Zprávy

Zpět na článek

Putin: Rusko nezaútočí na Pobaltí, Polsko či Česko, jde jen o strašení lidí

43 komentářů

Uživatel_5567341
30. března 2024 • 06:18
Vzpomínáte na YT video: "Česká a ruská diplomatická škola"? 😄
Naděžda Machková
28. března 2024 • 18:55
Tak. Po přečtení tohoto titulku jsem definitivně znervózněla. Už není na světě síla, která by mne mohla uklidnit a přesvědčit, že Putin nepotáhne dál.
Richard Šebesta
29. března 2024 • 07:43
@Naděžda Machková Vaše zjištění to je hotový objev Ameriky !
Michal Kelner
28. března 2024 • 17:33
Vzhledem k tomu, že Vladimír Vladimírovič vždy dělá pravý opak toho, co říká, vnímám jeho prohlášení o neútočení jako silné zastrašování východní Evropy.
Na druhou stranu tady proti němu bude stát další silný popírač vlastních slov.
Vojevůdce, co nikdy nebyl v STB, nikdy nepůjde do politiky, nikdy nebude kandidovat na prezidenta a nikdy nepomůže napadené zemi, která je součástí NATO.
Je mi jasné, že rudá filcka Kateřina, chilský zloděj per Klaus, dezolát Rajchl i velice slušný člověk Šebesta už cvičně mávají mávátky a připravují azbukou psané transparenty vítající russkou osvobozeneckou armádu.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 17:52
@Michal Kelner " Du hast recht Herr Kelner wie immer " !
PEtr Tobes
28. března 2024 • 17:56
@Michal Kelner je to tak...mozna je to klasicka "maskirovka", tedy ze chystaji nejakou hybridni operaci, viz vcerejsi ulovek "BIS", mimochodem vyborna prace, ale my nevime, kolik takovych russkych agentu tu jeste pusobi, urcite tu jsou a neco chystaji...to je prave ta hybridni valka, kterou tady porad mnozi nemuzou nebo nechteji pobrat, ale je to tezka realita...prime vojenske napadeni ted prece jen moc realne neni, ale co neni dnes, u agresivniho russka jeden nikdy nevi, co se stane za rok, nebo za dva...a co vidime co pacha rusko na ukrajine to je naprosto desive, jednou za to budou aspon nekteri potrestani, verim tomu...ono je to dobehne , jen to chce vic casu
Richard Šebesta
28. března 2024 • 18:47
@PEtr Tobes Ty děsivé je co tu plácáš za bludy jako kolovrátek. Libuješ si v tom falešném pokrytectví ? Mír byť kompromisní se ti příčí. Takže raději válku ? No doufám že zvítězí zdravý rozum a vy gaučoví válečnici budete mít utrum s tím gaučovým válčením.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 18:48
@Richard Šebesta i s tím skutečným na Ukrajině
Michal Kelner
28. března 2024 • 19:33
@PEtr Tobes Naprosto s Vámi souhlasím. Medveděv s Putinem mají už čtvrtstoletí vlhké sny o změně světového řádu.
Tahle válka není o denacifikaci UA, ale o rozšíření sféry vlivu RF.
Tady se soudruzi z Kremlu dost přepočítali, mají málo Orbánú, Ficů a Zeman je bezmocnej v Motole.
PEtr Tobes
28. března 2024 • 22:30
@Michal Kelner je to presne tak, jde o rozsireni sfery vlivu, a oni to myslli smrtelne vazne, o tom nemuze byt uz pochyb...je na nas jestli jim to dovolime, pokud uspeji na ukrajine, mame je primo na hranicich NATO...
Naděžda Machková
28. března 2024 • 18:58
@Michal Kelner
Už jen titulek článku a vzpomínky na rok 1968 mne přesvědčily o tom, že mé dosavadní obavy byly zcela opodstatněné. Mám to v živé paměti.
Pavel Pokorny
28. března 2024 • 16:02
Není Covid, Černý kašel netáhne, tak strašíme Rusákem. Nějak ten národ v tom stavu připosranosti, kdy tak dobře poslouchá vrchnost, musíme udržet. Putin je psychopat, ale není blázen.
