Komentáře

Zpět na článek

Zachránit průmysl je obtížnější než zachraňovat Timmyho. Vláda se chystá rozdělovat dotace z Bruselu

3 komentáře

Ladislav Pelánek
Konečně máme vládu která pracuje pro Českou republiku! A teď ještě nesmíme pustit do vlády populistickou, korupční a zadržující 5 demolici!
Jarda Bloudil
@Ladislav Pelánek Obávám se že to nebude tak jednoduché.
Alena Kostelecká
Tahle vláda, že pracuje pro Českou republiku ? Tahle vláda pracuje pro miliardy toho vyčůranýho dráteníka. Jinak je mě tě líto, chudáku.@Ladislav Pelánek