Zprávy

Zpět na článek

Je vám do 25 let? Prý jste "dobrá generace". Chceme se o vás něco dozvědět ... a nechceme to zadarmo!

18 komentářů

vm76
16. října 2011 • 22:55
fotbalistazgauce - vystizne
jo, to byly casy za pana Bilka.. reflex byval inspirativni, i predplatne jsem si tehdy poridil.. zato ted.. ubohe az trapne a tahle akce s hesly na ctvrtkach - opet slabe az blbe
diwad
16. října 2011 • 12:55
co je to zas za mrdku!!
stephanos
13. října 2011 • 12:18
Bez činů zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou, aneb pře překážky ke hvězdám. Naše názory a pohledy na věc budou opomíjeny do doby než vymřou staří, komunismem postižení matadoří?
stierlitz
13. října 2011 • 11:30
To bude úžasný panoptikum "postmoderních pseu­doin­telek­tuálů", hipsterů a hipíků. Nepovažuje se ani za jednoho, raději se nedostavím, ale těším se na ty fotografie
sendyman
13. října 2011 • 09:27
já se tam snad přijdu kouknout. Abysem viděl, jak ta elitní generace vypadá!
tritecky
12. října 2011 • 21:13
kam se člověk podívá, všude samé akce pro "mladé lidi" do 25 nebo 26 let. granty, soutěže, "plnění snů" (viz soutěž na idnes o 100 000 pro každého, kdo dokáže splnit, co si předsevzal).
Koukám, že se hipíkovské "nevěř nikomu přes třicet" vrátilo jako dědičný bumerang a někoho škaredě praštio do hlavy.
mojzees
12. října 2011 • 16:27
proč v pondělí od 12-17 proboha, to přece každý normální člověk pracuje nebo se alespoň považuji za normál člověka, když mám práci od pondělí do pátku
fotbalistazgauce
12. října 2011 • 14:09
nejsem ani dostatecne mlad (31), ani nejsem ovce, abych se ucastnil podobnych taskaric, presto bych pro vas jeden vzkaz mel: "chci zpet stary reflex!" ten reflex, ktery nestavel na nekdy lacine, nekdy "umelecke" nahote, ten reflex, ktery nemel potrebu upoutat pozornost "sokezni" grafikou na titulce, ten reflex, ktery udaval smer (to uz je ovsem par let pryc, rekl bych, ze od nastupu, p. safra - ostatne jeho nedavny prichod do na post sefredaktora deniku blesk je priznacny)... nyni jste obycejnym bulvarem; vas web je obeti inzertnich poradcu.. ringier je natolik silna spolecnost, ktera seriozni spolecensky tydenik a) uzivi, b) potrebuje.. prichod p. hamsika (pro zmenu z blesku), ovsem velke nadeje na zmenu nedava.. aloha!
sendyman
13. října 2011 • 09:24
Zajímavý!
Mně bylo zhruba stejně jako Vám teď, když vyšlo první číslo s fotkou Sama Haskinse na titulce, kvůli který jsem si ho tenkrát koupil, a léta kupoval dál. Ale myšlénky ohledně RX máme naprosto totožný!
spiderm
12. října 2011 • 13:10
mně je 29 ale do první třídy jsem šel na podzim 1989, to se mám počítat ještě za "špatnou" totalitní generaci jen proto, že mě babička učila nějké pitomé ruské básničky a pohádky?