Život a styl
Kousek Ameriky konečně dorazil do Česka. V centru Prahy narazíte na matějskou pouť pro 21. století
14 komentářů
Joska Oltec
Np fůůůj!!
Toto do centra Prahy nepatří.
Nepřestává mne udivovat, jak mohli památkáři něco takového povolit.
Snad ale ještě není všem dnům konec.
BTW, u článku evidentně chybí označení “Placená spolupráce”.
Nepřestává mne udivovat, jak mohli památkáři něco takového povolit.
Snad ale ještě není všem dnům konec.
BTW, u článku evidentně chybí označení “Placená spolupráce”.
To zní zajímavě. Už léta žiji v US, v lednu navštívítm rodiče v Praze, půjdu se tam podívat.
Alois Rudý
Praha už dlouho nepatří do Česka, je divná a jsou tam divní lidé😎
A proč máme oslavovat, že to tam je jako v Americe? Zemi, která vznikla vyvražděním indiánů a ještě v roce 1962 tam nesměli černoši na vysoké školy? Zemi, kde běhali nahatí indiáni kdežto tady fungovaly vysoké školy a např. pivovary. Zemi, které vládne ještě větší psychopat než v naší?
Podobná místa s nabídkou blikající herny se mi nekonečně hnusí. Proč si takhle kýčovitou zábavnost nepořídí třeba v Brně? Tam by se to mužná ujalo. Škoda, že David Černý umístil svá krásná motýlí křídla s aeroplánem na fasádu tak odpudivého baráku. Ani jejich elegantní mávání bohužel nedokáže odlehčit ten svobodo-hřibovský nevkus, který rozežírá život mého rodného města.