Online přenos

Zpět na článek

Bartkovský: Česko je 25 let v NATO. Clinton se dojal, Havlíček se přetvařoval, SPD hájilo ruské pozice

8 komentářů

Pavel Nyklíček
14. března 2024 • 07:12
Havlíček mluvil o plánu A a B.
Tipuji, že to byl Andrej a Babiš.
Stejně je to divné, když majitel politické soukromé firmy vám řekne co si máte myslet a vy si to musíte myslet.
Demokratická strana jistě ANO být nemůže, ale pak se zamysleme nad tím, že tohle již tu před 30 bylo a nejsem si jist, zda bychom to měli nechat opět vrátit.
Na Slovensku a i v Maďarsku je situace obdobná té, do které by chtělo vstoupit více, jak milion voličů hnutí ANO.
Faktem zůstává počet voličů u nás 8,5 mil, který samozřejmě k volbám nepřijde, ale kupříkladu ve všech 3 posledních volbách, kde hnutí prohrálo, tak zde 3 x po sobě 4 mil. voličů Babiše nevolilo a to dává reálnou naději, jelikož dříve narozených každoročně u nás 125 000 odchází a počty voličů se v této řadě snižují poměrně rapidně.
Martin Tichý
13. března 2024 • 05:38
Díky za přiblížení situace. Musím si někde najít jak dopadla ta historka, kdy přijde Madeleine Albright, Gruzínec a Nikita Chruščov do baru.
Pavel Maleček
13. března 2024 • 02:14
V TV jsem náhodně zachytil tu část téhle "bezpečnostní konference" v které se k současné situaci vyjadřovaly "naše politické elity". Bylo tam vše, od až směšného lezení do USA zádi (Pekarová) po otevřenou podporu ruské agrese (okamurův zástupce).
Což však byla jen předehra k až hořce směšné komedii s máváním barevnými kartami, dle toho, na co se ptal moderátor, z ČTznámý neomarx-progres fanatik. Jeho manipulativní otázky a povinnost jak v školce děti kartičkami mávat většinu přítomných ... pardon není lepší výraz než evidentně těžce srala.

No jestli takhle vypadají všechny konference "našich elit", tak si chudáčci tu následující ... za naše prachy žranici, chlastačku a s tzv. asistentkami šukačku plně zaslouží.
Frank51482
12. března 2024 • 15:56
Kolikrát se Bartkovský udělal?
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
12. března 2024 • 16:22
@Frank51482
Původně chtěl ale nějak to nevyšlo, je jinak impotentní a nadšení svazáka padesátých let z něj býka neudělá.
lug70
12. března 2024 • 14:54
Není co slavit. Příslušnost k Nord atlantic terrorist organization nás dělá státem podporujícím globální terorismus. A to jsme od samotného vzniku ČSR 1918 až po převrat 89 byli mírovým státem, podporujícím mír v celém světě. Teď jsme váleční štváči. Jak hluboko jsme klesli.
malylibor
13. března 2024 • 01:44
@lug70 Inu, komunistický a proruSSácký odpad se nezapře, viď, soustruhu? Je mi z tebe a tobě podobných zle. Když se ti nelíbí v demokratické zemi, tak se seber a táhni do ruSSistánu, tam na tvůj mír budou všichni zvědaví.
lug70
13. března 2024 • 07:40
Když vidím v uprostřed slova dva velké SS, tak mně je hned jasné s kým mám tu čest, kolaborantskej odpade. Já vaši taktiku moc dobře znám. Vás snad všechny školili na jednom místě podle jedné příručky.