Prostor X

Zpět na článek

Jurečka: Voliči nám odcházejí kvůli reformám. Osobní zodpovědnost vyvodím po volbách

23 komentářů

Uživatel_5327839
26. března 2024 • 04:55
Proč mám čekat na zákon o náročných profesí 9 měsíců? Po 42 letech na obráběcích strojích. Tento zákon měli udělat ve zrychleném řízení. Řeší Babiše kvůli blbosti.
Miloslav Podhola
25. března 2024 • 18:50
Jurečka dělá špinavou práci za Fialu, to chápou myslící občané.
Odpovědnost by na sebe měla vzít okamžitě celá pětka, která projevila, že neumí vládnout pro vlastní občany s preferuje válku na UA.
Ztratíme zbytečně dva roky ekonomické prosperity.
jerryx
25. března 2024 • 12:33
Kdyby byl Jurečka trenér fotbalu, dávno by letěl. Ale když se podíváte, kdo by ho měl nahradit, tak je s nimi stejně konec. Stařenky na Moravě už totiž budou ,,volit Babiša." Ten s nimi totiž mluví, zatímco lidovečtí papaláši žijí ve svém světě.
Jiri Ludvik
25. března 2024 • 12:08
Marián má hodně nášlápnuto na hlavní roli v největší komedii národa..😂
Jaroslav Herman
25. března 2024 • 11:25
Pasáček vepřů se raduje za každý den v úřadu. Po nás potopa.
strejda longas
25. března 2024 • 11:07
Jediná naděje je,že pan předseda ještě chvíli vydrží, jeho práce je jedinečná.
A pak až lidovci neprojdou do sněmovny, bude od téhle partaje blaznů, kteří prosazují nesmysly a dotační výhody pro pár kamarádů, konečně pokoj.
Avatar - našinec}
našinec
25. března 2024 • 10:31
Hm, reformy. Reformy byly spíše založeny na antiBabiš - oškubání potencionálních voličů Babiše, zrušení či omezení zákonů, nařízení či zákonných úprav, které zavedl Babiš či se na nich podílel. A paradoxně tím často potrestaly i své vlastní voliče či potencionální voliče.
Avatar - Tomáš B}
Tomáš B
25. března 2024 • 10:31
Pane Jurecko, ja jsem dlouhodobe volic KDU-CSL, ale pote, co jste zlevicoveli, zezelenali a zacali lhat, tak to uz neni nic pro me. Bures dilo zkazy zapocal, ale vy misto napravy v nem jen zdarne pokracujete. Jak rekl Pithart, neznate latku, neumite to, na spravu statu nemate lidi ani schopnosti. Uz neni koho volit, resp. je vlastne jedno, kdo to dilo zkazy dokona. 🤷🏻‍♂️
Ales Chocholousek
25. března 2024 • 09:56
Ja vladni strany volit nebudu, protoze lhaly, nedelaji reformy, vladnou levicove, nici trhy, rozhazuji kazdemu kdo si rekne, rozsiruji pocet statnich podniku, na vladnuti nebyly ani po 10 letech v opozici pripraveni, apod. Zkratka stejny tragedi jako Babis
Miloslav Podhola
25. března 2024 • 19:00
@Ales Chocholousek
Vy jste ten Chocholoušek z Bohnic?
Jestli ne,tak proč do toho za
taháte Babiše, za toho byl líp s perspektivou prosperity.
Že ho podrazil covid, byla smůla pro celou slušnou část národa.
Uživatel_5327839
26. března 2024 • 05:00
@Miloslav Podhola Babiš je stejný materialista jako ostatní politici. Také nešetřil a koupil předražené vrtulníky stejně jako Černochová.
lug70
25. března 2024 • 09:22
