Zprávy

Zpět na článek

Konec Kaddáfího režimu by mohl být komický. Kdyby to nebyla tragédie

20 komentářů

kokoska007
25. srpna 2011 • 11:18
Americká ekonomika je v zádeli, Libie má ropná pole, stejně tak má ropu Irák , Afganistán nerostné bohatství a trh s opiem, takže je otázka, zda se v těchto zemích opravdu válčí za něčí svobodu nebo globální ekonomické zájmy americké velmoci, Tibet trpí celá léta, ale má smůlu, neboť USA je u Činy zadlužená po uši
voni.rammstein
25. srpna 2011 • 07:21
Aj rusi sa v ´41 takticky sťahovali a nakoniec to vyhrali.
jan.jandourek
25. srpna 2011 • 01:22
ad: placirkabodlo: to mám načtené, i mikulášovy patálie. ale k věci. tak třeba tam kaddáfí píše, že muž je samec a žena samice. je dobře, že to poprvé v dějinách někoho napadlo. jinak bychom tápali.
vonrammstein
25. srpna 2011 • 03:33
Že Vás to baví, kněže, reagovat na provokatéra a na komouše. Patrně důsledek Vaší bývalé pastorační činnosti. Čiň čertu dobře...
placirkabodlo
25. srpna 2011 • 06:32
co to meles fanaticky bolseviku? ... svickou se ti odmeni, a proto se ti to tak libi.
vonrammstein
25. srpna 2011 • 23:20
Tos chtěl asi spíš pověsit pod soudruha limaka, ne, tupá hlavo?
placirkabodlo
26. srpna 2011 • 08:10
ja nikoho veset nechci, kdyz tak umistit.
soudruh limak? on je ve faso-nazi party soudruha batory? to jsem nevedel. nebo v klausove partaji? vedene jeste porad grebenickem (diky nemu je ten soudruh hlavni hradni soudruh)
a ma hlava je placata s ostryma hranama - ano, jsem dokonaly.
... prej ze provokater, lidicky zlaty, videli jste to ... ts ts


limaku, ty jsi nejaky bolsan?
jan.jandourek
25. srpna 2011 • 21:12
když mě ta demokracie pořád tak strašně baví, synu. prostě si to chci užít, dokud to je. a pan limak007 je tak věrný a pozorný čtenář reflexu, že by bylo velmi nezdvořilé občas neragovat.
vonrammstein
25. srpna 2011 • 23:17
To jistě je. A až jednou ta demokracie skončí, kousci jako on budou s gustem zavírat a věšet kousky jako Vy.
placirkabodlo
25. srpna 2011 • 06:30

a nepise, jestli je hajek z vopice? protoze to je porad nejiste.