Komentáře

Zpět na článek

Na vlastní kůži: Hitem dlouhých letů je prémiová ekonomická třída. Kus byznysu za daleko přijatelnější cenu

8 komentářů

Mirek Ohmálek
5. května 2024 • 20:02
Premium ekonomy není kus byznysu, to je spíš trochu důstojnější ekonomy
Karel Míka
5. května 2024 • 19:04
Ale pozor na Čedok, v letadle Polské společnosti LOT, kterou Čedok používá, nemusí vše fungovat jak má.
S případnou reklamací si ale Čedok hlavu neláme, a i když platíte Čedoku, odkazují vás s případnou reklamací na Polskou společnost LOT.
Čedok je prostě velmi arogantní.
Not like Somebody
5. května 2024 • 19:58
@Karel Míka ono je dnes dost problémů i s těmi velkými renomovanými leteckými společnostmi, spousta z nich nemá v Česku ani zastoupení 🫣 ale letenky u polského dopravce koupené přes českou cestovku 🙄 to už si o problémy přímo říká
Uživatel_1282975
6. května 2024 • 06:07
@Not like Somebody Čedok dávno není česká cestovka, ale patří Polákům.
Not like Somebody
6. května 2024 • 08:02
@Uživatel_1282975 Je to subjekt registrovaný v České republice s českým vedením 🤷‍♂️
TCerny
5. května 2024 • 16:39
Autor clanku mi mluvi z duse.
Sam jsem freaquent flyer by Delta a litam pres ocean uz jen premium economy s Delta, Air France ci KLM.
Ten rozdil k economy je jako mezi "nebem a dudama" presne jak to popisuje autor a neni to tak drahe!.
Navic jsem chirurg uz 58 let je mi pres 80 let a mam 192 cm coz je infaustni kombinace.
Nommonik
5. května 2024 • 23:59
@TCerny Stal jste se chirurgem ve 22? Gratuluji. Klika, že jste to stihl před okupací... 🤣
TCerny
6. května 2024 • 05:54
@Nommonik Ano, narodil jsem se uprosterd valky v Praze , sel od 5 let do skoly v r. 48 , v 16 jsem maturoval na " jedenactiletce"a v necelych 23 jsem poprve promoval 1966 na FVLKU na MUDr, podruhe pak v r. 85 v Hannoveru na Dr.med.
21.8.68 jsem zazil jako mladicky chirurg na Bulovce.
Mate jiste pravdu v tom, ze presneji receno jsem pred 58 lety s chirugii teprve zacinal , 1. atestaci z chir. v Praze na Bulovce jsem delal teprve asi v r. 69, 2. pak asi v r. 73 a od r. ca 75 ziji a pracuji v Nemecku poslednich skoro 50 let. .