Ty reformy spočívají v tom oškubat pracující lidi a důchodce. Samozřejmě paraziti z různých lidskoprávních nebo politických neziskovek, z řad nepřizpůsobivých nebo církví anebo solární baroni atd. zůstanou na svým. Těch se reformy netýkají. Hlavně je třeba zařídit aby se důchodu dožilo pracujících lidí co nejméně aby byly prachy na americkou válku proti Rusku do posledního Ukrajince a na nákup předražených amerických vojenských šrotů, jako jsou nejdražší letící cihly F-35. KDUČSL to nejsou křesťané, ale proradní Jidáši.
Uživatel_5499115
25. března 2024 • 09:15
Konečně se v Parlamentu vyznáme. Zůstanou tam tři strany a všechny nevolitelné, takže většina z nás má problém "koho volit" definitivně vyřešen. Nikoho. Můžu zůstat doma. Ne že bych někdy volila KDU, ale problém není v osobách, problém je v tom, že ty podvraťáci se nacpali téměř do každé vlády od revoluce, ať byla pravá, pravo-levá či zcela levá. A jak známo, kdo je ve vládě, tomu logicky klesají preference zklamaných voličů. Kdyby každá vláda dělala to, co slíbila před volbami a nehádali se tam mezi sebou o největšího pindíka, tak by byli v Parlamentu ještě i socani. Hezky to tam Babiš a jeho markeťáci vyřešili. Zaměřit se s populistickou politikou na pologramoty je geniální, těch bude vždycky stejných 30 % a nějaký ten naštvaný volič pravice se vždycky přidá Bravo. Bez ironie. Ale já jsem s volbami skončila, alespoň do doby, než se objeví nějaký nový skokan s relevantním programem bez nesplnitelných slibů.
Miloslav Podhola
25. března 2024 • 19:07
@Uživatel_5499115
Pochybuji o tvém zdravém rozumu.
Ekonomicky myslící lidé i s vysokým vzděláním již pochopili, kam je Fiala& zatáhlo.
Babiš s ANO jsou jediná naděje pro české hospodářství v budoucnu.
Je mi tě líto, žes ještě neprohlédl!
Máš na to skoro dva roky.
Uživatel_5499115
26. března 2024 • 00:42
@Miloslav Podhola jsi komik nebo ***amot na dávkách?
Uživatel_5327839
26. března 2024 • 05:05
@Miloslav Podhola kdo koupil předražené vrtulníky a kdo platil pokutu za ně. ? Můžou si podat s Černochovou ruce.
Jana Ritterová
25. března 2024 • 07:59
Mily pane Jurečko, k Vašemu dnešnímu svátku Vám přejeme zdravíčko, kopu štěstí a samé pohodové dny. Vaši příznivci Ritterovi z Nymburka
Avatar - epr3}
epr3
25. března 2024 • 10:34
@Jana Ritterová Já bych ho taky nejradši nakopl.
Miloslav Podhola
25. března 2024 • 19:09
@Jana Ritterová
I zpozdilí umí psát.
richard richard
25. března 2024 • 07:28
Lidovce muze zachranit jedine Čunek.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
25. března 2024 • 07:05
Voliči odcházejí kvůli reformám? A mohli bychom ty reformy vidět? Ne, Jurečko, lidovcům odcházejí voliči, protože vás nechtějí. Ti staří vám vymírají, mladé nezajímáte. Ostatně podobný osud mají komunisté. Věkový průměr členské základny kolem 70 let, s tím se díra do světa dělat nedá...))) A na rovinu, škoda vás nebude. Vaše poslední šance je kandidovat v koalici SPOLU a doufat, že vás voliči nevykroužkují. Pokud se tak stane a koalice SPOLU půjde do voleb, za sebe vám slibuji, že já vás vykroužkuji...)))
Uživatel_5499115
25. března 2024 • 09:36
@Uživatel_5734171 Máte ve všem pravdu, a kroužkování je jediná věc, kvůli které jsem zatím chodila k volbám
Martin Singer
25. března 2024 • 07:03
To je pravda. Odchází kvůli tomu, že po slibovaných reformách není sni vidu, ani slechu....