Komentáře

Zpět na článek

Blanka Solařová z Abu Dhabí: Skvělé. Írán si zase vzpomněl, že existujeme

5 komentářů

Avatar - ALOIS  KRYM
ALOIS KRYM
Nějak nám z článku vypadlo, že Írán se fakticky brání proti USA agresorovi a jeho spojencům. Ale co s pravdou, když se nehodí, že 😎
Avatar - ALOIS  KRYM
ALOIS KRYM
@vaclav sladek ...protože tam jsou USA základy a ty země USA agresora podporují min. tím, že umožňují základy využívat k útokům na Írán?😉
Irenaneub
Ponožky z Trmu už chodí? 😁🍀
Uživatel_5354308
@ALOIS KRYM Protože íránský režim by se nerozpakoval poslat atomovku na Izrael, který pořád bojuje o holé přežití a že by to mohlo smést i Palestince, které tak oddaně podporuje ve formě zbraní pro Hamás a Hizbaláh, to přece nevadí, aspoň se dostanou hrdinové do islámského ráje, kde mohou pochuti znásilňovat húrisky, vždy do rána znovu pannami. A USA podporují Izrael a samy se obávají nevyzpytatelného íránského režimu, který se po léta netají nenávistí k nim. Nejlepší by bylo, kdyby se změnil režim v Íránu, jenomže to vypadá, že Revoluční gardy se rozhodně nevzdají moci, ať to stojí kolik chce životů demonstrantú, které pořád vesele popravují i bezmocných civilistů. A šílený režim fanatických ajatoláhů to jistí.
vaclav sladek
@ALOIS KRYM agresor je jediný to je USA tak proč útočí na muslimské bratry je trochu mimo mísu .