Zprávy

Zpět na článek

Petice k osmdesátinám Jiřího Suchého, legendy divadla Semafor

14 komentářů

atreides
30. září 2011 • 20:25
ale nemohu se zbavit dojmu že je pan Suchý zbytečně glorifikován. podle mne je to jen příjemný v podstatě kabaretní "umělec"
muhlhaus
3. října 2011 • 08:40
Co se týče glorifikace, zaslouží si ji bezpochyby za to, co dělal během 60. let, zvláště na jejich počátku. Ale už od let 70. to byl Suchý spíš legendou z nějaké dávné minulosti, a tak pochybuju, že jeho písně - až na několik opravdu možná nesmrtelných evergreenů - budou něco říkat současné nebo budoucí mládeži.
atreides
30. září 2011 • 20:22
Sem napište váš vzkaz!
rkkk
30. září 2011 • 10:20
U mě si to podělal, jakmile se začal angažovat v té kampani proti spravedlivému rozdělování dotací na vstupenky do divadel v Praze.
enemabagjones
30. září 2011 • 05:00
kterou zde Reflex předvádí. Ano, vím, že písničky pana Suchého existují, ale ve srovnání s mou oblíbenou vážnou hudbou 20. stol. vyznívají poněkud - promiňte - přiblble. Klidně mi vynadejte, odsuďte mne, ale já prostě, coby hudební "hledač, pátrač, nacházeč" se nemohu spokojit s něčím tak "lidičkovským". Snad neexistuje žádná povinnost, že se mi musí písně pana Suchého líbit, ač mi to tak někdy připadá. Přesto přeji vše nejlepší k narozeninám, a redakci Reflexu méně úlisnosti a vlezdozadkovství.
atreides
30. září 2011 • 20:25
Sem napište váš vzkaz!
maravesan
4. října 2011 • 09:34
Uživatel_223380
29. září 2011 • 20:32
Obě mé děti, jsou děti své generace se vším, co to přináší, ale obě rovněž oblibují písničky S+Š a další. Dokonce i některé starší. Rozhodně nebylo nutné je k tomu přitáhnout za uši. Mají zřejmě pocit, že i v minulosti vzniko něco, co se dá, jak říká pan Weriech "číst i dnes".
blesk_atd.
28. září 2011 • 19:03
Je to totiž ten samý pan Suchý, který nedávno odsoudil bulvární válku proti lékařům, kterou ve formě podobné petice inicioval zrovna Reflex s podpisy většiny své redakce plus Julínka, Macka a dalších nevěrohodných osob.
von.rammstein
29. září 2011 • 18:44
ovšem to nebyla žádná válka proti lékařům, ale snaha dát najevo, že vyděračství je nemravnost.