Frantisek Najman
28. března 2024 • 15:53
Ano, jde jen o cílené strašení lidí, Rusko je pro vedení klasické války slabé a Ukrajina je toho důkazem. Ovšem jinak je to s jeho jaderným potenciálem, uvádí se o šestinásobné možnosti zničit celou planetu a to i z oběžné dráhy, tedy z kosmu. Pro pořádek - uvádí se, že stejnou možnost mají i USA a už nikdo další. A to by naši "chciválkové" měli především ve svém vlastním zájmu brát v potaz.
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 16:12
@Frantisek Najman
Svou kritiku "chciválků" musíte adresovat diktátorovi Putinovi.
Nikoliv nám.
Diktátor Putin přepadl Ukrajinu. Ruská vojska útočí na Ukrajině. V Rusku stát zakázal jakékoliv volání po míru a naopak je tam nařízeno podporovat válku. Lidé, kteří v Rusku zveřejní svou touhu po míru, jsou deportováni do lágrů na Sibiři.

Co se týče nebezpečnosti Ruska. Celá historie Ruska je historií přepadání sousedních zemí a loupení jejich území. Není to náhoda, že Rusko je naprosto největší zemí světa. Opravdové chciválky tedy musíte hledat v Rusku.

Zmínil jste ruské jaderné zbraně, kterými Rusko i jejich pátá kolona prakticky neustále světu vyhrožuje. Rusko může zkusit napadnout některou z malých zemí NATO s výhrůžkou, že pokud jí někdo přijde na pomoc, použije jaderné zbraně. Proto je nutné aby každá země sdružená v NATO byla samostatně kvalitně vyzbrojena a také je nutné aby země sdružené v NATO měly na svém území vojenské základny ostatních členů NATO. Je prostě zapotřebí aby každá země sdružená v NATO byla natolik silně vyzbrojená, že si Rusko přepadení raději rozmyslí.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 16:31
@Uživatel_5417695 Ty už nic nepiš ty tvoje bludy nemají hlavu ani patu. Ty magore nauč se dějiny.Jenom se ztrapňuješ. Ty si myslíš že jenom Rusko má dějiny spojené s agresi ? Co třeba Anglie královna sedmi moři,okupovali Indii,značnou část jihovychodní Asie, blízkého východu,skoro půl Afriky. USA byla taky jejich kolonie kdyby jsi to náhodou nevěděl ty hlavo dutá. Co myslíš ty mudrlante proč je po celém světě nejvíc rozšířena angličtina ? A proč třeba část Irska nepatří Irům ? Co třeba Španěl­sko,Fr­anci­e,Por­tugal­sko slyšel jsi někdy že taky měli kolonie a neradi se jich zbavovali. Vy gaučovi válečníci jste nejhorší,zbaběli a jen pindáte spoza otomanu ukrýti za peci. Tak si vem saky paky a běž bojovat na Ukrajinu. Kdyby jsi to nevěděl protože naše některá media o tom pochopitelně mlčí statisíce Ukrajinců už nechce umírat na frontě tak je ty a tobě podobni můžete nahradit. Vem Hrabětu,Hulina Kelnera a další gaučáky a ukažte co dovedete na Ukrajině ! Možná to s vámi Ukrajina vyhraje. Já jí to upřímně přeji to mi věř.
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 16:45
@Richard Šebesta Starej pane, pozor ať vám nepraskne žilka v tom vašem malém aterosklerotickém mozečku. Byla by to náramná škoda, kdybyste nás najednou přestal obohacovat těmi svými moudry.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 17:10
@Uživatel_5417695 Proč Falklandy vzdálené tisíce km od VB patří VB ? To je pro tebe těžké že ?
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 17:47
@Richard Šebesta Starej pane, rozvinuté demokratické západní země prošly vývojem, zatímco Rusko stále zůstává zastaralou barbarskou imperiální hordou, která napadá své sousedy a krade jim jejich území.
