Komentáře
Hra s Fialou končí. Je lákavé hodit všechny problémy vlády, koalice Spolu a ODS na něj, ale to je nesmysl
64 komentářů
Karel Přibyl
3
Fiala je nejhorší premiér v dějinách této země.ODS je zločinecká organizace spolupracující se zločinci.Je prolezlá korupcí a mafií.
Dobře beru, ale co ta drahota. Elektrika, voda, topení, jídlo a daně navýšil . Zrátka globálu za 4. Obrali nás , atd. Byl jen premiér. Vládli ty jeho poradci. Nemá cenu to rozebírat.
Milý pane Bucherte, a kdo by podle Vás se měl dál, stále ještě teď zodpovídat za špatně nastavený rozpočet a problémy s tím spojené? Opozice? Proboha přestaňte psát kraviny a raději dělejte něco smysluplného!!
O výši viny proukrajinských kolaborantů odstupující vlády rozhodne soud, neni mezi nimi neviných.😉
Lůza od lopaty (obrazně, spíše jde o polovzdělané hlupce) spílá vzdělanému. Nové v dějinách lidstva to není, že je to zde, v Česku, v XXI.století tak veřejně drze prezentováno, je otřesné. Bohužel, nikdo z řad vzdělaných, kterých se útok na jednoho z nich nutně osobně týká veřejně neřekl (nezařval) "Držte se své lopaty!"
A tak to máme: lůza si zvolila šaške, z Česka bude cirkuse.
A tak to máme: lůza si zvolila šaške, z Česka bude cirkuse.
@Petr Minář Jeho vzdělání mu nikdo nebere. Čtyři akademické tituly a stejně se choval a jednal jako deb.l....
Bubák Bubák
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Když Fiala nastoupil do čela ODS byl pro ni novou nadějí, že ji očistí od cejchu zkorumpovaní kmotrovské strany zlodějů a tunelářů. Na kongresech ODS mluvil rozumně. Nebál se kritizovat EU. Když se podíváte na videa YouTube na kanále ODS z let, kdy se Fiala stal šéfem ODS a porovnáte co říkal tehdy a dnes, je to úplně někdo jiný. Z člověka vlastence, plného kozervativních morálních zásad je dnes bezpáteřní progresivní eurohujer, prolhaný zaprodanec cizích zájmů. A k proměně Fialy stačilo jen pozvání na kobereček do Bruselu, kde ho seřval arogantní byrokrat Guy Werhofstadt. Od té doby funguje jak švýcarské hodinky, přesně podle bruselských not. Nikdy bych nevěřil, že náš premiér bude takový srab, že se po*** před nějakými byrokraty hned po první cestě do Bruselu. Fiala se historicky znemožnil až tak, že už navždy bude do historie zapsán, jako nejhorší premiér nejhorší vlády od samotného vzniku Československa 1918.
tak PF vstoupi jiste do historie jako premier, ktery nas provedl velkou inflacni krizi a hlavne naprosto barbarskou russkou plosnou agresi na ukrajine (ta omezena zacala uz 2014). Za inflaci on vubec nemohl, to uz spis Bures s Dluzenou - viz covid a zprava NKU o bezucelne rozhazenych stovkach miliard, a pak Putin, takze neni pravda co mu tady zdejsi hateri a kremlofilci pripisuji a jen dokazuji, jak jsou hloupi a nevzdelani, historicky bude hodnocen jednoznacne vice pozitivne, udelal taky dost chyb a nedokazal dostatecne srozumitelne vysvetlovat nepopularni kroky a to, co se v ekonomice deje napr. s cenami energii a potravin, a jaka je prava pricina, coz je mimoradne obtizne a to se nepovedlo..Predava ale hospodarstvi v docela slusnem stavu, vcetne nastavene trajektorie snizovani dluhu vzhledem k HDP, ale myslim, ze je jasne, ze tohle Bures s Dluzenou tak nenechaji a rozjede se ted poradne dluhove eldorado coz ale jeho volicum ted jiste vadit nebude, kdyz uz je tam ten "spravny clovek", sice s vaznym obvinenim na krku a ve stretu zajmu, ale to je prece taky jedno, hlavne kdyz nam neco prihodi na dluh, po nas potopa!
