Komentáře
Jiří Sezemský: Den české vlajky jako marketingový nástroj a laciné vlastenčení jako živnost
9 komentářů
Je to přesně protiproud proti kolaborantům s UA vlajkou a globalistickym vymývání mozku co na jedné straně tady 30 let potlačuje vlastenectví a zavírá za nacionalismus a na straně druhé živí a financuje teroristy a největší nacisty/fašisty na světě a to na UA...
Vzhledem k tomu, že tenhle "svátek" se datumově limitně blíží k 1. dubnovému aprílu, je jasné o co jde.
našinec
Ano, naše vlajka je státní a nikoliv česká. Česká národní vlajka je červeno-bílá. Vláda se nechala inspirovat USA, kdy prezident USA W. Wilson, který se zasloužil o vznik ČSR, v roce 1916 nechal vzniknout Dni vlajky. A důvod? Například dnes nastoupil český ženský házenkářský tým v ukrajinských barvách. Na mnohých budovách stále visí vlajky UA. Českou státní vlajku jste viděli naposledy kdy? Já stále vidím všude vlajku UA, ale vlajku ČR téměř nikde.
@našinec - spíš rusinec. Ukrajinská vlajka je vyvěšena jako výraz podpory národu, který expanzi Rusů na západ brání. Tedy i na nás. Padne-li Ukrajina, do pár let zas i my budeme ruskou gubernií.
Na což se ty evidentně těšíš. I na tu rychlou kariéru, kterou podpoříš průkazkami KSČ a STB. Které, když ne své, tak po rodičích pečlivě opatruješ.
Na což se ty evidentně těšíš. I na tu rychlou kariéru, kterou podpoříš průkazkami KSČ a STB. Které, když ne své, tak po rodičích pečlivě opatruješ.
@Pavel Maleček vyžen toho Rusaka z podpostele a Bez se léčit tohle není normální.....vždyť jste úplně k smíchu jeden den Rusak prohrává, krachuje atd a druhej den jsi jde pro celou Evropu vždyť jste normálně nemocní!
našinec
@Pavel Maleček Hm, tak aby jsme nebyli pod RF, tak jsme pod UA. Abychom tady neměli velkého Rusa, tak tu máme malého. A rovnou ve velkém množství.
Vladimír Šťastný
Já si docela zřetelně pamatuju, že fangličkařením trpěla především minulá koalice. To bylo řevu, když byla sundána ukrajinská vlajka z budovy Parlamentu.
Den České vlajky, pokud to není spojeno s volným dnem, Češi odzívnou. Příští rok si nikdo nevzpomene.
Den České vlajky, pokud to není spojeno s volným dnem, Češi odzívnou. Příští rok si nikdo nevzpomene.
A kdejaký pseudonovinář by s elegancí baletky na ledě, dokázal s úctou vzhlížet k vlajce jiné země. Tam žádná terminologická krize nevzniká. Tam je všechno v pořádku a symbol je čistý.