Hodina dějepichu

Zpět na článek

Přibít genitálie na bránu města a rozlámat náctiletou dívku v kole aneb Jak se vypořádat s kacířstvím

14 komentářů

Hulin No More
20. května 2024 • 21:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
21. května 2024 • 11:14
@Hulin No More Zato ty jsi černý až až.
Richard Šebesta
20. května 2024 • 18:52
Největší vrazi v dějinách lidstva ! To je katolická církev na čele s papežem. Už dávno měla být ta banda rozpuštěna a zakázaná.
Mirek Ohmálek
20. května 2024 • 20:01
@Richard Šebesta ...tak teď zase církev 🫣 předtím to byla Nerudová, komunisti ty jsou tu na denním pořádku, stejně tak vládní koalice, prezident a další a další 🙄
existuje vůbec někdo na tomhle světě o kom byste se někdy vyjádřil pozitivně 🤔
Hulin No More
20. května 2024 • 20:42
Richard Šebesta
21. května 2024 • 11:23
@Mirek Ohmálek Já vás možná překvapím. Můj koníček jsou dějiny, myslím hlavně novodobé. Aniž bych chtěl machrovat tak si troufám říct,že události z dějin 20.století plus i další důležité akce v novodobých dějinách znám. Mimochodem novověk začíná právě když Columbus objevil Ameriku 1492.Tudíž to že církev je možno spolu s komunisty považovat za největší zločince je určitě pravda. Soudruzi zde vládli jen ve 20.století církev mnoho staletí a měla neomezenou moc.Čili z hlediska dlouhodobého lze považovat církevníky za větší vrahy na rozdíl od komunistů. Jak jsem psal soudruzi zde smrděli jen ve 20.století ale církev zde smrdí pořád.
Richard Šebesta
21. května 2024 • 12:06
@Richard Šebesta Mimochodem. Ač to zní neuvěřitelně je prokazáno,že ty cirkevnické bestie mučily i zvířata zda nejsou nakaženy ďáblem ?
Mirek Ohmálek
21. května 2024 • 14:27
@Richard Šebesta to mne nepřekvapuje, já vůbec nezpochybňuji vaší logiku ani argumentaci ale ty věci nejsou tak radikálně negativní jak je tady často prezentujete 🤷🏻‍♂️ církev předvedla v minulosti spoustu zla ale její zakazování a rozpouštění lze těžko vnímat jako seriozně vyjádřený názor k zamyšlení, to asi chápete 😩 já sám nejsem věřící ale to neznamená, že nevidím jak klíčovou hraje víra a církev ve světě pro vlnou většinu lidí roli 🫠 přeci byste nechtěl vnucovat většinové společnosti dobro menšiny 👿
Richard Šebesta
21. května 2024 • 17:28
@Mirek Ohmálek No vidím že diskuse s vámi je o ničem zastáváte se vrahů a zločinců což církevníci jistě jsou. Vaši debilní logikou by se neměli zakazovat ani komunisté, že jo ? Ti jsou taky vrahy. Ani jedni neprojevili žádnou sebereflexi. Církev je nadále zkažená stejně jako komouši. Nejvíc se mi libí jak se navzájem vzájemně obviňují ze zločinu,které spáchali a vzájemně se nenávidí.
Richard Šebesta
21. května 2024 • 17:30
@Richard Šebesta Jen samotné církevní restituce byly od církve další zločin a prasárná NON PLUS ULTRA. Pochopitelně i od politiků,kteří to schválili.
Pärkund Roservaal
23. května 2024 • 21:09
@Richard Šebesta urážíte ostatní co vyjadřují názory se kterými nesouhlasíte i v tváří v tvář nebo jen urážíte v bezpečí domova za klávesnicí 🫣

Zatím jen vykazujete agresivní vystupování za které by se nestydět ani komunistický předák 🥳 zrovna vám by trocha těch církevních hodnot prospěla
Hulin No More
20. května 2024 • 20:36
Jozef Kolek
20. května 2024 • 20:56
@Richard Šebesta dýchať z hlboka!!, vraj to pomáha …
Richard Šebesta
21. května 2024 • 12:59
@Jozef Kolek nemtudom slovakom !