Divoký kačer
Miloš Zeman z nemocnice vzkázal, že z politiky nehodlá odejít. Nikdo mu totiž neřekl, že v politice už není
21 komentářů
Uživatel_5499115
12
Dědek asi zase chlastal nějakou srágoru, že ani neví, že je v důchodu. Jen moc nechápu, proč mu média pořád dávají prostor. Stejně jako Venda Klausů, který už je na tom podobně. Jeho poslední dvě mozkové buňky taky melou z posledního a pořád je zván, aby vynášel své moudrosti do éteru.
Přejít do diskuze
@našinec Mohu se jen zeptat, z jakého nesmyslného a bizarního důvodu se označujete za "našince" nikoli "poruštěnce" (horšího Rusa) a proč máte u jména českou nikoli ruskou vlajku? :-o Opravte si to.
Zeman ani nikam neodejde, protože chcípáka hnáty neunesou, ale stejně tenhle ruskej šváb v politice nikdy nebyl. Ten jenom plnil rozkazy z Kremlu a dělal kašpara ruskýmu dobytku se kterým chlastal do pochcání.
zasmál jsem se, hlavně jak Zeman neumí zapnout televizi. Vzpomněl jsem si na to, jak prostoduchý Zeman vykládal novinářům, že mu do počítače nainstalovali dětské porno z Alabamy...))))))
Vychlastaný blb, co v životě na práci nesáhl, má doživotní rentu 50 000. Ti, co dřeli celý život, mají 00 nic a tohoto lempla považuji za výkvět inteligence. To se mi líbí.
@Uživatel_5734171 to s tim detskym pornem to snad ani neni mozne kdyz si na to vzpomenu...no proste agent Mlha..
@našinec Máte delší vedení nebo umíte jen rusky? Zeman není v politice, nemá žádnou politickou funkci stejně jako Agáta. A přesto o obou mohou vznikat články.
@našinec Nechat se demilitarizovat jedním americkým občanem, který nebyl ani USA prezident v době přechodu na profi armádu, skutečně zasluhuje nejvyšší státní vyznamenání. Takový majstrštyk dokáže udělat málokdo.
Ale díky bohu že tu máme takové vlastence jako jste Vy a určitě podporujete snahy vlády v modernizaci a rozšíření armády ČR.
Ale díky bohu že tu máme takové vlastence jako jste Vy a určitě podporujete snahy vlády v modernizaci a rozšíření armády ČR.
A největší sranda je ...Miloš Zeman i z nemocnice ovlivňuje naši politiku. Kdyby byl pan nikdo
Nebudete zde nad ním onanovat.
😂😂😂😂😂😂
Nebudete zde nad ním onanovat.
😂😂😂😂😂😂
@Jakub Procházka A to říká kdo? Jaroslav Procházka, milovník Národní fronty 5ti koalice, podporovatel terorismu v Gaze.
@Uživatel_5499115 Zrovna nedávno jeden hajzl, co donutil ČR k demilitarizaci, dostal od Pávka nejvyšší české státní vyznamenání. Ten hajzl se jmenuje Clinton.
@Uživatel_5499115 Možná je to tím, že teď máme prezidenta , který se zvládne bavit jen o armádě a motorkách, tak se na politiku musí novináři ptát důchodců.