Komentáře

Zpět na článek

Tomáš Zdechovský: Proč by Evropa měla věnovat pozornost střední Asii

7 komentářů

Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
1. března 2024 • 21:01
Největším nebezpečím pro Evropu je amatérské a diletantské vedení EU.
reproman
1. března 2024 • 17:31
Kudy že by chtěli tu hedvabnou stezku táhnout? Kazachstán dejme tomu. Ten nějak funguje. Ale kudy dál na západ? Přes Írán? Přes Rusko? Nebo snad přes Kavkaz?
Proč se do Húsiů ještě nepustil Egypt?
Avatar - našinec}
našinec
1. března 2024 • 17:07
Zrovna toto je důkaz, že nejde o hodnoty, nýbrž o boj proti RF. Středoasijské republiky hodně pokulhávají v demokratických hodnotách, i když uznávám, že minimálně ČR se těmto hodnotám středoasijských republik blíží. RF se za chvíli možná stanou jedinou funkční demokracii v Euroatlantickém světě. ....Myslím, že prezidentské volby v RF a USA mají hodně společného - nepřipustit protikandidáta k volbám. Ale to jsme my v ČR zažili v 90tkách, takže velmoce se od nás musí jen učit.
reproman
1. března 2024 • 17:26
@našinec RF fungující demokracie? To je opravdu dobrej fór.
A co že jsme to zažili v devadesátkách? Myslíte ty desítky stran a straniček, včetně nikdy nezakázaných bolševiků?
bella.
2. března 2024 • 12:20
@reproman
Nezakázaný bolševici mi fakt nevadili!
Vadila mi sběř utržená ze řetězu . Tomu se říkala demokracie! Zejména když vykrystalizovala ODS a v ní kmotři !
Prodané podniky, vracení majetlu 2.-3. generaci , o 100 % vyšší nájmy, elektřina, plyn ze dne na den, zlaté padáky , mafie a debilita výkladu " demokracie ", ušišlaný " kníže" , věčně otravující dalajláma a to všechno za mizerné platy těch, kteří nemohli a nechtěli zdrhnout ze svých domovů a jít radši jinam.Plat učitele a lékaře a k tomu zvýšení základních potřeb pro zajištění domova byla obrovský divočina a do toho zpívala Kubišová, jak nádherná léta přišla a Havel jí a jiným poskytoval další a další trafiku.Jen si to nemalujte! Dnes to fakt vidím jinak a taky jsem zvonila klíči !
A mimochodem, zakázaný by podle mě měl být takový jedinec na Hradě, jakým je Petr Pavel.Nabob a narcis!
-------------------------------------------------------------------------
reproman
3. března 2024 • 08:46
@bella. Polibte mi prddel, milostivá.
bella.
2. března 2024 • 12:13
@našinec
Já vám vůbec nerozumím.
Co jste chtěl sdělit?