Komentáře

Zpět na článek

Martin Bartkovský: Rusko válčí dva roky. S námi všemi, nikoliv jenom s Ukrajinou

117 komentářů

Uživatel_161293
2. března 2024 • 13:59
Jasné, přesné, výstižné.......a oprávněně alarmující. Rusko bylo vždy agresivní despocií, nebezpečnou svému okolí.
Annika
25. února 2024 • 02:27
Dustojnik rozvedky stb Pavel.On the second anniversary of the Russian military intervention into Ukraine and the 10th anniversary of the U.S.-backed coup that created a pro-NATO puppet government in Ukraine, Brian and Vijay Prashad discuss U.S. long-term strategy toward Russia, Europe, and the Middle East.

Brian Becker is joined by Vijay Prashad, the Executive Director of the Tricontinental Institute for Social Research, Chief Editor of LeftWord Books, and a prolific author, most recently publishing a new book with Noam Chomsky called “The Withdrawal: Iraq, Libya, Afghanistan, and the Fragility of U.S. Power.”
http­s://y­outu­.be/jL­48Qbnb­CJw?si­=k0gYf­G4ZRUS­wSX35
PEtr Tobes
23. února 2024 • 20:37
je zajimave, za zdejsi at uz "chcimirstvo" nebo rovnou kolaboranti s putlerovou risi zla stale urputne haji masoveho vraha az do roztrhani tela a budou to delat jiste dal i po samotnem diktatorove ztotozneni se s Hitlerem a jeho metodami, priznat si, ze naleteli prolhanemu vrahovi a dustojnikovi KGB je pro ne prilis "obtizna disciplina", pripadne to delaji ze zlomyslnosti coz je take mozne, sami z toho samo nic nemaji, na to jsou prilis bezvyznamni hlupaci, ale je to sranda to pozorovat, dezolatstvo je velmi zvlastni zivocisny druh s omezenou intelektualni kapacitou
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
23. února 2024 • 18:39
V celé té válce dvou bývalých zemí SSSR se mi líbí zásadní postoj našeho prezidenta Petra Pavla který dokazuje, že i komunisté byli slušní lidé.
PEtr Tobes
23. února 2024 • 09:57
putler se brani na ukrajine podobne jako treba hitler v polsku podle kolaboranta erp3...tak urcite!! on by se branil, i kdyby prijel s tankama sem a podobne ostudy by hotady jistes vitali...ale to se nestane na to zapomente sraci, protozer NATO !!!
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
23. února 2024 • 18:40
lo ?@PEtr Tobes .. Se ti zase zdálo ?
Avatar - Kamil-Tester}
Kamil-Tester
22. února 2024 • 16:21
Tolik padlých, už aby to skončilo.
Richard Šebesta
22. února 2024 • 16:47
@Kamil-Tester Souhlasím. Ale bohužel v NATO i na Ukrajině a zřejmě i v Rusku to mají jako málo.
giorgio287
22. února 2024 • 15:10
S Čechy válčí jen šmejd Fiala

Rusofil Bartkovský potřebuje odbornou pomoc - jebe mu
Uživatel_161293
2. března 2024 • 14:03
@giorgio287 Vy příměr šmejd rozhodně neužívejte....jen při pohledu do zrcadla.
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 14:12
Se mnou nikdo neválčí a Rus už vůbec ne.
Hulin No More
22. února 2024 • 17:08
@epr3 nikoho nezajímáš
Richard Šebesta
22. února 2024 • 18:41
@Hulin No More A koho ty ?
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 19:55
@Hulin No More Já nikoho, ty Chocholouška. Už tě delší dobu sleduje.
PEtr Tobes
22. února 2024 • 21:40
@epr3 jo tak uz jsem si to nasel,rikal to putin Carlsonovi, ze se musel branit agresi zleho zapadu, tak proto "byl donucen vstoupit" na tu ukrajinu, a je to dle slov samotneho putina podobne, jako se hitler musel branit polske agresi, tak taky pro jistotu vstoupil na polske uzemi, proste prevence je zaklad tak uz je to jasne ze? hahahahaha filcko
Avatar - epr3}
epr3
23. února 2024 • 06:01
Tobes A co se ti na tom nezdá? Jak to bylo ve skutečnosti s Polskem nevím, nebyl jsem ještě na světě, ale Putin brání ruskojazyčné regiony proti ukrajinským náckům, které k tomu zneužily USA a EU jim snaživě pomáhá. Až buteš déle na světě, tak ti to docvakne, hahahaha, trumpetko.
bella.
22. února 2024 • 21:46
@Hulin No More
Ty jo ?!
---------------------- --------------
tangerine11
22. února 2024 • 11:43
Minuta ticha za Reflex, jak jsme ho znali z dřívějška .. jako kritické, režimu nepoplatné médium ..
viktor viktor
22. února 2024 • 10:35
Ještě připomenu, že seriózní informace jsou na TV Xaver live a XTV. Paní Karol, pan Holec a další jsou Novináři s velkým N !
bella.
22. února 2024 • 21:48
@viktor viktor
Sleduji " Aby bylo jasno " s Bobošíkovou na youtube! Má vždy připraveno a má doklady o tom, kde čerpá! A nebojí se!
................
