Komentáře
Trapno na Hradě: Pohrdavý Babiš přišel bez omluvy pozdě. Prezidenta se ale nezbaví ani po volbách
61 komentářů
Josef Sefranek
0
Starého psa novým kouskům nenaučí.
ALOIS KRYM
Co třeba zbavit se toho představitele opozice legitimním způsobem ještě před volbami ? Možná by to pomohlo i opozici, hašteřivý prezident s výraznou komunistickou minulostí se pro ní stává přítěží.😎
Prezident jedná proti zájmům státu, který reprezentuje. Jeho snaha o posílení evropské byrokracie, návrhu na vzdání se práva veta ve prospěch vyššího dobrá, snění o evropském superstátu není nic, co by mu u většiny přispělo. Ovšem média radši řeší, co kde plácne Turek. Momentálně v kampani vede, protože nemá konkurenta, silného protikandidáta. Kdyby se našel někdo, kdo by opravdu nerozděloval, byl prověřený politik přijatelný pro oba tábory (jen ne další králík z klobouku), měl by šanci. Ovšem Pavel má samozřejmě velkou podporu médií, předplacený Seznam, Deník N, Reflex a aktivistická veřejnoprávní média.
Monika Benešová
Hledáš dívku na jednu noc💋? Vítej - www.xmeet.club
jestli si nekdo jeste tedka mysli, ze ostudny buran, StBak a dotacni podvodnik Bures tam je pro to, aby hajil zajmy nasi zeme, tak ma v hlave naprosto, ale naprosto vybrakovano, ten je tam jen kvuli svym sobeckym osobnim zajmum, tedy proto, aby nesel brucet a aby se napakoval pres naprosto ocividny stret zajmu, ktery samozrejme nevyresil...a jeho ovecky mu za to jeste tleskaji
ALOIS KRYM
@PEtr Tobes ...jeho osobní zájmy jsou totožné se zájmem jeho voličů, tedy s většinovým zájmem Česka, tak už to ferdo pochop a nebuď za trapáka.🙂
@ALOIS KRYM Jsou totožné jen s jeho hamižností...ostatním jen lže a slibuje.
A jeho voliči jsou většinou v odevzdaných hlasech, ne většinou Česka.
Takže už to Aloisi (nebýval jste Rudý?) pochopte, a nebuďte za trapáka.
A jeho voliči jsou většinou v odevzdaných hlasech, ne většinou Česka.
Takže už to Aloisi (nebýval jste Rudý?) pochopte, a nebuďte za trapáka.
ALOIS KRYM
Ze setkání "Bureše" a "postkomunistické zelené gumy" jednoznačně vyplývá, že Česko by se mělo toho postkomunistického vojenského rozvědčíka zbavit. Stále totiž platí, komunista i bývalej, škodí zemi celý život. Pojďme do ulic bránit demokracii a vyžeňme tu vojenskou gumu ve flanelce.😎
@ALOIS KRYM A těch 6 komunistů v ANO a dalších 6 komunistů v SPD a to tam jsou ještě MOTŮRCI a STAČILO vám nevadí? Vám totiž nevadí že byl Pavel ve straně, vám vadí jak to dělá a dělá to dobře, protože musíte uznat, že kdyby tam nebyli ti dva potroublenci Filípek s Mrcinkou, tak by byl klid.
Tomáš Kosík
Trapno na hradě je od té doby co tam je ta globalisticka zkorumpovaná zelená guma...
Burani mohou chodit pozdě a omlouvat se nemusí.
Jsou to šašci, Pavel se nechal vyprovokovat a Babiš ho docela solidně setřel...🤷♂️ "My to nějak nevyšlo, no..."🤣👍✌️
@Tomas Rott ty máš z toho prezidenta normálně slušnej mindrák.
Bureš je opět zpět v řadách STB.
Gratulujeme k návratu.
Gratulujeme k návratu.