A samozrejme musim jeste vzpomenout jeho odvaznou cestu do Kyjeva, kdy to bylo jeste hodne nebezpecne a podporu statecne branici se Ukrajiny brutalni agresi, ktera je v nasem bytostnem zajmu coz je naprosto bez debat a kdo tvrdi opak lze nebo je kolaborant s nepritelem nebo oboji, za to velke diky!!
A samozrejme musim jeste vzpomenout jeho odvaznou cestu do Kyjeva, kdy to bylo jeste hodne nebezpecne a podporu statecne branici se Ukrajiny brutalni agresi, ktera je v nasem bytostnem zajmu coz je naprosto bez debat a kdo tvrdi opak lze nebo je kolaborant s nepritelem nebo oboji, za to velke diky!!
@PEtr Tobes Neprovedl, ale pořádně nás v ní vymáchal.
https://blog.idnes.cz/vladimirstastny/prof-phdr-fialo-ph-d-ll-m-cr-vlady-predsedo-uz-jste-slysel-o-systemovem-reseni.Bg22070152
https://blog.idnes.cz/vladimirstastny/prof-phdr-fialo-ph-d-ll-m-cr-vlady-predsedo-uz-jste-slysel-o-systemovem-reseni.Bg22070152
@epr3 tak urcite..kdyz jeho vlada nastupovala, inflace uz byla davno rozjeta covidovou krizi a rozhazovanim Burese a DLuzeny, pak se pridal Putin s vydiranim dodavkami plynu a pak bohuhel i velkou valkou a prislo dalsi kolo inflace. A toto se zvladlo docela slusne, hlavne odstrizeni od zavislosti na ruskych fosilnich palivech byl naprosto skvely krok, ktery Buresova vlada nedokaze poradne docenit, ale bude z nej samozrejme tezit. Nedokazal to ale srozumitelne komunikovat k verejnosti, coz byla velka a za me neodpustitelna chyba, meli po putinove vpadu v unoru 22 roztrhat a prepsat programove prohlaseni vlady - dalsi velka chyba kterou ted ale aspon priznavaji, a meli udelat jeste vic pro to, a tohle pada taky na hlavu Jurecky, aby inflacni vlna o neco mene zasahla skupiny s nejnizsimi prijmy..ale jinak je to zvladnute slusne coz je ted videt i na datech o ekonomice, ale kdo to videt nechce, ten to videt nebude nikdy
Vedle Jak ta jedle, jen si vzpomeňte, jak ČT omezeně referovala o bojích na Donbasu, dělostřelecké palbě na letiště a obývané čtvrtě. A přitom, to byli v té době ukrajinští občané. Zda se Vám to normální, že pravidelná armáda střílí po vlastních, které označí za teroristy?
@Petr Rašpl davno uz se ukazalo, ze to tak nebylo, separatisti mohutne podporovani russkymi vojaky v tancich na dovolene a dodavkami zbrani a munice z ruska zacali vest valku proti vlastnimu statu se supportem z russka, mohli treba vyjednavat o vetsi autonomii ale to nechteli a zcela jiste to nechtel ani putin..a ze z toho pak byli mrtvi na obou stranach tomu uz se vyhnout nedalo, ale je to primarne vina separatistu a russka, coz je davno jasne a putin to potvrdil v unoru 2022 otevrenou invazi
Bubák Bubák
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
epr3
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Fiala udělal spoustu věcí dobře, spoustu špatně. Dokázal třeba téměř nemožné, když nás zbavil závislosti na ruských energiích. To neznamená, že sem obchodníci nemohou dodávat ruský plyn nebo rupu, ale NEJSME ZÁVISLÍ. Když bude potřeba, pojedeme druhý den bez jejich dodávek. To je skoro zázrak. Bohužel to neuměl Fiala "prodat". Nicméně spoustu věcí dobře neudělal a já mu vyčítám hlavně to, že nebyla schválena "finanční ústava" silou ústavního zákona. A měla by na tom pracovat současná opozice, připravit to jako poslanecký zákon v paragrafovém znění a v pravý čas to ANO navrhnout. Koalice šesti stran ANO. Motoristé, SPD, Trikolora, PRO a Svobodní se do roka rozpadne a pak bych nabídl Babišovi podporu menšinové vládě ANO, výměnou za schválení Finanční ústavy... Jinak nás čekají astronomické dluhy kolem 400-500 miliard a za čtyři roky jsme v pr... Sníží se rating, zvedne inflace atd...