Uživatel_5713462
23. února 2024 • 03:22
@bella. Jako vtip dobry 😀😀😀
bella.
23. února 2024 • 22:27
@Uživatel_5713462
No jasně!Je to totiž jen pro chytrý, to jsem ti zapomněla říct
))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­)))))))
Frank51482
22. února 2024 • 08:39
Bartkovský, lžeš! Se mnou a s moji rodinou Rusko neválčí. Mluv jen za sebe!
Richard Šebesta
22. února 2024 • 08:48
@Frank51482 To je pravda jež bude pro Kelne­ry,Hu­liny,­Hrabě­ty a další falzifikátory pravdy těžko stravitelná. Komunistické myšlenky v nich jsou stále silně zakořeněny. Já jen já jen já mám pravdu a hotovo.
bella.
22. února 2024 • 21:49
@Richard Šebesta
No ale Vy taky máte jen pravdu a anož analyzujete, za každým pařezem vidíte bolševika .A to je taky dost úchyný a škodlivý!
Saša Krach
22. února 2024 • 08:14
No války byli a budou..Pro človeka je přirozené řešit problém bojem.I když se sem tam se objeví politik ...dobrý politik ..který umí a je po boji.
Co je důležité...Tak nějak prohráváme. Ne ideologicky, ne vojensky, u nás válka není ale ekonomicky. A pokud nefunguje ekonomika musíte zapomenout na válku...Německo se údajně řítí do recese..uvidíme, pokud Německo co bude s námi..Martin B to vidí jinak, no aby se klučina nedivil ,,,Martine chceš jít aspoň na jeden rok na vojnu,, naučíš se plazit a střílet trochu že samopalu 😂,,asi nechceš.
jerryx
22. února 2024 • 07:48
Jak si tak čtu debatu, budu mít jako dost často oblíbený třetí názor,ale těžko můžu vědět, jestli se aspoň trochu blížím pravdě, když jsou všichni ostatní přesvědčeni o té své. Líbí se mi Havlova metoda pochybovat o pravdivosti každé věty. Takže, když se vrátíme na začátek, Rusko napadlo suverénní stát, který i přes svou pochybnou vládu je přece jenom daleko demokratičtější. Odnáší to jako obyčejně normální lidi. Havlova myšlenka, kterou jsem zastával i já, tedy spolupráce Západu s Ruskem, nefungovala a ani fungovat nemohla. Rusko neprohraje , takže časem dojde k jednání. To si neumím představit, protože Putin chce obnovit Ruskou říši a Ukrajince za národ nepovažuje. Putin je průměrný kágébák , nevzdělaný a nepříliš inteligentní a jako takový se obklopuje lidmi ještě hloupějšími, než je on sám, což je vidět třeba na Medvěděvovi. Západ bohužel reprezentuje senilní Biden, patřící do LDN a v čele mnoha zemí ( Irsko , Holandsko) stojí naprostí levicoví idioti. Horší je, že progresivní mor ohrožuje i Británii. Náš prezident je sice celoživotní kariérista, ale v armádě strávil celý život a celkem oprávněně se ptá, jestli je plán, když Rusko vyhraje. To se obávám, že není. Problém západního světa je že slabí a zbabělí politici ustupují pomateným genderovým a zeleným šílencům, jen proto, že se obě skupiny bojí normálně myslet nebo dokonce pracovat. A pan Bartkovský není dobrým novinářem, třeba by se mohl ještě změnit, ale to by si to musel uvědomit a rezignovat na post, na který nemá. Jinak bude otázka znít, zachrání syn z povolání Alex Soros Reflex , nebo dá přednost myšlence peníze rozfofrovat, až starý pán nebude? Abych to shrnul, jsem s normálními Ukrajinci, jsou nám velice podobní, když s nimi mluvím, ale ne s jejich papaláši, ti jsou podobní, jako ti naši, jde jim jen o sebe.
viktor viktor
22. února 2024 • 10:28
@jerryx …Tak on má celoživotní kariérista a agent soudruh Pávek podobnou kvalifikaci jako Putin. A Pávkova mamina politručka také. To by si mohli rozumět…Znáte to “ Vrána k vráně sedá, KGBáka hledá “.
jerryx
22. února 2024 • 11:13
@viktor viktor Ano v něčem jsou si podobní, až na to, že PP nikdy politika nezajímala a ani jí nerozumí. Má to ale výhodu, že když to poradci neohlídají ( a navíc většina jeho poradců jsou v praxi nepoužitelní snobi z Aspenu), tak mluví jako zkušený voják a má ho smysl poslouchat. To Putin má utkvělou představu, že rozumí historii a je velkým státníkem, ale zůstal průměrným paranoidním kágébákem. Manželka PP mi nic neudělala a ani mi nevadí, na rozdíl od PP , který mě vytáčí podporou klimafanatismu a progrevisismu, když by si měl uvědomit že by neměl štvát lidi, kteří jsou taky proti Rusku, ale nesnáší to genderoklimatické sorosovské vymývání mozků.
viktor viktor
22. února 2024 • 13:48
@jerryx …Jsem také přesvědčen, že většina občanů CZ nevěří ani zkorumpovanému Putinovi, ani zkorumpovanému Zelenskému a už vůbec ne soudruhům z Hradu a ze Strakovky. Právě pro jejich podporu zhovadilých nápadů, které zeslabují ekonomickou a sociální úroveň CZ.
