Komentáře

Zpět na článek

Stanislav Balík: Když se řekne „povinná vojna“, vybavíme si nešťastně tu komunistickou

5 komentářů

Malý Karel
Jen zelený mozek si může myslet, že existuje šťastná vojna.
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
"Komunistická vojna" nás alespoň nedovlekla na pokraj katastrofické války v Evropě, jako to dělá současná Česká vláda.
Frank51482
Sloužil jsem jako záklaďák v letech 1971-73 v Podbořanech u 12.tankového pluku na štábu. Velice dobře jsem zblízka poznal gumy, které bojovaly na mapách a přitom by neuběhly ani 100 metrů. A dnešní gumy jen změnily uniformy a ideového nepřítele. Ale zůstaly gumami. Mně by zajímalo, kolik vojáků by bojovalo proti Rusku a za co? Za ty šmejdy, kteří nechali rozkrást celou republiku a je jim to málo a vedou republiku ke dnu? Doufám, že guma Řehka a další šmejdi půjdou do prvních linií a nebudou zalezlí jako krysy v klimatizovaných bunkrech.
Lilith Černá
Ať si Řehka rekrutuje parchanty politiků vládních stran a na naše děti nesahá! Nemíníme posílat naše děti do cizí války, nemlich, když se miliony Ukáček válí po celé EU.
Jestliže prolhaný zmetek Nutella tvrdí, že se nebude mobilizovat, tak předpokládám pravý opak. Tedy pokud ho konečně nechytneme za flígr a nevykopeme do Kyjeva. Tam patří!
MKzB
@Lilith Černá Umíte rusky? Pokud ne, tak se začnete učit, protože rus s Vámi česky komunikovat opravdu nebude.