Komentáře

Zpět na článek

Okamura si věří. Těší se už na vládu s hnutím ANO, rozděluje ministerstva a klade si podmínky

104 komentářů

PEtr Tobes
8. března 2024 • 13:19
no uvidime. samo ze to hrozi, bylo by to naprosto priserne, slovensky podvodnik a prolhany StBak, a polojaponsky "flastenec" a komercni fasista...jeste mame nejaky cas to odvratit ale hrozba je to nemala, stahli by nas do stoky spolu s Ficem a Orbanem, o tom neni pochyb
Martin
6. března 2024 • 19:07
Jsem volič SPD. Článek jsem si přečetl celý. Uznávám hejty, které jsou slušně napsané, stejně jako tento článek. Přestože s obsahem nesouhlasím. Díky za to.
Frantisek Najman
5. března 2024 • 21:38
Každý sebevědomý a zásadový politik tak jedná, nejen pan Okamura!
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 16:49
Rusínskej ta tar, šikmooká, žlutá opice, tak ještě Alláhu něco a mluvící opici kanibala a státní správa bude komplet.
giorgio287
5. března 2024 • 18:53
@Tomáš Kostelecký
Takto přesně popsat vládu eurosoudruha Fialenka!
Máte talent 🤣
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 19:00
A soudruh Fialenka je kdo? Pokud myslíš premiéra Fialu, tak si dementní ho vado, který si není schopný zapamatovat jméno.@giorgio287
giorgio287
5. března 2024 • 19:11
@Tomáš Kostelecký
Dle vybrané mluvy a logické argumentace bude pán nejspíš profesorem filosofie 🤣

Nebo že by byl pán tupým ovádem ?
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 19:28
máš, vořechu, spoustu zbytečných starostí. jednám s tebou jako s trotlem, kterým jsi@giorgio287
Richard Šebesta
5. března 2024 • 22:29
@Tomáš Kostelecký Fialovi i tobě zbývá maximálně 19 měsíců a pak konec.
viktor viktor
5. března 2024 • 20:03
@giorgio287 …Že na toho láčkovce od “ Miliónu chvilek pro demagogii” vůbec reagujete. Komunista ( momentálně demokrat ) a Imbecil s vodnatou hlavou soudruh @Kostelecký je opět bez tabletky…
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 20:28
@viktor viktor Kolaborante, byl bych překvapený, kdyby si vůbec dokončil základku. Máš slovní zásobu desetiletého děcka.
viktor viktor
5. března 2024 • 20:38
@Miroslav Sivon… Díváš se do zrcadla a mluvíš opět o sobě 🤡 ?
Richard Šebesta
5. března 2024 • 22:27
@Tomáš Kostelecký Ty se nauč česky i německy když machruješ neumíš ani jedno !
Tomáš Kostelecký
6. března 2024 • 05:16
Blbku, až budeš předpovídat délku života, tak by sis měl uvědomit, že jsem jezdil 20let na Záchrance a mohl bych ti vyprávět. Tebe tipuju na ictus a nebo, vzhledem k tomu, jak seš blbej, tě přejede vlak. Poděkuj bábě, že ti zatrhla hospodu a utečeš tak cyrhoze. Jen ty tvoje rozumy, který jsi dřív rozdával " Na růžku" musíme vodsírat my tady.@Richard Šebesta
viktor viktor
6. března 2024 • 08:22
@Tomáš Kostelecký …Na záchrance jako pacient 🤣.
Miloslav Podhola
5. března 2024 • 15:23
Okamury je mi líto, nevidí si, v tomto případě, ani na špičku nosu.
"Kdo se u daleka chystá, z blízká zůstává doma",praví přísloví.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
5. března 2024 • 15:01
Většinová část slušných voličů Česka podporuje vše co pomůže odstranit a nahradit současnou vládu neumětelů vykukujících z EU zadku a podporujících vše co škodí Česku.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 15:46
@RASPUTIN Vy už jste z té ruské propagandy fakt zblblý.
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 19:03
on je blbej od narození, komouši to všude dovedli ke krachu a on sní o tom, že se vrátí. asi je to ouchyl @Miroslav Sivon
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
5. března 2024 • 19:17
@Tomáš Kostelecký ... No prezidentskou funkci už máme ferdo, že.
