Komentáře

Zpět na článek

Ceny kakaa se urvaly z řetězu. Stane se z čokolády luxusní pochutina jako kaviár či lanýže?

8 komentářů

Frank51482
29. března 2024 • 22:54
Čokoláda mi téměř nic neříká a dá se bez ní v pohodě žít. Takže kaviár, lanýže i nakonec tu čokoládu si strčte opravdu do řitního otvoru. Ale na druhé straně zlevnily lokomotivy a buldozery.
Miroslav Kašpar
29. března 2024 • 22:28
Nepříjemné. Ale naštěstí si kakaový ležák kupuji jen zcela výjimečně
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
29. března 2024 • 11:07
Nabídka, poptávka. Kakao opravdu není nic, bez čeho by se nedalo žít. A řekněme si to na rovinu, 90 % dnešních dětí by prospělo, kdyby si místo čokolády daly jablko nebo broskev. A vůbec by neškodilo, kdyby se výrazně zvedla DPH na potraviny s přidaným cukrem. Kvůli vylepšení chuti se cukr láduje úplně do všeho, připadám si v obchodě jako detektiv, když chci něco, kde přidaný cukr není. V této zemi je přes milion diabetiků, z cukrovky se dávno stala civilizační choroba, podstatě jsme na pokraji "epidemie", ale pořád se do všeho horem dolem láduje cukr. Když jsem chodil na základní školu, měli jsme ve třídě jednoho obézního kluka a asi dvě trochu obézní holky. Pochopitelně, že my zbylí vychrtlíci jsme se jim dosti ošklivě posmívali. Dnešní optikou by tihle "tlouštíci" patřili ve třídě k těm hubenějším.
Richard Šebesta
29. března 2024 • 14:32
@Uživatel_5734171 Jen pro upřesnění moudrý muži. Cukrovka není z pojídaní cukru. Já osobně mám taky sladké rád a cukrovku nemám.
Ta vzniká z obezity ,pití přemíry alkoholu atd..
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
29. března 2024 • 14:58
@Richard Šebesta
možná by bylo dobré zapojit mozek... Nikde netvrdím, že pojídání cukru způsobuje cukrovku. Ale mezi obezitou a nadměrným pojídáním cukru spojitost je a mezi obezitou a cukrovkou druhého typu také... Nic, nehodlám se hádat o ***inách...
lug70
29. března 2024 • 10:17
A je vůbec u nás kakao v čokoládách? My jsme přece už celá destiletí smetištěm Evropy, kde jsou potraviny plné chemie a náhražek. Proto taky je u nás tak velký výskyt rakovin, hlavně tlustého střeva. Boj proti špatné, dvojí kvalitě potravin v EU byl dokonce volební vějičkou kandidátky do struktur EU Věry Jourové (dnes už eurokomisařky). Bohužel po svém zvolení se na to okamžitě z vysoka vykašlala a s velkou vervou se pustila do zavádění cenzury a potírání tzv. dezinformací. Jinak eurokomisařka Jourová byla dcerou aktivního agenta StB práskače Jiřího Špaka s krycím jménem "Kontrolor". Takže jablko daleko od stromu nespadlo.
jhomolka
29. března 2024 • 08:26
Pište si co chcete, stejně za to může Fyjala.
Richard Šebesta
29. března 2024 • 08:18
Luxusní pochutina se z ní možná stane ale také dojde k tomu,že mnoho lidí si na to zvykne a čokoládu přestane kupovat. Ta bude zpočátku ležet ladem na skladech včetně všech čoko výrobků a pak se bude ve velkém vyhazovat nebo prodávat se slevou.Ono každá mince má dvě strany.