Extra

Zpět na článek

Elektrokolo není pro starý, říká extrémní biker Richard Gasperotti

2 komentáře

Stanislav Silhan
Je nám hodně přes 60 i 70 let jednu z nás pres 80 let všichni jezdíme na elektro kolech . A jsme v pohodě. Nadpis je blbost.
Nodar
@Stanislav Silhan jenže používáte kolo jako tramvaj