Komentáře

Zpět na článek

Romové zakládají vlastní stranu. Špatný nápad

28 komentářů

harve
11. října 2011 • 22:23
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­featu­re=fvw­p&NR=1­&v=-NJm3JbjkNQ

že už to asi potřebují....
atreides
10. října 2011 • 17:55
chtěl jsem napsat že s nimi bude p-r-d-e-l!!!!!
atreides
10. října 2011 • 17:53
ale bacha, má to dva díly, nutno dohledat. http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=1xp--amEPRA
atreides
10. října 2011 • 17:49
cikánská drzost patrně nezná mezí. nicméně znáte jistě z internetu záznam z jakési slovenské vesnice kde si zvolili cikánského starostu. je to někde na tubě lidi, na to koukněte, ona bude s cigoškými "politiky" nakonec docela ***.
torinese
7. října 2011 • 15:38
Já jsem dostala tuto info e-mailem. Petici lze najít na netu pod názvem Petice proti snížení trestů... Já jsem ji chtěla podepsat, ale zřejmě už je pozdě. Ten odvolací soud snad měl už proběhnout,jak jsem dohledala a ta petice musela být podepsána k určitému datu (před konáním soudu). Je to tak otřesný případ a tak otřesné soudní rozhodnutí, že jsem pokládala za nutné s ním seznámit co nejvíc lidí. Můžete to prosím rozeslat e-maily co nejvíce lidem .Díky.
carlshowalterisdead
7. října 2011 • 15:19
"Pro politicky aktivní Romy by bylo mnohem lepší angažovat se a snažit se prosadit v zavedených politických stranách. U bílé většiny by jim to dodalo legitimitu, u romské menšiny respekt."

Tady hodně záleží jak by se ve sněmovně chovali.Pokud by se snažili získat výhody pro romy, tak by jim to u občanů žádnou legitimitu nepřidalo, byli by to jen další romští aktivisté v řadě. Naopak u romů by získali ohromnou popularitu.

Pokud by se snažili o rovné příležitosti, bylo by tomu přesně naopak.
carlshowalterisdead
7. října 2011 • 14:51
mimochodem, kde najdu tu petici?
carlshowalterisdead
7. října 2011 • 14:45
V takových případech by se nemělo hledět na zleti­lost/n­ezle­tilost pachatele.Jestli někdo může dostat za vraždu 10, 15 let, tak za tohle by mělo být i 20.
S takovými lidmi se stejně už nedá dál pracovat a měli by se izolovat od ostatních.
Jestli nebudeme pořádně trestat i takové pohrdání lidským životem a zvířecí úchylné chování a budeme chránit vypatlané cikánské rasisty, tak nevím jak to tu bude vypadat za takových 20, 30 let.Uź teď
to stojí za ***.
delicz
7. října 2011 • 11:23
Ja porad nechapu, ze Romove hlasaji, ze jsme rasisti.... To ONI jsou rasisti!
urvanej
7. října 2011 • 10:55
Máš naprostou pravdu , whitebeard je nějaký retard , který neví vůbec nic.