Rozhovory

Zpět na článek

Depeche Mode překvapili (nejen) české fanoušky. Vypátrali jsme dívku, která tancovala s Davidem Gahanem

9 komentářů

Magdalena Jeřichová
26. února 2024 • 13:44
Dobře jsi to vymyslela,jsi šikulka.Dcera tam taky byla,začátek jí zkazili dva němci.Byli ožralý,osahávali a nadàvali,skončilo to tak že musela zasàhnout ochr­anka­.Doby­tek!Pak už si jen užívala čtvrteční večer.
Uživatel_5542819
24. února 2024 • 12:52
Infantilná " tlustoprdka " ...
Pavel Maleček
24. února 2024 • 07:35
V dnešním neomarx-progresivistickém světě jsou dva oblíbené zůsoby zviditelnění se. Buď se objevit ve společnosti nějaké šoubyznys hvězdy, nebo si ve škole do spolužáků zastřílet.
Této slečně nutno poděkovat, že si zvolila ten méně, nejen finančně krvavý.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
23. února 2024 • 18:10
Infatilní dívka
reproman
23. února 2024 • 17:49
Naše generace se dělila na příznivce a odpůrce Depešáků. Já byl na klasický hardrock a progrock, takže moje přináležitost k táboru odpůrců byla jasná.
Jenomže časem Depeche Mode vyrostli v zatraceně dobrou kapelu. A já se žánrově notně rozkročil. Pár let staré koncerty z Berlína si dnes s chutí pustím a bavím se.

Nevím co takové setkání znamená pro fanynku. Vím jen, že když jsem si mohl před pár lety dát pivo a prohodit pár vět s jedním ze svých oblíbených muzikantů, měl jsem radost.
Radek žižka
23. února 2024 • 19:04
@reproman já to měl zas z druhé strany.V pubertě ortodoxní DM fans,ještě možná Oceán a pár dalších kapel. Dnes si rád poslechnu něco tvrdšího nebo něco na pomezí metalu a elek­troni­ky,ta­kovych kapel je dnes poměrně hodně🙂
reproman
23. února 2024 • 19:15
@Radek žižka Takže mír?
Radek žižka
23. února 2024 • 21:07
@reproman určitě😁😁🤝
Lenka Bořková
23. února 2024 • 17:23
To je boží, přeju jí to.