Miroslav Hraběta
28. března 2024 • 15:06
Rusákovi může věřit jenom blázen. A Šebesta, of course 😃😃
Saša Krach
28. března 2024 • 15:29
@Miroslav Hraběta Nech toho a vezmi prášek...😛
Asatin
28. března 2024 • 11:33
Putin musi zmizet s planety a jeho blaboli,lzi nema cenu poslouchat.Valecny zllcinec dostane kulku a bude mir a chcimiri budou konecne ,,jasat".
Richard Šebesta
28. března 2024 • 12:14
@Asatin včetně TEBE !
Asatin
28. března 2024 • 12:37
@Richard Šebesta Ja zde budu do sta let ,putinuv uzitecnej debile.
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 11:12
Jen připomenu, že Putin v únoru 2022, tedy pár dní před přepadením Ukrajiny tvrdil, že ruská vojska shromážděná u hranic s Ukrajinou jsou jen součástí pravidelně konaných vojenských cvičení a Rusko nemá v plánu Ukrajinu napadnout a její území zabírat.
Marija Zacharovová (mluvčí ruského ministerstva zahraničí) se přímo vysmívala zprávám v západním zahraničním tisku, kde se psalo o tom, že dle informací pocházejících z amerických tajných služeb se Rusko v nejbližší době chystá napadnout Ukrajinu.
Různé české proruské filcky tvrdily, že americké tajné služby lžou a že Putin žádné napadení Ukrajiny nechystá.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 11:40
@Uživatel_5417695 Uživejte života a VELIKONOC uživateli. To co píšete je pravda,ale Biden to velmi dobře věděl a několikrát to veřejně vyhlásil a teď budu citovat : Rusko může zaútočit kdykoli. Byla to součást propagandy a při té se vždy lže. Používají to obě strany, včetně naší vlády.Tady je důkaz z nedávné doby.Ministryně Černochová reagovala na slova slovenského premiéra Fica když řekl že některé státy NATO uvažují že vyšlou své vojsko na Ukrajinu. Černochová to označila za lež a řekla že o ničem takovém neslyšela a nic podobného nečetla. Na druhý den jí usvědčil ze lži sám Macron ,který Ficova slova potvrdil. Čili lže Putin lže naše vláda. Tak co s tím ?
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 11:48
@Richard Šebesta Fakta jsou naprosto jasná. Americké tajné služby tvrdily, že dle informačních zdrojů, které mají přímo v Kremlu, se Putin chystá během února 2022 přepadnout Ukrajinu.
A Putin to do posledních chvíle popíral a veřejně lhal, že nic takového dělat nebude, že k tomu nemá žádný důvod, že nechce připojovat ukrajinská území k Rusku.
A ruské filcky souhlasně hýkaly, že Rusko o zaostalé ukrajinské regiony nestojí, že by si okupací a anexí zaostalých ukrajinských regionů jen přidělávalo ekonomické těžkosti, apod....
Tohle jsou fakta, která není možné okecat.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 12:09
@Uživatel_5417695 Asi si píšu s člověkem duševně chorým. Já něco okecavám ? Já to uznávám a přidávám další dovětek. Na ten zřejmě váš intelekt buď nestačí nebo se vám nehodí do krámu, že jo ? Pravda je někdy nepříjemná !
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 12:56
@Richard Šebesta Samozřejmě, že se snažíš okecávat - trapným whataboutismem, směšnej moulo.
Frantisek Najman
28. března 2024 • 15:58
@Uživatel_5417695 diskuse v demokracii se vede slušně, nikoliv sprostými nadávkami a urážkami.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 14:09
@Uživatel_5417695 Sám jsi moula primitive. Když ti chybí argumenty zmůžeš se na nadávky.
Saša Krach
28. března 2024 • 10:54
Neporadí si s Ukrajinu, natož s alianci....A myslím si že už toho válčení bylo dost...Chudáci vojáci a jejich rodiny. Nikam to nevede, jen k mrtvým. Zastavit válku a jednat,, třeba 30 let...Vojáci budou šťastní....
