Rozhovory
Kopeček: Nespokojenost s demokracií u nás není novinka. Kulturně konzervativní přelom nečekám
7 komentářů
Nespokojenost s demokracii má přímou spojitost se skutečností, že příchodem demokracie prudce poklesla morálka společnosti a tento pokles pokračuje. A většinová část občanů u nás je spíše příznivcem pohodového, bezproblémového a slušného života, což demokracie není schopna zajistit. Dobrou zprávou ale je, že žádný režim není navěky, ani demokracie.😎
Uživatel_5920566
@ rudy Ofcoff 🤣 pohádky ofčí babičky 🤣👍
@Alois Rudý - s příchodem demokracie morálka poklesnout nemohla, protže tu za Rus-komoušů žádná nebyla. A protože většina po plyšáku náhle demokratů se rekrutovala z řad komoušských papalášů či ruských agentů, viz Klaus či Zeman a kdoví zda ne i demo zbožštělý Havel, nemůže tu být morálka ani dnes.
Být tu morálka, tak se to pozná i podle toho, že ty rudý Lojzo ani nepípneš. Protože kdyby - flák a z tvé kušny je matroš pro kafilérku.
Být tu morálka, tak se to pozná i podle toho, že ty rudý Lojzo ani nepípneš. Protože kdyby - flák a z tvé kušny je matroš pro kafilérku.
Když tím, jím (protože sám viníkem je) maskovaným hlavním důvodem je to, že tu žádná demokracie není. Ano máme tu formální demokratické mechanismy, ale to je tak všechno. Vše ostatní je podřízeno maximalizaci rozkrádání státu byznys-akademicko-politickými rádoby "elitami" - což se kleptokracie (společnost přes kecy o demokracie zloději ovládaná) nazývá. A to drze ve jménu demokracie, dokonce té prý lepší liberální.
No a občanstvu to už došlo. Hlavně to, že z něj tihle prý demokraté dělají ve jménu demokracie oškubávaného blbce. A tohle vám vztah k demokracii, jak i nevzdělanci dojde, v žádném případě nevybuduje. Spíš si nad tímhle pojmem s odporem odplivnete.
A pak se divte, že se na tom mocensky pasou všemožní asijští despotové ala Babiš, Okamura či Konečnou reinkarnovaní komouši.
Což není vina většinového občanstva, ale oněch prý demokratických, dokonce liberálně demokratických "elit", v reálů lživých zlodějů, jejich součástí tenhle pavědec je.
Tak alespoň dobrá zpráva, že Konečná je mimo hru.
Hnutí Stačilo je bez financí.
A stačilo tak málo. Prachy.
Obzvláště vypečené rohlíčky od Kateřiny prostě nebudou .