Hodina dějepichu
reproman
3
Očaroval koho, nebo učaroval komu. Proboha...
Přejít do diskuze
@reproman Vida, to mě nenapadlo. Těch pravopisných chyb bývá docela dost na všech serverech, asi se tomu začnu víc věnovat, co kdybyste měl pravdu
...
...
Když někdo udělá chybu v češtině při mluvení, v nejhorším se dá přimhouřit oko. Ale v psaném textu, navíc v titulku článku, to je děs!