Komentáře
Panoptikum Vladimíra Mertlíka: Ve vztahu k NATO a obraně předvedl Andrej Babiš mistrné veletoče
10 komentářů
Alena Kostelecká
Tak pochybuji, že v NATO sedí samí neg ramotní blbci, kteří nevědí, co je to komunistický udavač.
Jméno Vladimír dali rodiče ,,zrcátkovi" po věčně žijícím mysliteli Leninovi. Jenom doufám, že nesesmolí tolik sebraných spisů jako Lenin...
P.S. I když musím uznat, že pár jeho fandů tady občas hýká.
P.S. I když musím uznat, že pár jeho fandů tady občas hýká.
@Miloš Hora V čem vidite spojitost pana Mertlika s článkem obsahem a vůbec s jeho názory s Leninem ,konkretně věcně zdůvodněte? Ten článek je skvělý sarkasmus ,ale i smutná fakta přirovnani pana Landovského ,stejně ,tak popis s častými názorovými otočkami Slovenského Cara! Ten by vás ,měl poučit o Leninovi on vi vysokoškolaci v Československu měli predmět MARXLENINISMUS povinně! Pravdou je něco studoval v KS - Švycarsku .Označit timto nerativem dělaji MOTORISTÉ ( rusofilové),uhodl jsem? Nebo zhrzený bývalý soudruhu? Hezký den!
Mase skvěla vláda dělá jen skvělé věci. Jen novináři žijí v jiném světě. Škoda že jsou tak hloupí
ALOIS KRYM
Myslím, že článek jasně ukazuje, že opozice a její novináři vůbec nepochopili důvod své volební prohry a dál jedou linii, "zlý Babiš", upravenou o vymýšlení důvodů jak škodit vládě. No nic proti tomu, alespoň neohrozí další volby, ale ze celospolečenského hlediska bych byl raději, aby se snažili s vládou spolupracovat ve prospěch občanů Česka a mohli tak být postupně zařazeni zpět mezi lidskou rasu.😎😉
Konečně máme vládu která bude opravdu navyšovat výdaje na obranu! 🇨🇿