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 16:51
Jak víš, že je to většina vořechu ? V kouli to máš pěkně vym rdaný. Rodiče byli sourozenci ?@RASPUTIN
giorgio287
5. března 2024 • 13:13
Ty vole! "Dezolátní a antisystémová scéna" jsou vlastizrádci Fiala, Pávek a jejich řiťolezové, Sezemský.

Gangstera Babiše sice nevolím, ale musím uznat, že proti dnešní vlezdobruselistické a vlezdowashingtonské věrchušce je to Mirek Dušín.

A hůř než Fiala nevládl ani Milouš Jakeš...
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 13:52
@giorgio287 Fiala vládne dobře vzhledem ke krizím, kterým jsme museli čelit. Jen tvoje omezení chápat informace ti to neumožňuje rozeznat a pochopit. Což mimochodem je dokázáno na tvém chápání, kdo je dezolát 😜
viktor viktor
5. března 2024 • 14:06
@Miroslav Sivon …CZ čelí jediné krizi. A to je neschopná vláda . Trouba Jakeš byl oproti obsahu současné Strakovky ještě inteligentní Ferda Mravenec.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 14:09
@viktor viktor Tu blbost sis nechal nakukat od koho? Jako vím, že jsi hlupák, ale tím, že budeš dokola opakovat hlouposti ti fakt nepomůže.
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 18:09
Jenom jako, abys nevypadal na většího čuramedána než jsi, listí se hrabe na podzim, blbe bolševickej.@viktor viktor
viktor viktor
5. března 2024 • 20:24
@Tomáš Kostelecký …Omyl. Tobě to hrabe permanentně. S listím i bez listí.
Miloslav Podhola
5. března 2024 • 15:31
@Miroslav Sivon
Až se probudiš, snad pochopiš, že i za současné situace, by vláda měla, v první řadě, myslet na své občany a v druhé řadě pomáhat kde je potřeba a nevyhazovat zbytek ne prachy.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 15:49
@Miloslav Podhola Za prvé, to že si myslíte, že by nám bylo lépe a Ruskem je vaše blbost. Já další okupaci nechci. Nejsem kolaborant. Takže za mě podpora napadeného státu prospěšná všem českým občanům.

A mimochodem kolik peněz ČR poslala minulý rok a tento rok? Až to budeš mít vědět, tak odepiš.
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 16:53
největší sekyru tady zatnul ten estébáckej konfident s tou obezní mastnou kra věnou. vobojí ten xindl přitáhnul z výhodu@giorgio287
viktor viktor
5. března 2024 • 17:44
@Tomáš Kostelecký …Ty jsi přitáhl od dr. Chocholouška a to je o moc horší.
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 17:52
Hele blbe, ten tvůj dr choholoušek je jen literární postava. to je jako kdyby si fantazíroval s krakonošem, nebo bruncvíkem. jsem ani netušil jaký jsi moula.A pozdravuj smolíčka pacholíčka v yose­mite­parku­.@vik­tor viktor
viktor viktor
5. března 2024 • 20:28
@Tomáš Kostelecký…Neboj. Na psychiatrii jsi v dobrých rukou.
viktor viktor
5. března 2024 • 11:40
Koukám, že CZ protektorátní periodika ( alespoň na internetu ) nezmiňují ani slovo o Švýcarském 13. důchodu, který si Švýcaři v neděli odsouhlasili. Západní novináři reagují, ale čeští vlez do pr*elkové jsou jak pěny. Fiala ještě nevydal jasné signály ? A co
“ Milión chvilek pro demagogii “ ? Žádná podpora českých důchodců ???? 🥴🤣🥴
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
5. března 2024 • 12:27
@viktor viktor
)))))) Ty si skutečně myslíš, že je možné si v referendu odhlasovat, že má rok 13 měsíců? Vymaštěnost některých lidí mě nepřestane udivovat. Klidně si odhlasuj, že budeš mít 14, 15 a 16 důchod. Problém je, že si na něj musíš vydělat...))) Einstein měl pravdu, když mluvil o nekonečné blbosti...
giorgio287
5. března 2024 • 13:15
@Uživatel_5734171
Ono by bylo i na 14. důchody, mudrlante. Stačí nefinancovat cizí válku a nekupovat předražené nesmysly pro zelené mozky.
