Komentáře

Zpět na článek

JOINT J.X.D.: Prosím pana Kocába, aby přivedl všechny Romky z Varnsdorfu do jiného stavu

21 komentářů

jaryn1jaryn
19. září 2011 • 14:47
no to se mi snad jenom zdá....No nic, pošlu link pár známejm jako odstrašující případ přemíry THC...Klidně mi dejte ban, ale Doležale, ježiši - vážně se trochu srovnejte...Vždyť tohle už se nedá ani komentovat....To Vám není trapně pustit tohle do světa??? A fakt se divím Reflexu, tímto způsobem si prodejnost vážně nezvýší, spíš naopak...
panna
19. září 2011 • 12:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Palopetro
19. září 2011 • 08:29
jedna nepříspusobivá etnická skupina.Ještě si koleduje o romcáby.
Palopetro
19. září 2011 • 08:30
sorry Kocáb.přizpůsobit.
lukreciab
18. září 2011 • 13:29
Tomuhle článku http­://www­.wmma­gazin­.cz/vi­ew.ph­p?na­zevclan­ku=jsou-romove-take-cesi&­cislo­clan­ku=201­1090002 rozumím. Tomu zhulenému videoklipu ani zbla. Ale ještě víc nerozumím tomu, že redakce Reflexu tohoto pána platí.... Z toho je mi fakt smutno
harve
17. září 2011 • 10:27
bez komen­táře­....­....­.....
sahleb
16. září 2011 • 17:15
To je az neuveroitelne, co ze sebe nekdo vypoti a co se vydava v tisku. Nejhorsi, nejspo dnejsi uroven.
bruce1956
12. září 2011 • 15:26
Dost se jim podobáš.
jirixdolezal
14. září 2011 • 23:40
To je fakt objev roku, že jsem černej! Nechcete ještě odhalit, že jsem tetovanej?
kockamnau
12. září 2011 • 15:24
mám pocit,z Vašeho příspěvku,že provokujete,nebo chcete být obviněn,z šíření rasismu a extremismu)
Připojuji se,k Torinese,je velmi alarmující,že žádná média nevěnují prostor, tomu,co vede Šluknovské k projevům nespokojenosti a demon­stra­cím.Dom­nívám se totiž,že rasismus,z kterého tyto obyvatele média a politici obviňují,tak slouží k diskre­dita­ci,po­litic­ké opozice,což se vládnoucí garnituře velice hodí.Navíc je zřejmé,že dochází k nerovnosti,v přís­tupu,­vyhod­noco­vání trestné činnosti,tam,kde je Cikánovi navržena podmínka,ač se jedná o násilný trestný čin,tam jsou bílí obyvatelé, "hodnoceni", v řádu let. A je jim podsou­ván,ra­sistic­ký podtext,který jen zřejmý,z chování těchto, "ublí­ženýc­h,dis­krimi­nova­ných,j­edno­tliv­ců a skupin".Vše vyznívá,jako propaganda,jako absur­dita,­pseu­dode­mokra­cie,k­dy,na náklady občanské společ­nosti,­vzni­klo,mn­oho,­spol­ků,a­gentur­,nada­cí a společností,které podporují začlenění těchto,těžce zvladatelných obyvatel,ale pouze cikánské národnosti,do společnosti.To samo,o sobě hovoří,o protěžování,jedné skupiny obyvatel,na úkor druhé.Nemluvě o tom,že fakt,že Romea.cz,je financována a zřízena úřadem vlády,pakliže jste, někdy zabloudil,na tento web,který je otevřeně rasistický ,zamyslete se nad tím,jak by asi,mohl vypadat protipól tohoto,např."Bílé Čechy".Vzhledem, k tomu,že svobodu projevu a vyjádření považuji,za prioritní,tak jsem píši,protože si rozhodně nepřeji,aby,zde,v Čechách,docházelo,k nerovnému přístupy,totalitním praktikám a vzhledem,k neschopnosti kompetentních,tak taky k eskalaci nálad,vedoucích,k policejnímu státu a diktatuře.Osobně se domnívám,že kdyby docházelo k postihu,násilných, majetkových trestných činů a byla uzákoněna odpovědnost nahradit škodu,vyrovnaně a nedocházelo by,k persekuci občanů,jiné národnosti,než cikánské,nemuselo by se hledat přešlapováním,na místě jié řešení.Odkrylo to,neschopnost poli­tiků,­novi­nářskou impo­tenci,­neob­jekti­vitu,­plané tlachy a výkřiky,demagogii a NEROVNOST.Jsem přesvědčena,že obviňování ,z extremismu a r