Komentáře

Zpět na článek

Romové zakládají vlastní stranu. Špatný nápad

28 komentářů

harve
11. října 2011 • 22:23
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­featu­re=fvw­p&NR=1­&v=-NJm3JbjkNQ

že už to asi potřebují....
atreides
10. října 2011 • 17:49
cikánská drzost patrně nezná mezí. nicméně znáte jistě z internetu záznam z jakési slovenské vesnice kde si zvolili cikánského starostu. je to někde na tubě lidi, na to koukněte, ona bude s cigoškými "politiky" nakonec docela ***.
atreides
10. října 2011 • 17:53
ale bacha, má to dva díly, nutno dohledat. http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=1xp--amEPRA
atreides
10. října 2011 • 17:55
chtěl jsem napsat že s nimi bude p-r-d-e-l!!!!!
torinese
7. října 2011 • 15:38
Já jsem dostala tuto info e-mailem. Petici lze najít na netu pod názvem Petice proti snížení trestů... Já jsem ji chtěla podepsat, ale zřejmě už je pozdě. Ten odvolací soud snad měl už proběhnout,jak jsem dohledala a ta petice musela být podepsána k určitému datu (před konáním soudu). Je to tak otřesný případ a tak otřesné soudní rozhodnutí, že jsem pokládala za nutné s ním seznámit co nejvíc lidí. Můžete to prosím rozeslat e-maily co nejvíce lidem .Díky.
carlshowalterisdead
7. října 2011 • 15:19
"Pro politicky aktivní Romy by bylo mnohem lepší angažovat se a snažit se prosadit v zavedených politických stranách. U bílé většiny by jim to dodalo legitimitu, u romské menšiny respekt."

Tady hodně záleží jak by se ve sněmovně chovali.Pokud by se snažili získat výhody pro romy, tak by jim to u občanů žádnou legitimitu nepřidalo, byli by to jen další romští aktivisté v řadě. Naopak u romů by získali ohromnou popularitu.

Pokud by se snažili o rovné příležitosti, bylo by tomu přesně naopak.
delicz
7. října 2011 • 11:23
Ja porad nechapu, ze Romove hlasaji, ze jsme rasisti.... To ONI jsou rasisti!
meethos
7. října 2011 • 10:22
Přeji vám, aby jste se s něčím podobným setkal, zažil si to a jsem zvědav, jestli i potom budete mít takové debilní záchvěvy mozku. Být rodičem toho kluka, tak udělám všechno proto aby ti bastardi už nikdy nedýchali stejný vzduch co syn. Opravdu by mi bylo pak ukradeno jaký trest by mi naše nezávisle zkorumpované soudy vyměřili. Tohle totiž spravedlnost není !!!!
meethos
7. října 2011 • 10:23
věnováno: whitebeard za jeho idiotský názor na níže uvedenou událost
harve
7. října 2011 • 09:33
Vyhnal bych je odtud!