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 13:56
@jerryx ...když se vrátíme na začátek, Rusko napadlo suverénní stát...To není začátek, začátek leží minimálně osm let zpátky. To, co začalo před dvěma roky, je už jen důsledek.
PEtr Tobes
22. února 2024 • 15:42
@epr3 aha, a co se stalo tak hrozneho pred osmi roky, ukrajina napadla rusko?? aha, tak nic, zase jen lzi kremelske uderky, putler valci na ukrajine uz od roku 2014, sam to priznal, a po velke invazi pred dvema lety uz vi, ze nema cenu to moc tajit...je to agresor a napadl suverenni zemi protoze je posedly obnovenim ruskeho imperia, tak jednoduche to je,ale nasi "chcimiri" si to samozrejme vzdycky nejak vysvetli, i kdyz jsou to nesmysly co hlasa sam kreml, verim, ze tento zlocinec skonci spatne, je to jen otazka casu!
Richard Šebesta
22. února 2024 • 16:51
@PEtr Tobes No vy gaučoví válečníci taky plácáte bludy a z gauče jen tak mimochodem nikdo válku nevyhrál.Tak máte možnost.
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 19:28
@PEtr Tobes Najdi si to, ty vocasi, ale v Reflexu ani na Seznamu to nebude.
bella.
22. února 2024 • 22:25
@PEtr Tobes
Tak hele, když řekneš A, muíš říct taky B.
Proč tam tedy Putin vlítl?
Co je Minská dohoda ?
Pak se ozvi ( ale až to nastuduješ, protože jinak bys byl pouhý dezolát vzdělanějších informací)
....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­..
bella.
22. února 2024 • 22:22
@jerryx
Už jednou jsem řekla , že Havlovy myšlenka/y nefungovaly a hodně práce s ním měli lidi vzdělanější, aby to tady mělo aspoň trochu řád! Potřebovali se ekonomové , technici, nikoli zasněný a dost /hodně nevzdělaný prezident , byť rarita bývalý disident.
Putin že je hloupý ? I ten Pávek by musel uznat, že Putin má geniální mozek, což oceňovali mnozí s ním spojenci.
Abych to shrnula, já s Ukrajinci mám problém a nevím co myslíš že ty s " normálními " Ukrajinci" nemáš.

Vždycky jsme nějk nenáviděli Rusy a Rusko.
Ale tahle komedie blbců z Evropy a našeho Parlamentu za chvíli docílí, opaku. Ukrajina vůbec není mírumilovná louka sedmikrásek, je to příšerně zkorumpovaná a nesamostatná zem s obrovskou kriminalitou a nevzdělaností. Média a politici se bojí jeden druhého nalít čistého vína a ten rozjetý vlak zastaví kdo ? Asi tak jak Macron a Merkelová své Araby a Turky? Ukrajince nepřijímají .Nedostanou už dávky, jako ti první.Válke neválka!
------------------------------------------- ------------------------------
PEtr Tobes
23. února 2024 • 10:00
@bella. ano, vim proc tam vrahoun putler vlitnul, protoze vedle sebe nesnene ukrajinu v zapadnich strukturach, coz by mohlo v dusledku ohrozit jeho mafiansky a zlocinny rezim a tedy i jeho samotneho, proto tedy barbarsky zautocil, jiny duvod neexistuje, vse ostatni je prolhana ruska propaganda, kterou konzumujes jiste s velkou radosti. a minske dohody jsoui naprosto k smichu, byl to v podstate ukrajinsky "mnichov", jen se ho ucastnili tady i oni,to by zadna zeme nikdy neprijala kdyby nebyla pod brutalnim vojenskym natlakem...a byla to jen putlerova vyckavaci taktika pred zahajenim otevrene valky.
jerryx
23. února 2024 • 11:37
@PEtr Tobes V prvé řadě chtěl Ukrajinu připojit k Rusku, což by bylo asi nemožné, pokud by byla v NATO. Ale strach ze Západu může být v jeho hlavě a může se mu jevit jako reálný. Pořád si myslím, že k tomu pomohla ztráta respektu ze Západu- senilní prezident USA a EU vedená paní Uršulou a zelenogenderovými fanatiky , připojme k tomu ostpolitiku Německa , popleteného Macrona, Británii , ohrožovanou zevnitř levicovými fanatiky a oslabení Západu je zřejmé.
bella.
23. února 2024 • 22:31
@PEtr Tobes
Prosím tě, a proč tedy Rusko 30 let nechalo Ukrajinu , když se odtrhla v klidu chcípat na souchotě?Nějak nechápu, že až po 30 letech podle tebe Putin, či Rus nesnese vedle sebe Ukrajinu!
-------------------
jerryx
23. února 2024 • 11:55
@bella. Ano Havlův a taky můj svět nefunguje, ale jak říkal VH, důležitá je i snaha něco změnit. A Havel byl velice vzdělaným člověkem ( srovnejte s PP ), ale taky absolutním demokratem, nevnucoval své myšlenky a mimochodem, sám se zasloužil, že u nás už neexistuje paragraf hanobení prezidenta republiky. Trvám na tom, že Putin je nevzdělaný hlupák, za covidu se schoval do krytu, takže si nechá namluvit každou blbost, zatímco normální člověk ví, že když PCR test stojí 900 Kč, tak si kšeftaři koupí odborníky a ti budou strašit veřejnost , aby se na tom vydělalo , co nejvíc.
bella.