@Uživatel_5734171 těch 1200 miliard dluhů fialové tlupy ti nevadí? Kecy o závislosti jsou k smíchu. Částečnou závislost demagog vyměnil za úplnou závislost, ale mnohonásobně dražší - o to taky primárně šlo.
Samozřejmě že nejlepší premiér,ale jak pro koho.
Nazdar, pozor! Přijedou tanky,asi je pozval fialka.
Nazdar, pozor! Přijedou tanky,asi je pozval fialka.
Miroslav Zita
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
@Miroslav Zita . Uvidíte tu jizdu , už teď Babiš narokuje další peníze a tam ještě nesedí. A vše svede na Stanjuru, který se ani nemůže bránit, není ve sněmovně. No a sedět za rozkrádačku nepůjde, má imunitu.
@Jiri Hanak pane Hanáku, Babiš nenárokuje žádné peníze. Babiš má ovšem už více informací o zlodějně vlády Fialy. Kde Stanjura vlastně celé 4 roky špatně hospodařil se ststnimi penězi. Od roku 2021 až do současnosti lhali a v podstatě defraudovali státní rozpočty. Samozřejmě jsem ještě zapomněl na Černochovou, která nese rovněž velký podíl na současné situaci - téměř státního krachu. Ono už je to totiž tak, že úředníci už se prestávají bát a začínají mluvit. Vláda Petra Fialy se celou dobu nebála ani tak, že bude někdo jiný vést vládu, ale oni se bali právě toho, že všechna ta zlodějna vyjde na povrch. A tak jak jsem předvídal, že se spolek nymandů SPOLU rozpadne hned po volbách, tak se tak i začíná dít. Proč? Protože nyní je uvidíte, jak jeden bude říkat "to já ne, to ten druhý kradl"
Nebyl to až tak špatný premiér ale nesliboval modré z nebes jak Bureš a tak prohrál..
@Jóža Oltec byl to jednoznačně naprosto nejhorší premiér za posledních 50 let. Dobře pro občany neudělal vůbec nic, zkazil i to co nezačal. O tom není sebemenších pochyb.
@Bubák Bubák Tak v tvé hlavě možná...
Jinak, stále se hovoří o penězích na zbraně. Ale k čemu? Aby bylo, co posílat na UA. Končící vláda chce poslat na UA těch pár zbylých dobře zmodernizovaných tanků T 72, co máme.
Jen si lháře pořádně vychvalte. Když byl tak skvělý,proč ho Babiš porazil o víc jak 10%? A to měl v záloze ještě topku a lidovce.
@seng Neb tupá část českého národa to hodí vždy tomu kdo jim populisticky výrazněji slíbí že dostane lacino nažrat, napojit a ustájit. To Fiala nikdy nesliboval a tak prohrál..
@Jóža Oltec ale sliboval,že nebude zvyšovat daně, odchod do důchodu také zvyšovat nebude v roce 21. A skutek utek. A většina lidí fakt není tak hloupá jak Vy jste chytrý. Lidi v mém okolí štvalo kolik miliard posílal na UA a na naše lidi kašlal.
@seng Babiš slíbil nezvysovat daně a všem přidat. Takže na dluh. Pomoc Ukrajině jsiu drobné a není dostatečná nebo tu chcete rusáky?
