a spol. body přináší.
Když tím "intelektuálové" - fijalovci dokazují jakými ve své arogantní nadutosti hlupci a neschopy jsou. A tak hlavně díky jim Česku Babiš a spol. vládne.
Když tím, jako málo čím prokazují svou totální odtrženost od toho, co se děje v hlavách běžného, tedy většinového občanstva. Které však není jen zpátečnicky zaostalým davem, jak si ve své morál-intelektuál nadutosti myslí.
Občanstvo totiž ne že Babišovi a spol. fandí, ono je především znechuceno tím, co ti prý demokraticky lepší, tedy liberální politici předvádí. Zvláště když v hospodaření se státními financemi "kážou vodu a pijí víno" a pak tím, jak občanstvu vnucují až bučící bruselské nesmysly. Směřující k bruselskému islám socialismu, který občanům bere svobodu, kulturně sociální tradice, pocit bezpečí a v neposlední řadě peníze.
A právě na kritice tohoto Babiš a spol. staví svou zdánlivě slaboduchou zábavu. Která v reálu velmi fikaně cílí na to, co občany trápí a podává jim to pro ně pochopitelnou a nedirektivní, zábavnou formou. A tak je pro občany Babiš jedním z nich, protože se nad ně nepovyšuje a k tomu pro ně bolavá témata jim pochopitelným způsobem komentuje. Proto také Babiše a spol. volí, když pro ně i něco jako lidový Zorro mstitel je.
Takže to co "intelektuálové" považují za zpátečnickou pokleslou zábavu ve skutečnosti je velmi propracovaná a sofistikovaná manipulace veřejným míněním, která Babišovi a spol. body přináší.
Když tím "intelektuálové" - fijalovci dokazují jakými ve své arogantní nadutosti hlupci a neschopy jsou. A tak hlavně díky jim Česku Babiš a spol. vládne.
Vytýkáš, že kritici Babiše jsou odtrženi od běžného života. Jak ovšem nazvat to, když dnes a denně vidíme všichni v přímém přenosu podvody Babiše a všechny s tím spojená šméčka a volič tvého typu to úplně ignoruje a ostatní napadá, že jsou odtrženi od reality.
Říká ti něco pojem Dunningův – Krugerův efekt. Možná, ale pouze možná, by ses měl nad tím 2 vteřiny zamyslet.