23. února 2024 • 22:39
@jerryx
haha, hanobení prezidenta je, že zpovykovaná študáci po Staromáku voziki v trakaři mrtvé velké prase a bylo na něm napsáno ZEMAN, hanobení je, že na symbol , na Hrad pověsí nějaká debilní skupina Ztohoven červené trenky jako zástavu. C tady vykládáš? Tak fajn, za tohle by měli klidně na pár dní sedět.Utržený ze řetězu !! Nejen přes hubu jim měli dát , ještě tučnou pokutu, jen prachy na ně zaberou!
A Havel a demokrat ? No nevím, on byl od všeho kousek, nevyrovnaný člověk.Sečtělý, ale nevzdělaný do hloubky!
Demokracie není dovol si vše, demokracie je tvrdě bránit pořádek, jinak je to anarchie.Jenže, tady už se každý bojí říct, hergot tohle se nedělá ! tohle se nesmí ! opovaž se , atd.!Asi , že by tím poškodil lidská práva!
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
22. února 2024 • 06:27
Pisálku s tebou a tobě podobným gaučovým válečným štváčům asi válčí a má podporu lidí, kteří chtějí mír.
Miroslav Hraběta
22. února 2024 • 06:17
Jsem příjemně překvapen, jak dobrým šéfredaktorem Bartkovský. O tom též svědčí pištění proruských krys, jež se tu hojně ozývá. Ale bať: mohou tu jen smrdět a škrábat svoje bludy. Nic jiného nemohou 😃😃
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
22. února 2024 • 06:28
@Miroslav Hraběta....... Di ty ferdo, že by až tak ?
Richard Šebesta
22. února 2024 • 08:31
@Miroslav Hraběta Ty jsi ubožák. Když se ti něco nelibí taky tu píšeš. Ale na druhé nadáváš když vyjádří svůj názor. Tak se rozhodni jsi komunista nebo demokrat ?
Frank51482
22. února 2024 • 08:43
@Miroslav Hraběta A co můžeš ty proamerický potkane? Akorát ty tady smrdíš nejvíce.
PEtr Tobes
21. února 2024 • 23:32
pozor pozor, Vladimir Vladimirovic Putler je skvely a moudry vudce, ktery dobre vi, co je pro nas narod nejlepsi, narozdil od zdejsi kolaborantske a probruselske, ukrajinske a proussacke vlady, ktera nehaji zajmy russke, tedy samozrejme mysleno ceske republiky ale leze do zadku zapadnim a cizim mocnostem...to je velike fuj, my tady chceme russky mir!!! konec hlaseni z petrohradu
bella.
23. února 2024 • 22:42
@PEtr Tobes
já tomu nerozumím a pokud nemáš podvahu, tak nepiš tady jinotaje, nepiš vůbec.
hm , Putler - koho tímm myslíš?!
!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!
Papanikula
21. února 2024 • 23:19
A S kým válčí USA ?Střelbou do civilistů a válečnými zločiny třeba v Iráku ?

Server WikiLeaks s Assangem v čele zveřejnil miliony dokumentů, včetně řady utajovaných zpráv souvisejících s válkou, špionáží a korupcí. V roce 2010 se například na WikiLeaks objevilo video pořízené z amerického vojenského vrtulníku, jež zachycovalo zabíjení civilistů v Bagdádu. O několik let později server informoval o amerických odposleších francouzských prezidentů Jacquesa Chiraka, Nicolase Sarkozyho a Françoise Hollandea a v roce 2017 zveřejnil tisíce dokumentů o praktikách americké kybernetické špionáže.
Richard Šebesta
21. února 2024 • 23:03
Pan redaktor se mýlí když tvrdí že to co udělala vláda za poslední 2 roky bude světlý bod naší historie . Tak na svatého dyndy se ho dočkáme s touto nutelovou vládou toho světlého okamžiku. Naopak pane redaktore vy jste moc mladý a dobu před listopadem 89 tedy 70.a 80.léta nepamatujete, já ano. Současná vláda premiéra Fialy se chová zcela stejně jako vlády za Husáka jimž tehdy předsedal Štrougal. Tehdejší vláda Štrougala co nejvíc podlézala Rusům (Sovětům) a dnešní vláda dělá totéž jen se vyměnily mocnosti. Tehdy SSSR dnes USA. To je celý vtip. Logiku v tom nikdo nehledejte jak píše redaktor Bartkovský ve své stati , ona to je totiž česká povaha podlézat vždy někomu !
Hulin No More
22. února 2024 • 02:47
@Richard Šebesta Jako štrougalův cajt si to musíš dobře pamatovat, co šebesta? ty jsi takovej náš malej totalitní hujer. Jinými slovy komunistům sloužící prase.
Richard Šebesta
22. února 2024 • 08:35
@Hulin No More To prase jsi ty ? Tak to mne nepřekvapuje. Píšeš bludy a navíc to nemá logiku. Ty tu dobu nepamatuješ že ? Tak drž tlamu a nech mluvit ty co ano. Ničemu nerozumíš.
