Komentáře
Vede vládu Babiš nebo Macinka? Premiér se čím dál víc ukazuje jako slabý a manipulovatelný
52 komentářů
Igor
Řeč těla na fotkách je jasná, přímý pohled prezidenta a ustrašený pohled bokem či až vlezlý a neupřímný do očí s ohnutou páteří od křiváka Babiše! Starý a slabý srab to je. Beztak ho museli autě přemlouvat, že tam už jít musí! 🤣🤣🤣 A za dveřmi hned dělá ramena...
Přejít do diskuze
Josef Tyl
@Igor je to bezcharakterní pitchuss. Povyšuje se na prezidenta tím, že ho nechá čekat a ani se neomluví, což je základní slušnost každého. 🐂💩🐓🦋🏅
Je to prolhaný křivák a zbabělec. Co také chtít od prospěchářskýho komoušsko STBáckého xindla............čest práci 

@torstt Neumíte číst, protože tady je řeč o vztahu ke koaličním partnerům. Že Babiš je slabý ve svém kradení vůbec napadlo - v tom je naopak naprosto silný jako vždy, protože mu nikdo v koalici neodporuje a opozice může dělat jen tolik.
Josef Tyl
@ALOIS KRYM lidé, pokud jste poblíž tohoto vředu chameleonského typu, pomozte mu ukončit jeho trápení (blouznění)!
Igor
Za mě by už PP měl přestat hrozit a tu žalobu podat! Než to začne být už zcela trapné... Když prohraje, prohraje Babiš, protože soudy jsou nestranné. Když vyhraje, vyhraje.
A že nemá ten starý slabý zloděj úroveň? To jsme čekali! 🤮🤮🤮
A že nemá ten starý slabý zloděj úroveň? To jsme čekali! 🤮🤮🤮
no a jeste pridam reakci na dnesek - dnesni schuzka dopadla podle ocekavani, agent Bures stoji s MOTOnacky a kolaboranty z SPD v jedne rade proti prezidentovi, tim tedy definitivne vykopal valecnou sekeru vcetne zamerneho pozdniho prichodu a nasledne naprosto sproste urazky prezidenta na naprosto logickou kritiku ze strany prezidenta, ze na takove schuzky se proste pozde chodit rozhodne nema. Tim dava najevo pohrdani prezidentskym uradem a stve sve fanaticke volice proti prezidentovi, nic jineho za tim nebude...je to naprosto nechutne a zustava rozum stat nad tim, koho nasi spoluobcane dosadili do teto funkce, kde uz davno nema co delat, nehlede na spoustu dalsich prasaren, ale tohle bude mit jeste dohru!!
tak to nepochybne je, mozna mu to tak i vyhovuje, on charakterove na tom agent Bures neni lepe nez treba MOTOnacci nebo SPDaci, jen to samozrejme "maskuje". Hlavni zajmy agenta Burese jsou nejit brucet, coz ma ted splneno, a udelat Agrofert jeste o hodne vetsi navzdory jako vzdy nevyresenemu stretu zajmu, a za to zaplatime, az nam EK stopne dotace prave kvuli jeho stretu zajmu, ktery mu jeho ostudni "podrizeni" uz odklepli jako ze je to ok, coz je poruseni zakona...tak urcite, bude to jeste megaostuda a velka skoda, kterou zatim zaplati tuzemsky danovy poplatnik...totalni hnus vladnouci ANOferti mafie!!
@Josef Tyl To je typicky mafiánské chování, snaha ukázat dominanci. Pak čobolskej mrzák utekl zadními dveřmi před tiskovou...
Pane redaktore, vy snad žijete na Marsu? Vládou bylo několikráte řečeno, proč tam nemá prezident v této situaci co dělat, no ta bene v situaci, kdy navíc nesdílí priority vlády v zahraniční politice. Jeho umanutost tam být vzbuzuje velké otazníky!
Igor
@Fantomas 1 Říká kdo? Anonymní ubožák! Ty jsi prostě popleta, chtěl jsi napsat PeMa a Bába .. 🤣🤣🤣
Vládu už aj navonok vedie Turek.
V skutočnosti ju ale riadi nejaký anonymný dôstojník SVR.
Nič iné sa ale nedalo čakať, keď primárnym cieľom osôb vo vláde je zabezpečiť si beztrestnosť a druhým cieľom je nakradnúť koľko sa len dá.
V skutočnosti ju ale riadi nejaký anonymný dôstojník SVR.
Nič iné sa ale nedalo čakať, keď primárnym cieľom osôb vo vláde je zabezpečiť si beztrestnosť a druhým cieľom je nakradnúť koľko sa len dá.
@Igor Přesně. Dědek Babiš se scvrkává a ohýbá, protože ho jeho srabstvi stravuje. Je jak starý potkan, zahnaný do kouta. Dobře mu tak!