Tomáš Kostelecký
6. března 2024 • 05:08
Bylo by i na čtrnáctý, patnác­tý..­....­....­...čt­yřiad­vacá­tý, ale jenom jednou, pak by ses šel pást.@giorgio287
viktor viktor
5. března 2024 • 13:35
@Uživatel_5734171 …Blbečkovi, tvého kalibru, neznalého skutečně svobodného světa připomenu, že Švýcaři opravdu berou 13 platů za rok a u větších firem i tzv. 14 plat ( gratifikaci ). Důchodci , do teď, jen 12 důchodů. Vše se musí danit, včetně důchodů. Při tom se zaměstnancům , ne důchodcům, ještě ročně o “ něco “ zvyšují mzdy v závislosti na inflaci. Dlouho měli Švýcaři inflaci 0,8 %. Nyní maji inflaci ca 1,4 %. Vaše inflace je pověstná…🤪… Ale pokud rozumíš matematice jako přibarvený elektrikář Stanjura, který nerozezná milion od miliardy ( nula sem, nula tam 🥴 ) , tak to asi nepomůže. Vy máte zase ty fialové “ signály “ a většina občanů 12 MIZERNÝCH žebračenek, zvaných plat. Hodně, hodně vzdálených od těch švýcarských. Tímto zdravím i “ Milión chvilek pro demagogii “ 🤢. P.S - A. Einstein tím blbem zřejmě myslel tebe🫵. A uhodl. No, Einstein uměl 🤣.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 14:10
@viktor viktor První fakt a hned lež. Kolaborant opět lže. Jako vždycky bolševický klaune. Další větu nečtu.
viktor viktor
5. března 2024 • 14:19
@Miroslav Sivon…Klídek. Hrabej dál listí. To jste ještě u dr. Chocholouška neprobírali…😜
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 18:06
Žádný třináctý důhod nebude. Švýcaři na něj nemají, vořechu.@viktor viktor
viktor viktor
5. března 2024 • 18:12
@Tomáš Kostelecký …Nedělej ze Švýcarů blbce. Ti maji závistivé hlupáky jako jsi ty u zadele. Jim zůstává vysoká životní úroveň i ta 13. penze a vám, díky fialovcům jen závist a holé p*dele. Dr. Chocholoušek ti to vysvětlí.
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 18:26
já jim nezávidím, žije tam moje sestra, takže o tom vím trošku víc než ty.@viktor viktor a můžeš to probrat s babičkou ze starého bělidla, polomozku.
Tomáš Kostelecký
6. března 2024 • 05:04
KTERÝ ŠVÝCARY MYSLÍŠ ? ITALSKÝ,NĚMECKÝ, FRANCOUZKÝ, HNĚDÝNEBO ČERNÝ ?@viktor viktor
viktor viktor
5. března 2024 • 20:32
@Tomáš Kostelecký …důhod ne , brouku Pytlíku, ale důchod určitě. Závidiš, co ? Klecové lůžko je v pořádku ? A tvrdit, že Švýcaři nebudou mít na důchody ??? To může tvrdit jen blb, který o té zemi nic neví.
Tomáš Kostelecký
6. března 2024 • 05:48
V Orlandu mám kámoše, u CIA. Nechám si tě proklepnout bolševický jelito. A V Praze, Na tržišti je budeš třeba také zajímat.@viktor viktor
viktor viktor
6. března 2024 • 07:15
@Tomáš Kostelecký… Nemáš to na té psychiatrii jednoduché, viď ? Děda donášel na gestapo, fotr na StB a ty “ tajným agentem “ u dr. Chocholouška . Tak zkus zase hrabat to listí, 🤡 . Uleví se ti.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
5. března 2024 • 11:08
Já to vítám. protože kuní ksicht se k tomu musí vyjádřit. Pochopitelně, že bude kličkovat, že koalice se dělají po volbách, bude blekotat, že jejich cílem je získat tolik mandátů, aby vládli sami, ale s tím si dlouho nevystačí. Dříve nebo později bude muset na tuto kruciální otázku odpovědět. Jeho voličům je to jedno, ba dokonce by to většina přivítala. Dokonce si myslím i to, že většina voličů ANO nechce ani EU, ani NATO, chtějí svých pět stovek k důchodu navíc a vlak zadáčo, to je jejich obzor, ale podstatné to je pro některé politiky ANO, kteří v té tlupě jsou jen z vypočítavosti a čekají, až kuní ksicht zmizí. Lidé jako Bžoch nebo Nacher či Králíček z EU vystupovat nechtějí a chtějí být i v NATO. Tihle by koalici s SPD nerozdýchali. A kuní ksicht tyhle politiky potřebuje, protože vytváří iluzi demokratičnosti a prozápadní orientace...