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 13:59
@Hulin No More Víš blbečku, my, co jsme minulý režim zažili už jako dospělí, dobře vidíme jeho paralelu s tím dnešním. Je to jinak pojmenované, natřené jinou barvou, ale pods*** je stejná. A jako bolševik se tady chováš ty s Hrabětou a podobnými vymázly a zoufalci.
Miroslav Hraběta
22. února 2024 • 06:21
@Richard Šebesta Tak si, Šebesta, pořiď ruský internet, když se ti émerickej ekluje. Dva kelímky od jogurtu, provázek a budeš king, který nepodlézá USA 😃😃
Richard Šebesta
22. února 2024 • 08:37
@Miroslav Hraběta Maliř se pozná podle tahu štětce , primitiv podle svých keců. Asi tak.
bella.
22. února 2024 • 22:38
@Miroslav Hraběta
můžeš, nemusí to pobrat, ale USA se mohli podělat, když Rusové vystřelili první družici, natož pak člověka do kosmu.Rusové pořád byli před US , potažmo NASA vpředu. Kenedy tehdy uzpůsobil politiku dotací na vesmírné lety a NASA byla v obrovském presu, aby urychlila lety před Rusy.Kromě toho, byť se ti to nejeví mají obrovsky dobrou vědu.
A protože je to největší země na světě s neuvěřitelným nerostným bohatstvím , pěstují si vědce ve velkém.
V porovnání s nimi Ukrajina po 30 letech svobody je pole zvorané, neobdělané.
Nemluvím o normálním životě v Rusku, ale vyjadřuji se k tvé blbosti ohledně toho, že nemají internet atd.( 2 kelímky a provázek - hm možná ze Stínadel telefonek).
-------------------------------------------------------------------
bella.
21. února 2024 • 22:58
Mistře péra Martine Bartkovský,
dnes jsem četla, jak český podnikatel celou dobu podniká na Ukrajině - v ý c h o d n í !!!! a mezi řádky přiznal, že Ukrajinci tam odtud zdrhli, pole poloprázdná atd., zmínil , že válka tam je, ale jeho podnikání se drží.Vyšlo to v s Reflexem tendenčně spřízněném Seznam.cz.
Já sama žasla, když nám strana a vláda cpala do hlavy, že Ukrajina je zničená, kdo tedy seje, sklízí, skladní jejich pšenici a pak nám ji sem cpe a stateční Poláci ji vyhazují , kde se to jako všechno urodilo, když celá UA lehla poelem a pak jsem si přečetla konečně seriózní článek, že se bojuje na jen 20 % území a celých O S M D E S Á T PROCENT UKRAJINY je netknutých..
Tedy mi vysvětlete Mistře, jaký metr máte na mysli! Tu ofenzivu 200 m tam
a 200 zpátky ?!
A co se týče domněnek a la Putin hrrrr na Evropu, nechám bez komentáře, ale jistě by to vedlo k atomovce.A pak by neměl s kým v Evropě obchodovat. Že by tady dřepěl a mastil karty se Sorosem ? Konzerva z NATO , pan prezident Pavel možná i přitvrdí, že Putin už už si pucuje boty o Slovensko , ale tady já sázím na Fica. Ten se domluví .
-----------------------------------------
Přemýšlím. jaká je asi atmosféra v Reflexu, kdysi odvážného plátku, když šéfredaktor hřímá kraviny jak kdysi za komunistů tuctový předseda KSČ u rudého koutku .
Šéfredarkore Bartkovský , Vy děláte ze svých kolegů voly ? ( kromě J.Fištejna)
-----------
A teď Mistře žurnalistiky jiné téma :
jak se připravujete na Měsíc česko-ukrajinského přátelství v divadlech ( za komunistů stejně tak vnucovaný Měsíc česko-sovětského přátelství v divadlech ... ).Lobujete za Reflex pro scénku Zelenského v punčoškách coby gaye, navíc ruskojazyčného ? Lobujte , ať máte zas " téma"

A pro poučení zde samotnými Ukrajinci zpracovaný viz : offshore 95 http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=Pp0W­WZbNGq­4/
------------------------------------------------------------ 0 ------------------------
Miroslav Hraběta
22. února 2024 • 06:23
@bella. Možná by ses probrala, kdyby ti ruská raketa spadla na kebuli. Škoda by tě fakt nebylo...
Hulin No More
22. února 2024 • 08:11
@Miroslav Hraběta má v ní péra
bella.
22. února 2024 • 22:46
@Miroslav Hraběta
Hraběto, kdyby na mě dopadla ruská raketa
( se součástkami z USA ) , pak bych se neprobrala a Hraběta by mi tím pádem byl úplně ukradenej. Ale, dokavad jsem svěží, budu tě tepat za tvou nevzdělanost . To víš, ty proukrajinský po mě raketou, já mírotvorce po tobě radou.Mírotvorce ale nejsem z přesvědčení, nýbrž z pudu sebezáchovného před Ukrajinou nic šlechetného v tom tedy nehledej.
------------------------------------------------------
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
21. února 2024 • 21:57
Ukrajina odstřelovala ruskojazyčná města Donbasu už od roku 2014. Takže válka tam není dva roky, ale 10 let. A to, že Rusko válčí i s námi je jenom vlhký sen válečných štváčů.
