Zprávy

Zpět na článek

Jak vypadá mladá generace, která nepamatuje komunismus? Podívejte se

13 komentářů

sedlakjura
29. října 2011 • 21:59
paní Wolfová inovovala svá "nejlepší léta", kdy se ptala na názory děti z MŠ? Bylo by to všechno celkem v přádku. Pokud by na fotkách byli žáci tak ze šesté, sedmé třídy.
sendyman
29. října 2011 • 19:12
co z toho plyne?
torvalds
29. října 2011 • 12:52
Je mi 24, ale když vidím, co za pitomečky se nechalo vyfotit s ještě tupějšími frázemi, tak je mi z toho poněkud blivno. Tady tito tupounci na fotkách postihují jen malou část mé generace. Ve svém osobním životě znám jen několik málo takových pseu­doin­telek­tuál­ních pobudů. Abych jen nehanil, tak slečna s reklamou na svůj blog je v pohodě. Aspoň někde se neskrývá za nějakou frázi o ničem.
sendyman
29. října 2011 • 19:13
Jo, přesně to mě taky napadlo a hned jsem se byl podívat!
jiriydolezalostny
1. listopadu 2011 • 00:24
Je to blbě nafocené a jen to ukazuje, že většina lidí neumí dneska vůbec psát - myslim psát tiskace, psace, křivé a nevyrovnané a nečitelné - skoro až dětské
zemekf
29. října 2011 • 10:20
Rozum ? Ale no tak, mám pade a dodnes nevím co to je, že by to bylo ono ?
torinese
29. října 2011 • 08:30
Několik napózovaných excentriků tvářících se intelektuálně za anglickou frází? Co mi má říct heslo -knihovnice?! Zaplácli jste několik stránek fotkami adolescentů, které potkávám denně na ulici. No a co? Tenhle Reflex byl vůbec vypečený...
ovec
29. října 2011 • 09:54
Knihovnice - co asi?! Že jsou knihovnice (a jsou na to třeba hrdé)...?
sendyman
29. října 2011 • 19:25
Mě zaujala slečna "CHCI KVALITNÍ A KOMPEXNÍ PROGRAM ZAČLENĚNÍ ROMŮ DO SPOLEČNOSTI."
Je vidět, že to bere vážně, z tý ještě jednou něco bude, ta to dotáhne daleko. Hotová Džamila!
ovec
28. října 2011 • 10:38
Povedené fotky, ale co je třeba poslat také účastníkům, jak jste slíbili?