@Pavel Nyklicek Bureš je eštébák trvale. Nikdy z toho henten oný germano-maďarský prospěchář, podrazák a lhář nevystúpil
Tomáš Kosík
@Pavel Nyklicek se musím smát desinformovanym ovcim ako ses ty.....je tady naprosto jasnej globalistickej dosazenej agent Pávek, ale Babiš je špatnej🐑🐑🐑🐑🐑
Haha...nekonfliktní prezident? I kdyby chtěl jít Babiš na kompromis, tak Pavel to zabije den starým rozhovorem pro "jeho" deník N, který přesně vyjde v předvečer schůzky a ve kterém Pavel dopředu arogantně deklaruje výstup z jednání, které ještě ani nebylo. Vládě okopává kotníky od začátku, od revize programového prohlášení, do kterého mu nic není, až po tanečky kolem Turka, nedodržování dohod, posílání otevřených dopisů, opět den před jednáním, aby soupeře ultimativně zahnal do kouta. Takto konfrontačně se nechovali ani předchozí prezidenti k těm vládám, které rozhodně nemuseli. A jeho pomlouvání vlády vlastní země v Litvě, tedy praní špinavého prádla v zahraničí, to bylo též přes čáru. A nebylo to poprvé. Takže kdo chce kam...To, že to jeho voliči vítají, je věc druhá. A že obhájí, to je přání otce myšlenky.
@TomasTomas Souhlas, ale omluvit se mohl, na druhou stranu Pavel si jen honil triko, když ho začal drbat jak malého kluka, jsou to oba šašci... Jinak Babiš ho trď tou argoancí docela setřel...🤣👍✌️
@TomasTomas prezident je oblibeny, protoze nas dobre reprezentuje a hlavne rika pravdu a teto luzovlade, coz se luzovlade nelibi a tak se msti prezidentovi, hlavne ubozak Macinka a uz se pridal i vrchni podvodnik agent Bures, takova je pravda, kdyby vlada nekaslala na obranne vydaje, tak by to prezident nemusel rikat. ted najednou otocili a tvrdi, ze budou plnit, tak uvidime, i prezident to uznal ale pocka si na skutky. A predstavte si, kdyby treba minula vlada blokovala takto Zemana, kdyby chtel nekam jet a umoznovalo by mu to zdravi...to byste rvali jak turi a Zeman by se branil mnohem ale mnohem nevybiraveji, je to prezidentova kompetence jak dle ustavy, tak odbornosti, tak mu ji nemaji co brat a pokud to pujde k soudu, prezident samozrejme vyhraje a oni to dobre vedi sraci..
Tak neumí se chovat ani jeden a ani druhý...🤷♂️
Prý populární prezident, bože kam na ty nesmysly chodíte?
@Stanislav Kobrle Třeba u mě ano. Je to můj populární prezident. Bože. A světe div se! Vypadá jako člověk. Ne jako parodie.
@Stanislav Kobrle Více než 60%podpory, nejoblíbenější politik. Je vám to málo?
Pomalu mi začíná lézt ten zelený mozek, lampasák, na nervy.
Kecá pořád o zvyklostech a ústavě - bulí jak malej kluk.
Von je schopnej se tam vetřít v přestrojení, nakonec to ho rusové učili...
P.S. Jen jestli ještě pořád neslouží jako spící agent GRU...
Kecá pořád o zvyklostech a ústavě - bulí jak malej kluk.
Von je schopnej se tam vetřít v přestrojení, nakonec to ho rusové učili...
P.S. Jen jestli ještě pořád neslouží jako spící agent GRU...
@Miloš Hora Ostatně Bejbisch bulí od počátku své politické jízdy.
Tomáš Kosík
@Jaroslav Kopač Co koment to uplnej infantilní nesmysl....Po Hrabišovi jdou od začátku zkorumpovanej gang médií a loutek v politice to není bule i, ale tvrdej boj s mafii, ale to ovce nikdy nepochopite, protože jste jenom ovce
Při pražské dopravě není divu
PEPA není generální tajemník, i když mu to uniká.
PEPA není generální tajemník, i když mu to uniká.
ALOIS KRYM
Ten prezident je opravdu uboze vlezlej, prostě lampasácká postotalitní guma.😝
@ALOIS KRYM ....Lojzo Rudý, běžte položit karafiát ke hrobu Gottwalda. Pokud ho tedy najdete.
No to si Pávek nemohl před novináři nechat ujít"jdete pozdě".Bože máme tak slabošského prezidenta,kterej,když je problém i protíná tak hned běží za maminu sukni a žaluje, vyhrožuje....Nevím kde neustále berete těch 60% podpory PP.verejnosti.To spíš 60%lidi už ho tam nechce neb prokoukli.
Zase novinářská lež, vždyť Babiš prý včas prosil o posun schůzky, tak nám nevnucujte své lži.