Asatin
21. února 2024 • 22:34
Ras=nenormalni Putin Vrat se do ruskeho sveta.Tam patris.Od putina dostanes zlatej rubl.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
21. února 2024 • 22:43
@Asatin ...Copak ferdo, pravda se ti nelíbí ?
bella.
22. února 2024 • 22:48
@Asatin
člověče, tak snad chceš znát pravdu, jako to bylo, alneboti pravdu má furt nalejvat jen Seznam.cz a vládní plátek Reflex.Čti i jiná, než česká média.
Gustav Čech
22. února 2024 • 08:10
@RASPUTIN Rusko anektovalo Krym v roce 2014, takže je tam válka už deset let. Na seznamu zemí nepřátelských Rusku jsme od roku 2021. Rusko s námi válčí, i když zatím pouze v rámci hybridní války. Válku rozpoutalo a vede Rusko, je to agresivní imperiální mocnost s expanzivní politikou a ekonomikou založenou na ofenzivní exploataci jak přírodního prostředí, tak okolních států. Vy jste mravenečkem v ruské informační válce. Berte to jako další, pravidelné, symbolické plivnutí do tváře. Sláva Ukrajině!
Richard Šebesta
22. února 2024 • 08:36
@Gustav Čech Já to vídim jinak Sláva Maďarsku !
bella.
22. února 2024 • 23:02
@Gustav Čech
Vysvětli mi pojem hybridní válka proti Česku.
Hezky podrobně, ráda se poučím co to je . A konkrétně, žádné okecávání.
Vysvětli mi, proč je Česko od r. 2021 na seznamu Rusů a vysvětli mi proč Rusové v 2014 vyjeli na Krym.
Vysvětli mi, proč tam ty ukrajinské bestie podpálili ruský lidi ve škole a proč ostatní UA nedemonstrovali proti takovému zvěrstvu ? A vysvětli mi, proč Ukrajinci vyznamenali jednoho z nejhorších sadistických nácků Banderu svým , tzn. se s ním ztotožňují , národním hrdinou?Za co?Za půl mil. pogromu na Židy , za desítky ticích podřezaných zastřelených Poláků atd. ? a vysvětli mi:
chtěl bys žít se svým civilizovaným mozkem na Ukrajině, nebo radši v Rusku ? Obojí nic moc, ale kdybys musel, tedy kam?
Zvaž tamní vzdělání, hygienu, perspektivu zaměstnání, zdravotnickou péči, studium ....
Jozef Kolek
21. února 2024 • 21:51
Bartkovsky, šup šup na front, bojuj!!, my nie !!
mibar
21. února 2024 • 21:39
... pan Martin "Jasánek" Bartkovský opět skvělý ...
Michal Kelner
21. února 2024 • 21:34
To jsou zase prudce inteligentní myšlenky prokremelských kolaborantských dezolátú. Papanikula nemůže žít bez Pávka, zřejmě osudová přitažlivost.
Mentál Našinec zaslouží metál za myšlenku, že vražda Skripala a Litviněnka byla vlastně mírovým poselstvím.
Vím, že je hloupé vysmívat se hlouposti, ale vaše výplody už opravdu hraničí s idiocií.
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 22:53
@Michal Kelner Jj, není nad humanitární bombardování SFRJ. Zajímalo by mne, co by jsi říkal, kdyby RF na UA postupovali stejně jako ISR v Gaze. Zkrátka, motáš přes paté přes deváté jak vládní propaganda hlásá. Propaganda se dívá na svět černobíle, ale svět černobílý není.
Michal Kelner
22. února 2024 • 00:09
Nevšiml jsem si, že by se článek p. Bartkovského zmiňoval o Jugoslávii nebo o Palestině.
Nepřeju Ti nic špatného, ale zkus si představit, jak by Ti bylo, kdyby Ti někdo zabil děti, vybombardoval barák a znásilnil manželku tak, jako Srbové v Prištině, Hamás v Izraeli nebo rusáci na Ukrajině. Určitě bys tu spravedlnost viděl jinak, než jak jí vidíš teď.
Richard Šebesta
22. února 2024 • 08:41
@Michal Kelner No Jugoška jistě bolavé místo natohujerů. Dojde i na ně za měsíc bude výročí, 25 let od bombardování Jugošky. To budou zajímavé ty diskuse.
Richard Šebesta
22. února 2024 • 08:45
@Michal Kelner Neplácejte bludy Kelnere a když chcete něco psát u Jugoslávii a Srbech naučte se pořádně dějiny Jugoslávie. Jste trapný jako saně v létě. Mimochodem bomby na Jugošku padaly kvůli Kosovu. To jen dokazuje jak jste totálně mimo , co s tím měla společného Priština ?
bella.
25. února 2024 • 10:03
@Michal Kelner
Právě proto, že Bartkovský nezmínil Jigoslávii, byla mu připomenuta,.Tam skutečně šlo o genocidu, zatímco v Ukrajině o válku!
bella.
21. února 2024 • 23:04
@Michal Kelner
Michale Kelnere, co jste kromě nadávek chtěl konkrétně sdělit k Bartkovskému a jeho zvláštnímu pojetí objektivní novinařiny.Neříkám novinařiny investigativní, mně by stačilo objektivní.
Myslíte, že by byl v tu ránu bez chleba?