Pavel Maleček
5. března 2024 • 10:08
No a proč by to Okamura nedělal, když současná prý liberální, čili prý echtes demokratická vláda dělá co může, aby jejím "kutěním" vytočený volič dal Okamurovi s Babišem tolik hlasů, že prostě budou muset vládní koalici udělat.

Takže když se nám protiví Babiš s Okamurou neřešme je, ale současnou Fialovu "vládu". Která dělá co může, aby tu tihle dva průhledně asijští despotové a státu dojiči panovali.
viktor viktor
5. března 2024 • 09:55
Připomenu stále aktuální text Karla Kryla:
Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou.
Ti, kteří kradli po léta dnes dvojnásobně kradou.
Ti, kdo nás po léta týrali, nás vyhazují z práce.
A z těch, kdo pravdu zpívali dnes nadělali zrádce….
A teď může soudruh, agent Pávek položit věnec k hrobu Jana Palacha a idioti mohou tleskat….🤮
Richard Šebesta
5. března 2024 • 11:25
@viktor viktor Něco na tom bude.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 13:56
@viktor viktor A hele, to píšou o tvém kámošovi stbakovi Burešovi.
Miroslav Hraběta
5. března 2024 • 09:18
Už vidím, jak Pitomio, který si stěží přeslabikuje recept od psychiatra, ruší EU 😃😃
viktor viktor
5. března 2024 • 09:33
@Miroslav Hraběta …Hrabeš listí v zahradě Bohnické psychiatrie a najdeš si i chvilku na internet. To je od tebe opravdu milé 🤡.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
5. března 2024 • 11:09
@viktor viktor
Pitomio hrabat listí nikdy nebude, ten bude dělat chodbaře, on si to zajistí... Jen nevím, jestli ho pustí k tomu internetu...
Richard Šebesta
5. března 2024 • 11:25
@viktor viktor Je to vtipné i trefné.
Richard Šebesta
5. března 2024 • 09:13
SPD volit nebudu Okamura jen slibuje a není moc důvěry hodný. Na druhou stranu žijeme údajně v demokratické společnosti nebo ne ? Čili vyvolání referenda by mělo být normální i o tak závažných otázkách jako je výstup z EU i NATO. Čeho se všichni bojí ? Při referendu o vystoupení z NATO bych byl jednoznačně PRO neb naše členství je v NATO na dvě věci pokud jde o EU tady by stejně většina lidí byla proti odchodu z EU. Ale i když SPD volit nebudu Okamura má v mnohém pravdu EU se stala byrokratickým kolosem z diktátorskými sklony jež zadupávají suverenitu jednotlivých zemí na minimum. Zásada kdo nejde s námi jde proti nám (pochází od soudruhů) se stalo jakousi už skoro normou jak v NATO tak EU a krásně to vyplavalo na povrch v souvislosti s válkou na Ukrajině. Slováci a Maďaři jsou dehonestování a šikanování a vydíraní kde se dá jen proto že mají na válku a její pokračování jiný názor. To je demokracie ? Místo souboje argumentů přichází hrubá síla ?
Poslední věc, je už hotový kolorit lži a bludů jež naši politici jak ODS tak i ANO nejednou řekli že EU potřebuje reformu. Ale ani jedna strana pro to nic neděla
jen prázdné bezobsažné řeči.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
5. března 2024 • 11:12
@Richard Šebesta
opravdu NEMŮŽEŠ udělat referendum o vystoupení z NATO. Referendum je odpověď ANO, NE: Nelze vystoupit z NATO, když nevíme, co bude druhý den. Jediný správný postup je ten, že politické strany budou kandidovat s tím, že vystoupíme z NATO a řeknou, jak bude zajištěna naše bezpečnost. Třeba že bude povinná vojna pro všechny bez rozdílu (Izrael). Musí říct, kolik to bude stát atd. Jinými slovy, klidně můžeme z NATO vystoupit, ale ne referendem...
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 16:53
@Richard Šebesta Tak zrovna ty žiješ v totalitě a cenzuře. Nebo je to jen dezolátská lež?
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 17:00
jaká hrubá sílá ? dementy jako jsi ty, házeli ve spartě ze skály hned po tom co je matka vyvrhla a víc zbylo na ostatní pracovitý a chytrý@Richard Šebesta
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
5. března 2024 • 09:05
@Miroslav Sivon
Projevovat úzkost o Tebe soudruhu ?
