Zajímavosti

Zpět na článek

Blíží se zatmění Slunce, v USA roste panika. Konspirátoři mají opět žně a tvrdí, že vláda zavraždí Trumpa

7 komentářů

Baboon
1. dubna 2024 • 09:38
Tak teď nevím. Mám si vzít alobalovou čepičku, nebo ne? Těžké rozhodování. Moc těžké. 😛
simeklubor
31. března 2024 • 23:39
"Konspirační šílenství, ke kterému se přidávají tisíce dospělých občanů, ilustruje, v jakém mentálním a intelektuálním stavu se část obyvatel světové velmoci nachází."
Může mi kdokoli včetně autora tohoto úžasného výroku sdělit, ve které přesně zemi na planetě se žádná část jejích obyvatel v takovémto mentálním stavu nenachází? Porovnám-li ony tisíce v USA s obdobnými tisíci v desetimilionové ČR, nemám pocit, že lze najít nějaký důvod k tomu se nad tímto faktem jakkoli pozastavovat a připadat si snad mentálně a intelektuálně kvalitnější.
malylibor
1. dubna 2024 • 01:40
@simeklubor Připojuji se k vaší žádosti. Pokud mi někdo řekne, ve které zemi na světě nejsou žádní fanatici zblblí z konspiračních teorií, tak balím svých pět švestek a stehuji se tam.
reproman
1. dubna 2024 • 14:12
@malylibor Proč? Ať táhnou oni.
malylibor
1. dubna 2024 • 14:23
@reproman Pravda. Proč stále musí většina slušných a myslících lidí brát ohledy na menšinu nejrůznějších pochybných existencí?
reproman
31. března 2024 • 17:46
Kdykoli na mě někdo takovéhle bláboly vytasí, s úsměvem se zeptám: "Chceš praštit tyčí?"
Zatím žádný nechtěl.
Eva Nesibová
31. března 2024 • 16:51
Lidem krásně hrabe, stačí se podívat na FB anebo do kterékoli diskuze (aktuálně např. pod článkem o saharském písku).