--------------------------------------------! --------------------
Michal Kelner
22. února 2024 • 00:16
@bella. Vzhled pana Bartkovského a jeho pojetí novinařiny je dle mého názoru velice objektivní, založený na faktech a zcela prost manipulací. Vrah je podle něj vrah, zloděj je podle něj zloděj a oběť je oběť.
Prokremelská filcka tuto objektivitu těžko ocení.
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 14:05
@Michal Kelner Kde tam jsou fakta, ty blbe? Celé je to na Bartkovského snaze se zalíbit těm, co ho posadili do křesla šéfredaktora. Tahle doba je fakt koncentrátem blbců a hujerů u moci a na vlivných místech. Zatím bezkonkurenčně nejhnusnější polistopadové období.
PEtr Tobes
21. února 2024 • 21:05
jo je to presne tak, jak je to v clanku, novodoby hitler, ke kteremu se ostatne sam prirovnal pri rozhovoru s tim americkym saskem, coz je uz opravdu dost "silna karta",a svoji barbarskou agresi miri i na nas...je to nepochybne a on a jeho propagandiste se tim ani netaji, proto je absurdni, ze tu ma stale svoje "fans", ale tak to je, nekdo je proste z povahy kolaborant, casto i ze zlomyslnosti a samozrejme s vidinou nejake "pochybne odmeny"...je to hnus a je treba si na ty nejvetsi vytecniky trochu posvitit...ono nic neroste do nebe a i putler jednou zatrepe...
Hulin No More
21. února 2024 • 21:09
@PEtr Tobes žádná odměna je nečeká. Šli by ke zdi za kolaboraci.
PEtr Tobes
21. února 2024 • 21:12
@Hulin No More tak jednak oni si to muzou myslet, a pak myslim ty nejhorsi ,tedy ty, kteri by tady vitali russkou okupacni armadu..no pokud by byla ostra valka, tak by samozrejme ke zdi jit mohli, jenze to si ve sve slabomyslnosti asi nedokazou pripustit
bella.
21. února 2024 • 23:13
@PEtr Tobes
Takže já bych si " posvítila " na tebe, když jinak nedáš !
Teď hned mi řekni příklad, kdy Putin cituji Tebe :
" svoji barbarskou agresi miri i na nas."

Ten ani nemá prsty v energetické krizi Česka a ani ne té ukrajinské. .Zkorumpovaná Ukrajina za Zelenského dluží Rusku velké peníze a aby toho nebylo málo, docela svinsky podřízli její " vlastenci " /přerušili / North Stream a svedli to na Rusy.
Takže , máš úkol viz shora a dej vědět, až si to zjistíš .Pokud ne, jsi dezinformátor
--------------------------------------------------- §§§§§ -----------------------------
PEtr Tobes
21. února 2024 • 23:16
@bella. a potrefena russacka filcka se ozvala...tobe nebudu vysvetlovat vubec nic, ty budes hajit toho fuhrera z kremlu do poslednicho dechu...ale tak to je kazdeho volba, ale jednou budeme uctovat jestli se toho dozijes...tak to ve valkach chodi, kolaboranti za hitlera by mohli vypravet ti co to prezili kdyby jeste zili a taky tomu urcite neverili ze to prijde
bella.
25. února 2024 • 10:06
@PEtr Tobes
Budeš mi vysvětlovat!
------------------------------------- !!! ------------------------------
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 20:52
Hm, bojte se Rusů, ale co takoví trpaslíci?! Ti jsou nejhorší!!!
mibar
21. února 2024 • 21:38
@našinec vlezou všude a hrozně rychle se množí ...
Michal Gregor
21. února 2024 • 20:09
V článku výstižně popsaný stav věcí. Díky za něj.
Papanikula
21. února 2024 • 20:07
Komunisticky lampasak agent Pávek
no ono ve všech armádách to je jeden einstein vedle druhého...komu asi může vyhovovat vojenský drill resp. vojenské pořádky
giorgio287
21. února 2024 • 19:58
Bartkovský se zbláznil. Co by si asi Rus s vytunelovanou germánskou kolonií počal?

S námi válčí Fiala a eurosojuz. Kvůli nim byli všichni okradení o 1/3 úspor.
Hulin No More
21. února 2024 • 20:14
@giorgio287 obere tě o zbytek, logicky retarde
Richard Šebesta
21. února 2024 • 23:09
@Hulin No More Kdo paraguayská armáda nebo ty nebo nutelova vláda ?
bella.
21. února 2024 • 23:22
@Hulin No More
Retarde koukej:
za 2/3 zbytku nakoupím Nutellu a Kečup , "tradiční jídlo " Čechů a Putinovi nabídnu. Zdrhne jen co k tomu čuchne. Co by tady s takovými dělal?
Hulin No More
21. února 2024 • 19:51
jednoduchý řešení - jestli padne Ukrajina, přijde 5 mil uprchlíků a mezi ně rozdělíme důchody kolaborantů.
giorgio287
21. února 2024 • 19:58
@Hulin No More
Moc chlastáš.
Hulin No More
21. února 2024 • 20:10
@giorgio287 na obřad zapomeň; nebudou prachy - vysypeme tě do pole
Richard Šebesta
21. února 2024 • 23:11
@giorgio287 Nechlastá hulí nějaký silný matroš možna LSD. Už ta přezdívka jeho nebo to je jméno ? Čert aby se v tom vyznal.
bella.
