Komentáře

Zpět na článek

Jefim Fištejn: Antisemitismus se šíří světem jako požár. Kdy vše přestane být vinou Židů?

30 komentářů

Vladimír Masata
Mám rad všechny lidi. I židy, když jím nedělá ostudu ten sice demokraticky zvolený nacista jak poleno, Netanjahu, co to přepadení zorganizoval a i drogy nejspíš dodal, podle mého názoru aby se vyhnul soudu kvůli svému obžerství! Kdy si i za tu tisíciletou nenávist co už od vyhnání z Egypta vzbuzovali mohou sami, díky své hrabivosti a lichvářství. Nebýt toho jejich bohatství spojenou navíc odlišnými zvyky, tak by si jich, nacisti možná ani nevšimli, kdyby tam nebyly i rasisté. Na rozdíl od komunistů kteří okradli nejdřív jen bohaté a v 53. všechny, žida nebo ne.. Ale proč tady ten článek komentuji je to že se divím že toho dementního pana Fištejna co dnes jeden den podporuje Putina a druhý Zelenského a je evidentně senilní dá někdo ještě slovo s takovým dosahem a dokonce i na ČT24. No snad jedině na Medium toho Seznamu tam snad. hmmm raději dodám
Martina Kacerkova
Jak řekla Golda Meirová - klid a mír nebude dokud Palestinci budou více nenávidět Židy, než milovat své děti.
TCerny
Az po me emigraci z CSR pred 50 lety jsem se dozvedel ze "vsech zapadnich medii" jak Israel kazdy rok k vyroci konce 2.svetove valky posilal podekovani Sovetskemu Svazu za zachranu mnoha zidovskych zivotu, coz Jefim Finstejn bud vubec nevi, neb je natolik "rozumne "zbabely , ze to vubec nezmini , neb by to nepasovalo do maioritniho svetonahledu soucasneho Ceska.
Proc tuto skutecnost ale zamlcovala Ceskoslovenska media po valce mi neni jasne.
Alespon by Jefim Fistejn mohl zminit, ze pri posledni resoluci OSN odsuzujici Rusko z unora 25 hlasoval Israel spolu s USA proti teto resoluci a ve prospech Ruska coz je mne osobne sympaticke , ale v tomto Cesku coram publico nezminovatelne, cemu se prizpusobuje i znabely Jefim Fistejn.
Jefim Fistejn je i v tomto ohledu zbabele "trendy" a vi , co ma zminit a co ne, jak to vyzaduje soucasny tendencni duch reportovani v tomto Cesku..
Tomáš Kostelecký
Do konce svého života budu podporovat a obdivovat stát lzrael.
Mark Lindeman
Židé jako rasa jsou většině lidem lhostejní a k antisemitizmu nemají důvod ale se stoupající agresivitou Izraele se zvedá i vlna odporu proti násilí které
páchá. Je to stejné jako u každého jiného agresora, Rusy teď taky nenávidí víc lidí než před napadením Ukrajiny 🤷🏻‍♂️ lidem jsou agresivní národy prostě odporný, bez ohledu na rasu 😕
AlannaJackson Alanna
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
seng
Až přestanou zabíjet palestinské děti a civilisty čekající na jídlo,tak je svět třeba začne brát jinak.Stydim se i za naši vládu, jak před tím zavírá oči .
Avatar - našinec
našinec
Ozdravný camp pro židy v Osvětimi byl úplně stejný, jako ozdravný tábor pro Palestince v Gaze. Akorát Palestinci se na ozdravném pobytu tolik nepodílí, jak židovské vedení v Osvětimi.
Avatar - Richard Šebesta
Richard Šebesta
@našinec Chlape plácáš nesmysly, byl jsi někdy v Osvětimi nebo jiném KT ? Já v Osvětimi byl a druhá připomínka oni za války v Osvětimy dostávali humanitární pomoc z celého světa ? Myslím,že nevíš co píšeš.
Avatar - Lilith Černá
Lilith Černá
@Richard Šebesta Akorát že jim ti hodní židé tu humanitární pomoc nepouštějí! Nejsem rozhodně milovníkem Plastelínců a mohamedánů, ale oni si s židy nemají co vyčítat. Je to stejně agresivní, semitská sebranka. Izrael si jen tak zaútočí tu na Libanon, tu na Irán, Sýrii a pohoda džez. Myslím, že si ho brzy okolní státy srovnají. Moje sympatie už hodně dlouho nemá! A ne kvůli Plastelíncům, ale kvůli tomu, jak tahá za nitky v USA a v celém světě. Každé svinstvo a každá válka jde nepřímo na triko Izraeli!
Jan Falter
@našinec Ty si ale debil
Avatar - našinec
našinec
Ukrajinský žid opět napsal blábol. Proč starý dement má potřebu něco takového psát? Že by to napsala AI pod jeho jménem? Nebo Fištejn má nízký důchod a potřebuje si přivydělat?!
Jan Falter
@našinec Další debil
Avatar - Alois  Rudý
Alois Rudý
Máme se i u nás bát "páté" židovské kolony ?😯
Frantisek Najman
Vše přestane být vinou Židů, až přestanou uplatňovat tu svou účelovou pohádku bibli, že jsou určeni vymyšleným Bohem vládnout světu, podle čehož se chovají a jednají, tak se pak nemohou divit, nadřazeni nejsou a ani být nemohou, na této planetě platí genetika živočišné říše a tu nelze trvale změnit.
Jan Bejšovec
@Frantisek Najman To jste napsal blábol.
Frantisek Najman
Na svůj názor máte v demokracii plné právo, tak jako na svůj. @Jan Bejšovec
Saša Krach
Jefim Fištejn Zase to motá k obrazu svému.A tím nejvíce škodí Izraeli...
Saša Krach
Ale ale..Co se mně stalo .hledal jsem fotky z Gazy...jen info...A vyskočili na mně děti prostě šílenost.
Asi Terezín říkám si. Ne.. ne byl to Terezín byli z Gazy.
Pokud demokratické rozhodující země západní polokoule hledají řešení a odsuzují Izrael asi vědí která bije.U nás není pořádná informace o dění v Gaze...Útržky..
Asi nejsme ještě na takové úrovni jako jiné země ...A čekáme až nám to někdo dovolí ...Ale pan ministr zahraniční dle vzhledu vypadá dobře 😂.....Děti za nic nemůžou...ale pamatuji si ..Mohou závidět zvěři v Zoo tam mají lékaře a pravidelné žrádlo ..
Smutné že... stydím se...za všechny i za sebe. Lidé okolo mě na tuto situaci nadavaji ale mlčí...Oni se bojí.😱
Jan Bejšovec
@Saša Krach A víte, že rozumnému člověku je úplně jedno co se děje v Gaze?? Stejně tak jako mu bylo jedno co se děje v Německu za druhé světové války. Plastelíni chtěli válku a vraždění. Tak mají co chtěli. Chtějí změnu? Co jim brání povstat proti své vládě a změnu nastolit? Jen jejich fanatismus. Tak ať si ho klidně nechají až do vyhladovění k smrti.
Saša Krach
@Jan Bejšovec tak jsem si ho přečetli...to je ůúl...určitě dobře najedeny...ovšem myšlení na. úrovni chlapa v črnén...s hezkou čepici...stydím se za tohoto dobrého človeka ..z minulosti.😝😝😝😝😝🐂
TCerny
Cely svuj predlouhy 82 lety zivot jsem nerekl na adresu zidu jedine negativni slovo prave kvuli tomu , ze to co jim udelaly nacisticke bestie nema v dejinach lidstva obdoby a vzdy jsem byl na jejich strane.
Az po me emigraci do Nemecka pred 50 lety jsem se teprve dozvedel, ze Israel kazdy rok posilal k vyroci konce 2. svetove valky podekovani Sovetskemu Svazu za zachranu a pomoc zidum a proto se divim prave Finstejnovi , ze tolik tsti siru a ohen prave na Rusko.
Israel take podaval nescislne protestni noty Ukrajine , za glorigfikovani ukrajinske nacisticke bestie jako je napr. vrah Bandera podilejici se na vyvrazdovani zidu a polaku treba v Babij jar etc a legendarni Ukrajinske "Waffen SS Divise Galizien "slozena jeste na jare 45 z 30 000 ukrajinskych nacistickych bestii.
Nicmene pri me navsteve Israele na vyroci mych 50. narozenin pred 32 lety jsem ale byl neoprijemne prekvapen pri kontrole na letisti , neb mne prohledavali tak intensivne ze jsem se musel zcela svleknout a pri pokracovani letu do Eilatu moje zavazadla poslali az 2.den za mnou , neb je dali pres noc do tresoru.
Jinak se mne ta policistka na letisti ptala , jak mohu zit v Nemecku.
Take hlasoval Israel proti posledni resoluci OSN z unora 25, spolu s USA a i jinymi staty proti oznacovani Ruska coby agresora.
Nechapu tudiz , ze prave p. Fistejn se vyjadruje o Rusku tak peiorativne.
Tomáš Kostelecký
ty už taky táhni kamsi, bukvice@TCerny
Avatar - Gábor
Gábor
Se mi líbí, že autor srovnává Izrael ve 21. století s chováním armád ve stoletím 20. Skoro jako kdyby od té doby došlo k nějaké kvalitativní změně? Možná, já nevím, 1. světová válka? 2. světová válka? Dekolonizační války?