Nesmysl. Nebudu si Tebou kazit den.
viktor viktor
5. března 2024 • 08:40
Možná škoda, že funkcionáře Husáka nenapadlo se omluvit za členství v KSČ jako to udělal funkcionář KSČ a kariérista agent Pávek. Mohl tam sedět dodnes a vyšlo by to na stejno 😜. Písničkář Karel Kryl měl pravdu , když řekl “ Vašku ty jsi prase “ !!!!!!!!!!
Richard Šebesta
5. března 2024 • 08:56
@viktor viktor Sorry ale podle mne to Havlovi neřekl Kryl ale jeho kolega z disentu Cibulka.
viktor viktor
5. března 2024 • 09:22
@Richard Šebesta …Omlouvám se, ale Kryl si to určitě myslel 🤪. Proto emigroval po druhé a raději v emigraci i zemřel. Moc jsme si ho tu vážili 👍👍👍.
Richard Šebesta
5. března 2024 • 09:29
@viktor viktor To jo, bylo by zajímavé jak by se dnes díval na politiku ?
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 08:58
@viktor viktor A co ty kolaborante? Kdy ty se omluviš a přestaneš kolaborovat? Kdy přestaneš lhát?

Hraješ si tady na anti komouše a přitom jsi komouš tělem i duší. Podporuješ stbáky a Putina. Jsi totální odpad.
Richard Šebesta
5. března 2024 • 09:21
@Miroslav Sivon Už jsem včera psal jednomu podobnému jako ty význam slova kolaborant. Tak ještě jednou pro imbecily jako ty a tobě podobni. Kolaborant je člověk jež kolaboruje (spolupracuje) z cizí moci jež okupuje jeho zemi. Nás někdo okupuje ? Ale možná že ty to nepochopíš u imbecilů nic nenormálního.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 09:42
@Richard Šebesta Vidíš, ostatním nadáváš do imbecilů a přitom ani neznáš význam slova, o kterém píšeš. První si zjisti, jaký význam to slovo má a pak přijď. Treba ze sebe nebudeš dělat imbecila do té doby.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
5. března 2024 • 11:17
@Richard Šebesta
to přeci není pravda. Kolaborant je člověk, který kolaboruje s cizí mocí proti zájmům vlastní země, to je správně, ale nesmysl je ten dovětek, že nás ta cizí moc musí okupovat. Pokud někdo třeba spolupracoval s ruskou rozvědkou GRU či FSB a podílel se na některých nepřátelských akcích proti Česku, tak je kolaborant. A nemusí nás nikdo momentálně okupovat...
viktor viktor
5. března 2024 • 11:21
@Miroslav Sivon…Když hrabeš listí u dr.Chocholouška a tleskáš KSČ na Hradčanrch, tak jsi imbecil s vodnatou hlavou. O tom nemůže být pochyb.
Tomáš Kostelecký
5. března 2024 • 17:03
ty si vopraš češtinu a hlavně předložky, blbe a kolaboranti byli všichni komouši od roku 1969 do roku 1989 protože odsouhlasili sovětskou okupaci@Richard Šebesta
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
5. března 2024 • 09:03
@viktor viktor SOUHLAS👍
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
5. března 2024 • 08:11
@Miroslav Sivon
Ty máš taky dost. Zamysli se občas, pokud v té makovici něco máš, o čemž pochybuji, soudruhu.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 08:14
@Lior Chaos Nejsem tvůj bratr. To by jsi už dávno mohl vědět. Ale evidentně kolaboranti mají dlouhé vedení.
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
5. března 2024 • 07:52
@Pavel Pokorny
Způsob Vašeho vyjadřování svědčí o všem.
Dále bez komentáře.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 08:11
@Lior Chaos Nápodobně. Ale brečíte hezky. To se mi líbí.
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
5. března 2024 • 08:15
@Miroslav Sivon
Možná brečím ale to je proto, protože je mi Vás líto. 😂.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 08:40
@Lior Chaos Díky, jsem rád, že o mě máš starost, ale projevovat svoji úzkost tím, že tady píšeš hlouposti? Jako pobavíš mě. To jo. Tak pokračuj.
Jan Nowak
5. března 2024 • 07:44
Byla by sranda ! Putin, Orbán, Fico, Babiš, Okamura . Budeme bez hranic. S RF na věčné časy. Sakra to už jednou bylo !
