Komentáře
Tejc chystá „lex Čapí hnízdo“. Osekání pravomocí odvolacího soudu vypadá jak šité na míru Andreji Babišovi
35 komentářů
Jan Kolomazník
8
To to provařenému Tejcovi jen tak neprojde.Tak okatě jít na ruku makakovi.No fuj a to je ministr spravedlnosti.
Přejít do diskuze
Rudá Marie byla žabař proti Tejcovi... Ostatně proto si ho Bureš vybral... Luca Brasi české justice...
Anrejovi se nedivím. Úplatek poctivě zaplatil a plnění nedostal...))) Jeho přiblblí voliči jsou vážně materiál...
lansky pucista Tejc naprosto nepokryte a drze kope za sveho guru agenta Burese a chce mu zajistit beztrestnost ohnutim zakona, on Jerry moc dobre vi, ze Bures je dotacni podvodnik, ale za funkci udela cokoliv...doufejme, ze skonci spatne, cela vlada je banda spinavcu, zlocincu a jejich posluhovacu a ruznych frackoidnich egomaniaku typu MOTurci..odporne osoby a skonci v propadlisti dejin!!
ALOIS KRYM
Odpůrci pana Babiše by měli změnit své odporné chování vůči současné vládě, aby mohli být přijati zpět mezi lidskou rasu.😎
Za funkci a křeslo vděčný Jeroným udělá cokoliv pro svého chlebodarce...alojz nealojz krym nekrym ....tfuj,zase tu znečišťuje prostor😚
@Uživatel_5734171 je to tak, tohle je tak ocividne, ze uz to ani snad vic nejde...proste vladne nam buresova mafie s privesky typu MOTOnacci a kolaboranti z SPD a chteji nam ukrast a ovladnout cely stat ve svuj prospech..je na nas, jestli je to nechame dokoncit, protoze oni se jen tak nezastavi
ALOIS KRYM
Jsem rád, že většina diskutujících se zde, stejně jako ve volbách, shodla na podpoře pro Babiše.👍
ALOIS KRYM
@Alena Kostelecká ......Vládla zde Národní Fronta (KSČ, Lidovci, Sociální demokracie). Vedoucí úlohu pro KSČ navrhli Lidovci. Aleno (tedy pokud jsi opravdu žena, ne králík) i diskutovat se dá slušně, zkus to, není to zase tak těžké.😉
ALOIS KRYM
@Alena Kostelecká ...Vládnoucí Pinochet nechal své politické oponenty povraždit. To máte na mysli ? Ale má to háček, u nás vládne Babiš, ne jeho oponenti, na druhou stranu Strahovský stadion je pro škůdce vlády připraven.😎
Alena Kostelecká
Mě by zajímalo jestli si soudruh Tejc někdy zašukal, aniž by za to musel platit.@PEtr Tobes
Alena Kostelecká
Prasárna je to, že si tu slovenský vandrák, komouš, vlastizrádce , udavač a kolaborant může otvírat tu svojí ukvičenou tlamu místo toho, aby hnil, na doživotí, v kriminále.@Tomas Rott
ALOIS KRYM
"Na míru a zakázku " tu máme zákon o "Zločinech komunizmu", i když u nás nikdy skutečný komunizmus nebyl, zákon o střetu zájmů, jako celoživotní dílo dřívější protibabišovské vlády, tak proč by zde nemohl být "zákon na míru" i z druhé prodemokratické strany politického spektra ? Já jsem pro a SLÁVA Babišovi. 😎
@Richard Sebesta mozna i je, ale verim, ze se to stane, jen to jeste chvili potrva...Bures a jeho suita se chova jako by tam meli byt vecne, ale tak to nebude, stejne jako si to myslel Orban a jeho spolumafiani..
@ALOIS KRYM ale skonci, jen to jeste chvili potrva..cim vic si gauneri ve vlade mysli, ze jsou naprosto neohrozeni a muzou temer cokoliv, tim vetsi je pravdepodobnost, ze na to dojedou, protoze se uplne odpoutaji od reality, ktera je pak dozene
ALOIS KRYM
@PEtr Tobes ...doufat samozřejmě můžeš, ale to je asi tak vše a pro úplnost dodám, že doufáš zbytečně🤣😂
@PEtr Tobes Není to spise tvoje přání nez realita ? I když Bures je hnup a mel by byt na krymu to je fakt
Dle dnešních zpráv i nastalá Tejcova změna údajně zaměřena na babise by se nesetkala se žádnou změnou, neb babišův podvod by jel stejně ve starém režimu zákona a ten nový podvodníka Tejce by zde byl jen jako jakási kosmetická změna něčeho o čem vlastně ještě nic nevíme.
Ale pro babiše to výhoda zatím nebude.
Ale pro babiše to výhoda zatím nebude.
@Bretislav Valenta tak otom neni pochyb, k nicemu jinemu tam taky lansky pucista neni, nez kryt StBakovy zlociny, jako ostatne spousta dalsich...nechutne, ale jednou za to zaplati!!
Alena Kostelecká
Povraždit komouše ? Už v Chile měli sovětské poradce a kubánské vojáky, takže vykonal záslužný čin. Bolševik, když se dostane k moci, už nikdy, po dobrém, neodejde.Komouši nejsou žádné politické hnutí, ale je to ryzí zločinecká organizace.@ALOIS KRYM
Alena Kostelecká
Sám dobře víš, že kecáš kraviny. NF tu sice byla, ale pod diktarou rudých gaunerů. Jako bys říkal, že za Protektorátu jsme měli armádu. Ty mušíš být ... korunovanej.. A co se týče diskuse s komundírou, tak ta je nejlepší s klackem v ruce. @ALOIS KRYM
Alena Kostelecká
To komouši dělají běžně. Černá kniha komunismu uvádí minimálně 200 milonů zavražděných.@ALOIS KRYM
Podmíněný reflex opět slintá. Kvalifikovaní právníci to vidí jinak. Asi prostě odborně věčně.
Alena Kostelecká
Nebyl tu komunismus, ale byla tu KSČ a ta si odhlasovala vedoucí úlohu na věčné časy. Jako bys řekl, že za Rakouska Uherska tady nebyla monarchie, ale císařství, moulo. Budeš asi vadnej, že ?@ALOIS KRYM