21. února 2024 • 23:24
@Hulin No More
Jestli padne Ukrajina ( a co jinýho čekáš), tak připomínám, že pro hranice s Běloruskem posílala loni Merkelová na obranu Polákům ostnatý drát.
A protože je v EU a je to precedens, pak holt není zbytí a 5 milionů zůstane doma, Merkelová pošle i nám.
-------------------------------- --------------------------.
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 14:08
@Hulin No More Ona už fakticky padla, teď jenom, jak dlouho bude Fialenko a ostatní pitomečkové ve vládě předstírat, že ne.
http­s://ww­w.par­lamen­tnilis­ty.cz­/are­na/roz­hovo­ry/-Jinak-nez-prohra-se-to-nazvat-neda-General-Sandor-vidi-Ukrajinu-a-ma-jasno-751091
jerryx
21. února 2024 • 19:46
Představuji si Petra Pavla, jak jezdí po světě a shání dělostřelecké náboje. A kolik jich už sehnal? To je myšleno smrtelně vážně? Tohle je úvodník Reflexu nebo Mateřídoušky?
Papanikula
21. února 2024 • 20:08
@jerryx
Komunistická zelená guma a komunisticky agent Pávek


no ono ve všech armádách to je jeden einstein vedle druhého...komu asi může vyhovovat vojenský drill resp. vojenské pořádky
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 21:01
@Papanikula Pávek je takový Taťka Šmoula - modrá kůže, bílý vous a rudý až na prd**i.
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 20:41
@jerryx Tak ono už dva roky naši vládní představitelé jezdí po světě a chrání zájmy UA. Na ty české se nějak nedostává.
Richard Šebesta
21. února 2024 • 22:47
@našinec Souhlasím. Mnoho lidí si myslí že Nutelova grupa je spíše ukrajinská vláda než česká. Stále nechápu proč my Čechuni máme tak odpornou povahu . Když byla VS lezli jsme do řiti Rusům (sovětům) teď pro změnu Amíkům a EU. Až přiletí Marťani jak o nich mluvil Paroubek tak budeme první na jejich straně.
bella.
21. února 2024 • 23:28
@jerryx
To je ta " inkluze " , aby každý pochopil : Hlas Hradu - Matřídouška - Reflex
Libor Krajíček
21. února 2024 • 18:52
S autorem článku možná Rusko válčí, i když pochybuji, že si vůbec všimlo jeho existence. Se mnou ale ne a myslím že ani s většinou rozumně uvažujících lidí.
Hulin No More
21. února 2024 • 20:06
@Libor Krajíček oni už ti to na odvodové komisi vysvětlí
bella.
21. února 2024 • 23:35
@Hulin No More
Odvodová komise bude jistě spolupracovat s tou ukrajinskou , přece neodvede tebe a současně nechá v klidu podstadité osvalené UA muže zašité u piva a vodky v bytech laskavých Čechů .No to snad ne!.
Libor Krajíček
22. února 2024 • 12:05
@Hulin No More Za svou zemi klidně položím život, když to bude nutné. Za Pětikopulaci a tzv. "evropské hodnoty" nikdy !!!
Michal Gregor
21. února 2024 • 20:06
@Libor Krajíček Zajímavý. To vypadá že na Ukrajině umírají jen nerozumě uvažující lidé.
bella.
21. února 2024 • 23:40
@Michal Gregor
No, kdyby byli rozumní, nevolili si herce Zelenského.Kdyby byli rozumní, dávno už aspoň na Ukrajině bylo lepší školství a zdravotnictví a ne vše i po 30 letech na hnoji.A kdyby byli rozumní, potrestali by jejich nácky, co dělali obyčejným lidem, byť ruským, příkoří a kdyby byli rozumní, kývnou na neutralitu, co chtěl Putin a jedou dál a ještě mohli získat.A kdyby byli rozumní, dávali by vyšší tresty za opilství a vyšší tresty za absence v práci atd atd. Takže obecně - ano , s nerozumnými se válčí.Dohoda se nerýsuje !
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 18:35
RF válčí s UA a Reflexem 2 roky, Západ válčí s RF minimálně 10 let.
Michal Kelner
21. února 2024 • 18:52
@našinec Skripal, muniční sklady v Bulharsku a ve Vrběticích - na to jsi už zapomněl?
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 19:04
@Michal Kelner To zřejmě nebyla příčina, nýbrž následek.
Michal Kelner
21. února 2024 • 19:23
@našinec jogurte, jogurte. A ono došlo k teroristickému činu západu na území RF?
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 20:43
@Michal Kelner Pšenko, Pšenko. Došlo. Mimochodem, zbraně ve Vrběticích a v Bulharsku měly být použity proti občanům RF a ruskojazyčnému obyvatelstvu UA na území UA.
Avatar - epr3}
epr3
22. února 2024 • 14:11
@Michal Kelner Mimo blbejch keců v mééédiích nebylo nic prokázáno, natož souzeno a odsouzeno.
Avatar - našinec}
našinec
21. února 2024 • 18:28
Bartkovský )))­))))))­))))))­))))))­))))))­))))))­)))))))