@Jóža Oltec je to presne tak.ted uvidime, az Bures rozjede dluhove eldorado s Alunou Dluzenou..ale jeho volicum to urcite vubec vadit nebude, hlavne ze jim neco prihody do koryta na dluh a sam se napakuje, co bude za par let a jestli narazime do zdi nikoho z nich uz nezajima, takto neuvazuji protoze to je na ne prilis slozite a proc se zabyvat nejakou vzdalenejsi budoucnosti - bud se jich uz nebude tykat nebo to "nejak dopadne"..ze to muze dopadnout fakt blbe to uz nedomysli
Mirek Dušín
A co jeho láska Uršula ?
Pavel Vlček
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
No tak ten klid a noblesa to se moc nepodařilo.Rozebrat stát,spolupráce s mafii,na prvním místě Ukrajina.A český občan to vše poznal na peněžence.Potraviny,elektrika,teplo, veškeré zboží,plyn, nájmy to vše se několikrát zdražilo, a platy se snižovali.A že by důchody rostli adekvátně ke všemu zdražování?To byl lidem a důchodcům políček do tváře.Fiala a ODS spolu je mi zlost.Uvidime až se sestaví vláda co nám předvedou.
@Anatolij Vasil Vam prijde, že stát je rozebrán ? To uvidíte co udělá Hranolka o přestávce svého focení. Zboží prodává Agrofert a zdražuje ho Fiala. Tak jo. Důchody vám Babiš zvedne a ta inflace co bude následovat vám to sežere i s úroky. To už jsme viděli. Těšte se dokud můžete.
S panem autorem vůbec nesouhlasím. Fiala byl nejhorší premiér od listopadu 89 i když uznávám že špatní byli všichni předsedové ODS. Od Klause přes vulgárního Topolánka neschopného Nečase až k Fialovi. Každý z nich udělal z ODS stranu kmotrů a mafiánů. Apropos ještě není dořešena kauza Bitcoinů a také IKEM do níž je sám Fiala namočen. Jsem osobně zvědav jak to vše dopadne ? Jmenovat všechny Fialovy fauly omyly a podrazy tak jsem tu do rána.Třeba už jen obsazení některých resortů,které měla ODS pod palcem.
Zatímco Kupka by dejme tomu ušel tak Stanjura a Černochová to byly ohromné minely . Jinak také nesouhlasím s autorem ohledně hodnocení koalice spolu. Už loni jsem poslouchal Zahradila tehdy ještě člena ODS který varoval,že spolu táhne ODS dolů a že pro ODS je spojení s topkou a lidovci
sebevražedné a tvrdil,že v ODS jeho názory sdílí více lidí ale bohužel jsou v menšině. Volební výsledky daly Zahradilovi za pravdu,debakl s jakým spolu prohrálo souboj s agentem Burešem o 11 % je neoddiskutovatelný ! Libí se mi místní dezoláti jako Minář a spol. Ve volbách spolu utrpělo debakl ale oni si hned našli náhradu a lečí si mindráky místo aby férově přiznali krach čtyřgangu.
Zatímco Kupka by dejme tomu ušel tak Stanjura a Černochová to byly ohromné minely . Jinak také nesouhlasím s autorem ohledně hodnocení koalice spolu. Už loni jsem poslouchal Zahradila tehdy ještě člena ODS který varoval,že spolu táhne ODS dolů a že pro ODS je spojení s topkou a lidovci
sebevražedné a tvrdil,že v ODS jeho názory sdílí více lidí ale bohužel jsou v menšině. Volební výsledky daly Zahradilovi za pravdu,debakl s jakým spolu prohrálo souboj s agentem Burešem o 11 % je neoddiskutovatelný ! Libí se mi místní dezoláti jako Minář a spol. Ve volbách spolu utrpělo debakl ale oni si hned našli náhradu a lečí si mindráky místo aby férově přiznali krach čtyřgangu.
Když Fiala v čele ODS začínal, tak se prezentoval jako slušňák, končí jako sprosťák, který pozurážel všechny, co měli jiné názory než on.
@našinec dodám,že trapné byly jeho kecy o tom,že se musí EU reformovat. Tvrdil to před 4 léty ve volební kampani a za celé 4 roky proto neudělal ani co se za nehet vejde a letos před volbami znovu. Prostě kecy v kleci a skutek utek.