Filmy a seriály
Kdo je tady nepřítel? Třetí Avatar už neohromuje spektáklem, nýbrž tím, že se nebojí vážných témat
5 komentářů
Mirek Dušín
Vrchol nevkusu a kýče
Singleton Mosby
Už první byl blbost, nastavujou to dál jen kvůli prachům.
Podprahová propaganda zeleného terorismu, je to hodně barevné a děcka to žerou.