@Josef Martinů ano, presne tak, typicka ukazka vychodnarskeho mafianismu, ktery u nas nema absolutne co delat!
Hoší z Reflexu, měli by jste si to ujasnit ! Vedle píše mistr Bartkovký, že pod kouřovou clonou "Česko hledá největšího nácka" si Babiš tiše porcuje zemi, no a zde naopak, že Macika je šéf a Babiš je manipulován. Ne, hoši, nemáte v tom jasno.
Babiš je ve srovnání s prezidentem problematická osoba v Evropě a má strach že nebude mít fotky se státníky nad kterými by se mohl ukájet a chlubit
@vaclav mistat No že určitě tam má své osobní obchodní jednání a za druhé opozice mu nařídila jak poškodit současnou vládu.Ale už si neuvědomují ani PP že poškodí sebe a celou zem.No když si pro pichu nevidíš na špičku nosu.
Igor
@Josef Martinů Ne, je to ukázka slabosti. Gesto pasivně agresivní, na víc se chudáček nezmůže. Gratuluji voličům Ano! Už je líp?
@Josef Tyl P.Tyl,kdyby jste si řádně zjistil informace tak p.Babis se snažil dovolat a omluvit se za zpoždění.Zase zde sirite lži,zlo a nenávist.Chlape jak se sebou můžeš vydržet
@ALOIS KRYM Ty seš pako ty raso slušných lidí,todle jste chtěli u voleb? Vůbec jste nevěděli jaká trapná komedie nastane. Nácek, hloupý děcko,pitomio a Babiš kterej je nezvládá. TVL.
@ALOIS KRYM Ha ha ha ha ))))) Zato Babiš, ta zbabělá krysa, zloděj, podvodník a lhář - jak už byl označen soudy, není samozřejmě žádný "převkékač..." On přece sloužil té "hodné StB.." Ha ha ha ha )))))
A svého nemocného syna, i když měl prachy poslat ho do toho nejlepšího sanatoria na světě, s luxusní péčí - toho raději poslal na ruSSáky okupovaný Krym...Ha ha ha ha )))) A to jenom proto, aby proti němu nemohl vypovídat v kauze jeho dotačních podvodů na Čapím hnízdě. Tak to sis vybral opravdu "kvalitku..." Srab, lhář, buran, zloděj, zbabělec, podvodník.... Gratuluju, ty lojzo jeden.....
))))))
A svého nemocného syna, i když měl prachy poslat ho do toho nejlepšího sanatoria na světě, s luxusní péčí - toho raději poslal na ruSSáky okupovaný Krym...Ha ha ha ha )))) A to jenom proto, aby proti němu nemohl vypovídat v kauze jeho dotačních podvodů na Čapím hnízdě. Tak to sis vybral opravdu "kvalitku..." Srab, lhář, buran, zloděj, zbabělec, podvodník.... Gratuluju, ty lojzo jeden.....
))))))
@Igor
Ten výraz ve tváři babiše byl opravdu jiný. Je vidět, že tato situace mu nesvědčí a pokud nemůže ze své pozice velet, předklání hlavu o něco více, nebo naopak zvedá bradu, protože má už spoustu let neurotické a chronické cukání v oblasti páteřní.
Stres tu byl a v jeho věku jsou tyto situace už velmi stresující.
Přejme mu to.
Ten výraz ve tváři babiše byl opravdu jiný. Je vidět, že tato situace mu nesvědčí a pokud nemůže ze své pozice velet, předklání hlavu o něco více, nebo naopak zvedá bradu, protože má už spoustu let neurotické a chronické cukání v oblasti páteřní.
Stres tu byl a v jeho věku jsou tyto situace už velmi stresující.
Přejme mu to.
@ALOIS KRYM On se s vámi Babiš někdy bavil, že se podivujete, že se s vámi bavil? Jinak samozřejmě gratuluju k funkci. Kde prezidenta děláte a jak to souvisí s tím, že jste byl v StB?
Ja se naopak domnívám, se redaktoři Reflexu píši za krajíc chleba od svého šéfa!
Charakter, co to je?
Jejich je dávno na smetišti.
Charakter, co to je?
Jejich je dávno na smetišti.
ALOIS KRYM
@Josef Tyl ..prezidenta rád nemám, ale to co navrhujete, to si ten postkomunistický chameleon nezaslouží😃
@Uživatel_5606071 No nemá si v mnohém s Pavlem co vyčítat, jen si myslím, že Pavel je horší a ne o málo...🤷♂️
@Frantisek Najman A to je od něj i kolegů jen odvarek.V nedávné min.to bylo vulgarit v článcích.A pak se divej že diskutující najeli na jejich notu.