Helle2
5. března 2024 • 07:24
Já bych tuto a všechny podobné úvahy nechal na dobu po volbách.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
5. března 2024 • 11:20
@Helle2
klidně nech. já ne, můj svět takhle nefunguje. já budu volit JEN TOHO, kdo mi ZARUČÍ, že s estébákem v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ, opakuji V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ do koalice nepůjde. Pokud mi to třeba ODS nezaručí a bude blekotat, že si to jen nedovede představit, tak půjdu raději jinam... já jsem si také před deseti lety nedovedl představit, že bude válka na Ukrajině...
Michal Kelner
5. března 2024 • 07:21
Je hezké vidět, jak čeští vlastenci horují za koalici slováka s japoncem. Soudem uznaný Pitomio se soudem uznaným udavačem a lhářem chtějí mít z naší země další ruskou gubernii, tomu se fakt nedá netleskat. Kolaboranti všech zemí - spojte se!
viktor viktor
5. března 2024 • 09:38
@Michal Kelner …SPOLU to už realizovalo a kolaborují proti vlastní zemi, včetně udávání do Bruselu.
Michal Kelner
5. března 2024 • 11:16
@viktor viktor No nevím... Jedinej soudem uznaný udavač je tu AB, a ten v pětikolce není. A koho má podle Tebe ta pětikolka v Bruselu udávat? Ta tvoje "myšlenka" postrádá logiku.
Pavel Pokorny
5. března 2024 • 07:20
Tato země nemá budoucnost. Na jedné straně buzo-progresivistická koalice diletantů, co umí tak maximálně prozézat zadelí EU a na druhé odpad typu ANO,SPD a Přísaha, horší moru.Rozumný občan může v této zemi volit maximálně euthanasii, protože nic dobrého nás nečeká.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
5. března 2024 • 07:05
Žádná vláda nemůže být horší a slabší než ta současná pod vedením ODS.
Pavel Pokorny
5. března 2024 • 07:15
@RASPUTIN
tak tomu nevěř. Kombinace Babiše s Okamurou by byla smrtelná.
viktor viktor
5. března 2024 • 09:27
@Pavel Pokorny …Pro ty hlupáky ze Strakovky a Hradu, doufám , určitě.
Jan Kolomazník
5. března 2024 • 07:02
ANO do koalice s SPD půjde,jiného partnera nemá.Vládu však nesestaví.Babiš prohrál třikrát za sebou a prohraje počtvrté...
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 08:15
@Jan Kolomazník Jsem zvědavý, jestli Babišova touha po moci bude tak silná, aby šel do vlády s hnědými.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
5. března 2024 • 06:24
Myslím, že to bude dobrá vláda, kterou naše země potřebuje. Jenom nesmí zapomenout na tvrdé, ale spravedlivé potrestání členů současné vlády a jejích příznivců, kteří Česko chtějí zavléct do války a nesou přímou vinu na snižování životní úrovně.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 06:32
@RASPUTIN Bolševici se vrací k moci, jo?
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
5. března 2024 • 07:02
@Miroslav Sivon
Ne, bolševici jsou ve vládě teď a právě příští volby je z vlády vymetou.
Bohužel do té doby ještě zřejmě stačí nadělat více škody, než je záhodno.
Pavel Pokorny
5. března 2024 • 07:22
@Lior Chaos ¨
estébáckej bolševik Babiš bude vymetat bolševiky?
Si upadl na hlavu, ne ? 😂
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 08:05
@Lior Chaos Tak bolševici rozhodně ve ve vládě nejsou 😅. Máš to soudruhu v té makovici pomotané až běda.
viktor viktor
5. března 2024 • 07:38
@Miroslav Sivon… BOLŠEVICI už vám sedí dávno na Hradčanech.
Miroslav Sivon
5. března 2024 • 08:09
@viktor viktor A hele, kolaborant. To, že se prezident omluvil za svoje členství v ksčm tě musí hodně štvát, co? On totiž zradil kolaboranty jako jsi ty. A to ty a tvoje stbácká smečka neodpouští.
viktor viktor
5. března 2024 • 08:19
@Miroslav Sivon…Agent a kariérista , soudruh Pávek nebyl řadovým komunistou, byl členem silových složek komunistů a FUNKCIONÁŘ KSČ na rudé rozvědce. Za to měl už dávno bručet na Hradě MÍROV. Právě tihle zmetci drželi silou komouše pohromadě. Jeho obdiv k SSSR je v jeho životopise jasný. On a jemu podobní, včetně tebe soudruhu , patříte za mříže.