Ale autor má pravdu, Izrael je mentálně zaseknutý ve 20. století. Má blíže k nacistickému Německu než k normálním státům 21. století.
Singleton Mosby
@Gábor

A ty mas bliz k mongoloidnimu idiotu nez k lidske bytosti, ty antisemitske prase.
Saša Krach
@Singleton Mosby Asi jsi měl dobrou svačinu ..tak ti to mele...😝😝😝😝
Jan Bejšovec
@Gábor Autor má pravdu. Kdyby se Izrael choval tak jako spojenci proti Německu, tak je dávno po válce, polovina plastelínů po smrti a Gaza zabrána jako další Izraelské území. Bohužel západní společnost, změkčilá LGBT nesmysly, která přemítá jestli zrůda jako Breivik má právo na herní konzoly ve svém vězeňském 2+kk tohle nechce pochopit.
Avatar - Richard Šebesta
Richard Šebesta
@Jan Bejšovec Souhlasím a dodám, ze západu se stává Chalifát. Proto musíme udělat vše aby se nestal z naší země. Muslimské kobylky se radují z takových idiotů,kteří kritizují Izrael.
Avatar - Lilith Černá
Lilith Černá
@Richard Šebesta A víte o tom, že vychcaní Izraelci už požadovali po té blbce Lejnové, aby si do EU Plastelínce natahala? Oni by se ti milovníci Izraele měli probrat a bedlivě sledovat, co se děje. Odneseme to zase my, gojim!
Avatar - Alois  Rudý
Alois Rudý
On už zrůda Hitler tvrdil, že zlo, nesnášenlivost a agrese pochází od židů a z Ruska. Lidé ale jsou nevěřící "tomáši" dokud se nepřesvědčí sami. A v dnešní době komunikace a internetu se lze přesvědčit poměrně snadněji než v minulosti. Proto asi ten stoupající antisemitismus.😑