Richard Šebesta
28. března 2024 • 11:08
@Saša Krach Sašo máš recht. Vojáci budou šťastni ale co Fiala a celá pětidemolice ? Válka je hnacím motorem jejich současné politiky. Nebýt války neměli by se na co vymlouvat .
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 11:16
@Saša Krach Svou prosbu musíte adresovat diktátorovi Putinovi.
Nikoliv nám.
Diktátor Putin přepadl Ukrajinu. Ruská vojska útočí na Ukrajině. V Rusku stát zakázal jakékoliv volání po míru a naopak je tam nařízeno podporovat válku. Lidé, kteří v Rusku zveřejní své touhy po míru, jsou deportováni do lágrů na Sibiři.
Saša Krach
28. března 2024 • 15:33
@Uživatel_5417695 Však ono to dopadne jak píši...A lidé si odechnou. A politikům to časem spočítají..
Uživatel_5567341
30. března 2024 • 06:26
@Saša Krach Jako spočítal byste to těm, kteří Putina od války s NATO odrazují nebo těm, kteří do Polska zvou Putina na invazi jako Babiš?
Richard Šebesta
28. března 2024 • 10:35
Rusko nezaútočí na na Pobaltí Polsko či Česko,jde jen o strašení lidí. Vladimír Putin je určitě ne zcela demokratický politik spíše autoritářský to je bez diskuse.
Ale pokud jde o to co řekl musím s ním jednoznačně souhlasit a to bez toho co si o něm myslím. Kdyby Rusové chtěli zaútočit na tyto země mohli to udělat
když ještě nebyly v NATO. Nyní když už v NATO jsou bylo by to absurdní a zcela sebevražedné pro Rusy. Souhlasím s ním i v tom že jde o strašení tamních vlád obyvatel ve svých zemích aby mohli dál zdůvodňovat podporu válčení na Ukrajině.
reproman
28. března 2024 • 10:41
@Richard Šebesta Jenomže já jsem v Rusku strávil poměrně dost času. A co jsem byl nucen si tam mnohokrát vyslechnout, mluví o opaku. Mají to v sobě a chtějí nás zpátky. Všecko, co bylo aspoň chvíli pod jejich vlivem.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 11:04
@reproman No a já jsem byl v Paraguayi , a co má být ? Kecy v kleci.
reproman
28. března 2024 • 11:34
@Richard Šebesta Tak diskutujte o Paraguayi.
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 11:19
@Richard Šebesta Jen připomenu, že Putin v únoru 2022, tedy pár dní před přepadením Ukrajiny tvrdil, že ruská vojska shromážděná u hranic s Ukrajinou jsou jen součástí pravidelně konaných vojenských cvičení a Rusko nemá v plánu Ukrajinu napadnout a její území zabírat a vojáci se po cvičení začnou vracet do zpět do kasáren.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 11:41
@Uživatel_5417695 Na vaše slova už jsem reagoval u vašeho příspěvku.
Richard Šebesta
28. března 2024 • 11:47
@Richard Šebesta Ale když už tady používáte tyhle důvody když chcete věcně diskutovat reagujte na to co jsem napsal. Proč by Rusko nyní útočilo když zmíněné země jsou v NATO a ne tehdy když v NATO nebyly ? Je to stejná logika o niž jsem zde psal. Žena jde sama večerní ulici a mine jí muž a nic jí neudělá. O hodinu později se potkají znovu jenže nyní je ona dáma ve společnosti několika přátel. No a ten muž se rozhodne jí napadnout a znásilnit. Je to blbost , že ? Ale možná podle vás ne. Každý má právo na názor.
Uživatel_5417695
28. března 2024 • 11:52
@Richard Šebesta
Proč je Rusko zdaleka největší zemí světa? Proč se stovky let stále jen rozšiřuje na úkor svých sousedů? Proč jsou dějiny Ruska dějinami přepadání sousedních zemí a loupením jejich území? Proč i přesto, jak je Rusko surovinově bohaté, je tak zaostalé? Proč Rusko nemá žádné skutečné přátele? Čína, Severní korea a Irán nejsou přátelé Ruska, ale jen aktuální spojenci proti západu, tedy proti nám.