Komentáře

Zpět na článek

Stanislav Balík: Putin a Hitler, Československo a Ukrajina - Vše jako přes kopírák

16 komentářů

TCerny
2. dubna 2024 • 18:49
prvnich 30 let mho 80leteho zivota jsem stravil v CSR a coby narozeny uprostred valky v Praze jsem samozrejme nenavidel nemce i nemcinu , ktera je poslednich 50 let meho zivota mym 1. jazykem.
Stejne jsem nahlizel na komunisticke pojmy " sudetaci" a "Mnichov". "
Jenze poslednich 50 let na torto thema nahlizim diametralne jinak.Po vzniku toho slepence Ceskoslovenska , ktere jsem miloval aketery opet uz davno neexistuje v r. 18 , zilo v Sudetech 90% nemcu a jen 10% cechu a my jsme od nich ocekavali , aby se ucili tu bezvyznamnou cestinu coby uredni jazyk.
Samozrejme ze Sudetaci chteli byt soucasti nejakeho nemecky mluviciho statu ale bohuzel se mezitim dostal k moci Hitler a tak vitali tuto bestii.
Stejne tak Mnichov byla komunisticka maskarada , neb tehdy by bylo blaznovstvi od Daladiera a Chamberleina aby vyhlasili Neemcku valku kvuli Sudetum s 90% nemeckeho obyvatelstva.jak o tom komuniste byli presvedceni.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
27. března 2024 • 17:55
Kdybychom se tehdy chovali jako dnes Ukrajina, tak nás Němci vybili a žádná diskuze by v Reflexu nebyla, tedy možná jenom v němčině. Takže štvete dál Ukrajinu proti Rusku a brzy nebude žádný ukrajinec, tedy mimo těch co už z Ukrajiny utekli.
Pavel Maleček
29. března 2024 • 12:50
@RASPUTIN Naopak, je dnes známým faktem, že kdyby Hitlerovi ČSR neustoupila, odmítla by německá generalita na ČSR vojensky zaútočit a Hitlera zbavila moci. Čímž by se nekonala ani II. sv. a tím pádem ani 40 letá okuace střední Evropy Ruskem.
A tak by zdejší ovzuší neotravovali ani Putnovi vlezdo***isté ala nick rasputin, z Rusa podělaný tak, že se za své jméno stydí.
Frank51482
27. března 2024 • 08:35
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
26. března 2024 • 17:16
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Zdenk Mysliveek (ZM)
26. března 2024 • 21:35
@RASPUTIN Breznev nebyl Ukrajinec ale Rus!!!!! Na Ukrajině se pouze narodil.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
27. března 2024 • 12:14
@Zdenk Mysliveek (ZM) ... Není to tak jednoduché, Zelenskyj měl za rodiče zase Ruské židy.
Richard Šebesta
26. března 2024 • 13:35
Pan autor vědomě lže a falšuje dějiny. Pane Balík žádná souvislost zde není.Když tak si srovnejme fakta.15.březnu 1939 předcházela konference v Mnichově,kde se západní země snažily uchránit mír za každou cenu tím že obětovaly pohraničí Československa. To je první vaše minela. Nevím o tom že by se západ ten dnešní snažil zachránit mír třeba nějakou konferenci (novým Mnichovem) ovšem nyní za účasti toho o němž ten problém je. Vy o takové konferenci organizované západem víte ? Západ naopak byl zcela hluchý k Putinovým požadavkům. Žádné jednání nenavrhl. Další lež jak víte že Putin se nezastaví a půjde dál až k nám ? Jsme přece v NATO. To je další lež. Tehdy proti Hitlerovi stála skupina zemí spojených vojenským paktem ? Já o tom nevím. Vy ano ?
Miroslav Hraběta
26. března 2024 • 14:34
@Richard Šebesta Ne, Šebesta, autor nelže. Ale je očividné, že ty se sedmi třídami nemáš absolutně šanci to pochopit. A ti koloťuci pod tebou též ne. Vy jste yndženýři jako Čermák či Tušl. A podívej, kam to ti dva dotáhli 😃😃
Richard Šebesta
26. března 2024 • 14:59
@Miroslav Hraběta
Pokud by s tebou byla rozumná diskuse zeptal bych se tě kde lžu třeba já,když autor nelže,podle tebe. Jenže jak se chceš bavit s imbecilem on nic nechápe jako ty.
Hulin No More
27. března 2024 • 17:28
@Richard Šebesta všude
lug70
26. března 2024 • 12:47
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Richard Šebesta
26. března 2024 • 13:19
@lug70 Dá se s tím souhlasit a dokonce riskují jaderný konflikt nebo 3.světovou.
Avatar - našinec}
našinec
26. března 2024 • 12:18
Co za člověka může napsat takovou blbost? Tam je spíše zajímavé, kolik současných států přišlo o své území ve prospěch UA za existence SSSR.
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
26. března 2024 • 11:58
Autor článku je zrcadlem svého jména - balík.
giorgio287
26. března 2024 • 11:20
Balík by měl vyhledat odbornou pomoc. Docent Chocholoušek by mu pomocí skotských střiků a svěrací kazajky mohl pomoci...